07.02.1979.
Više
2019/2020
3. LIGA, DŠR KMAN
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
8V30.11.2019.SIERRA LEONE2:2     1
7V24.11.2019.CANICULA SUN CITY6:0      
6V09.11.2019.RUB5:3      
4V19.10.2019.MIJO I DRUGOVI5:4      
3V05.10.2019.OLIVA2:5      
2V28.09.2019.F.C. UNITED2:4      
          
  UKUPNO 6 NASTUPA (6 V)      1
2018/2019
4. LIGA, DŠR KMAN
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
27V19.05.2019.TEHNOFORMAT2:11      
26V28.04.2019.ETIRI2:4      
20V03.03.2019.RUB4:5     1
19V17.02.2019.BOCA SENIORS3:2      
18V10.02.2019.TEHNOFORMAT3:6      
17V03.02.2019.ETIRI2:2      
16V27.01.2019.UZALUDAN TRUD4:0      
15V20.01.2019.TRSTENIK6:4      
13V09.12.2018.CORPO MORTO3:4      
12V02.12.2018.TEHNIČAR4:0      
11V25.11.2018.RUB4:2      
10V18.11.2018.BOCA SENIORS4:5      
9V04.11.2018.TEHNOFORMAT1:3      
8V28.10.2018.ETIRI2:1      
7V21.10.2018.UZALUDAN TRUD3:8      
6V14.10.2018.TRSTENIK1:1      
5V07.10.2018.OUYEA LUMER SHOP1:4      
4V30.09.2018.CORPO MORTO3:3      
2V16.09.2018.RUB0:8      
1V09.09.2018.BOCA SENIORS2:5      
          
  UKUPNO 20 NASTUPA (20 V)      1
LIGA KUP, DŠR KMAN
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2V07.01.2019.C.B. TRI GRACIE GANNICUS3:1      
          
  UKUPNO 1 NASTUPA (1 V)       
2017/2018
3. LIGA, DŠR KMAN
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
26V09.06.2018.MNK ŠOLTA1:2      
24V05.05.2018.PV JAPIRKO3:3      
23V21.04.2018.FIESTA CAFE0:4      
22V22.04.2018.ZRNO SOLI2:0      
21V07.04.2018.MIJO I DRUGOVI1:1      
20V17.03.2018.OLIVA6:2      
19V04.04.2018.MALA KAVANA3:6      
18V03.03.2018.F.K. REDI - KUL PHUKET BAR3:8      
12V13.01.2018.D.D.K. LOKVE5:5     1
11V16.12.2017.PV JAPIRKO2:8      
10V09.12.2017.FIESTA CAFE6:1      
9V02.12.2017.ZRNO SOLI3:1      
8V25.11.2017.MIJO I DRUGOVI2:4      
7V19.11.2017.OLIVA4:1      
4V07.10.2017.BILI 91:6     1
3V30.09.2017.SIERRA LEONE2:2      
2V23.09.2017.BOBIS5:8      
1V16.09.2017.KACUNAR2:0      
          
  UKUPNO 18 NASTUPA (18 V)      2
LIGA KUP, DŠR KMAN
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
1V22.11.2017.JEL NEĆEŠ3:2      
          
  UKUPNO 1 NASTUPA (1 V)       
2016/2017
3. LIGA, DŠR KMAN
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
26V24.06.2017.D.D.K. LOKVE4:6      
24V10.06.2017.C.B. ALBATROS7:2      
23V03.06.2017.KACUNAR3:3      
22V27.05.2017.MIJO I DRUGOVI2:1      
21V11.06.2017.OXA TISAK0:3      
20V29.04.2017.BILI 93:1      
19V23.04.2017.ZRNO SOLI4:7      
18V18.03.2017.GANNICUS0:3      
17V04.03.2017.MNK ŠOLTA3:6      
16V19.02.2017.GRADSKI KOTAR BAČVICE7:2      
15V26.02.2017.MALA KAVANA3:4      
14V04.02.2017.OTP BANKA4:7      
13V28.01.2017.D.D.K. LOKVE4:1      
12V22.01.2017.GRENKE6:7      
11V14.01.2017.C.B. ALBATROS2:6      
10V10.01.2017.KACUNAR4:1      
9V03.12.2016.MIJO I DRUGOVI9:5      
8V26.11.2016.OXA TISAK6:2      
7V19.11.2016.BILI 94:3      
6V12.11.2016.ZRNO SOLI0:3      
5V05.11.2016.GANNICUS5:2      
3V01.10.2016.GRADSKI KOTAR BAČVICE2:10      
2V24.09.2016.MALA KAVANA5:4      
1V17.09.2016.OTP BANKA3:3      
          
  UKUPNO 24 NASTUPA (24 V)       
LIGA KUP, DŠR KMAN
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
1V12.01.2017.ZLATKO CELENT3:5      
          
  UKUPNO 1 NASTUPA (1 V)       
2015/2016
4. LIGA, DŠR KMAN
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
26V22.05.2016.ANDORA2:3      
25V15.05.2016.C.B. ALBATROS6:2      
24V24.04.2016.ZRNO SOLI1:4      
21V06.03.2016.D.D.K. LOKVE6:5     1
20V28.02.2016.F.C. UNITED4:0      
19V21.02.2016.CANICULA SUN CITY6:0      
18V14.02.2016.ERICSSON NIKOLA TESLA1:8      
17V07.02.2016.HOPS SPLIT1:3      
16V31.01.2016.GRADSKI KOTAR BAČVICE3:5      
15V24.01.2016.JEL NEĆEŠ1:12      
14V17.01.2016.KNJIGOVODSTVENI OBRT LIBRI5:4      
13V20.12.2015.ANDORA4:2      
12V13.12.2015.C.B. ALBATROS3:4      
11V06.12.2015.ZRNO SOLI0:1      
10V29.11.2015.ISPOD PELE4:6      
9V22.11.2015.BOL SPLIT2:3      
8V15.11.2015.D.D.K. LOKVE4:2      
7V08.11.2015.F.C. UNITED3:3      
6V25.10.2015.CANICULA SUN CITY4:3      
4V11.10.2015.HOPS SPLIT3:0      
2V27.09.2015.JEL NEĆEŠ7:2      
1V20.09.2015.KNJIGOVODSTVENI OBRT LIBRI2:4      
          
  UKUPNO 22 NASTUPA (22 V)      1
LIGA KUP, DŠR KMAN
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2V13.11.2015.L.C. M. PYTHON BAZENSKA TEHNIKA5:1      
          
  UKUPNO 1 NASTUPA (1 V)       
2014/2015
5A. LIGA, DŠR KMAN
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
26V25.04.2015.GRADSKI KOTAR BAČVICE2:8      
24V11.04.2015.D.D.K. LOKVE10:4      
23V28.03.2015.LAVANDIN ZA UMIVANJE2:0      
22V21.03.2015.GASTRO RIBARNICE BRAČ3:4      
19V14.02.2015.GRADSKI KOTAR BAČVICE3:5     1
18V07.02.2015.ZRNO SOLI4:1      
17V31.01.2015.D.D.K. LOKVE0:6      
16V24.01.2015.LAVANDIN ZA UMIVANJE3:1      
15V17.01.2015.GASTRO RIBARNICE BRAČ2:1      
14V10.01.2015.CHIVAS0:3      
13V20.12.2014.LAŠKO CLUB2:3      
12V13.12.2014.GRADSKI KOTAR BAČVICE9:3      
11V06.12.2014.ZRNO SOLI2:4      
10V29.11.2014.D.D.K. LOKVE5:2      
8V14.12.2014.GASTRO RIBARNICE BRAČ2:4      
7V08.11.2014.CHIVAS6:0      
6V25.10.2014.LAŠKO CLUB4:4      
5V18.10.2014.GRADSKI KOTAR BAČVICE1:3      
4V11.10.2014.ZRNO SOLI3:2      
          
  UKUPNO 19 NASTUPA (19 V)      1
LIGA KUP, DŠR KMAN
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
1V28.02.2015.MASLINICA5:3      
          
  UKUPNO 1 NASTUPA (1 V)       
2013/2014
5A. LIGA, DŠR KMAN
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
20V      
19V      
16V      
15V      
14V18.01.2014.EL CAMINO4:7      
13V11.01.2014.SS KOMIN7:4      
12V21.12.2013.KNJIGOVODSTVENI OBRT LIBRI1:8      
11V14.12.2013.SUBOVCI1:3      
10V07.12.2013.MBA3:4      
9V23.11.2013.TOM I JERRY4:2      
8V16.11.2013.MLADEŽ HDZ-A7:5      
          
  UKUPNO 11 NASTUPA (11 V)