26.07.1991.
Više
2023/2024
3. LIGA VET, GRM I TUNJ
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
20V17.05.2024.ETIRI ASP - HIDRORAD DRUŽIĆ1:6      
19V03.05.2024.GRBAVAC PODSTRANA6:0      
17V12.04.2024.PROFIL NA KVADRAT1:2      
16V22.03.2024.RAĐA TRGOVINA2:4      
14V01.03.2024.DOBRI KONOBA PIMPINELA2:1      
13V16.02.2024.LIVERPOOL RESERVES4:0      
12V26.01.2024.LAGANINI0:5      
11V19.01.2024.HEP PROIZVODNJA2:0      
10V12.01.2024.RAĐA TRGOVINA2:3      
9V15.12.2023.ETIRI ASP - HIDRORAD DRUŽIĆ2:2      
8V20.12.2023.MICKEY MOUSE - FAST FOOD LOZO0:6      
7V01.12.2023.MZ LOKVE- TOMA BEBIĆ5:2      
6V24.11.2023.PROFIL NA KVADRAT2:1      
5V03.11.2023.DOBRI KONOBA PIMPINELA1:0      
4V27.10.2023.DeNi - TOHATSU MOTORI KLINIKA SUĆIDAR0:1      
3V20.10.2023.GRBAVAC PODSTRANA0:1      
2V13.10.2023.TRŠĆANSKA1:1      
1V06.10.2023.D PROJEKT2:1      
          
  UKUPNO 18 NASTUPA (18 V)       
LIGA KUP VET, GRM I TUNJ
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
5V27.05.2024.COSMOS3:4      
4V16.05.2024.PB SPLIT3:2      
3V30.04.2024.STAARI VUCIBALUN3:5      
2V15.04.2024.FEŠTAŠI0:5      
          
  UKUPNO 4 NASTUPA (4 V)       
4. LIGA, KUĆICA
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2112.05.2024.TRSTENIK2:5      
2005.05.2024.UDRUGA STUDENATA IMOTSKE KRAJINE6:61  1  
1921.04.2024.CROATIA ŽUPA BLIZNA3:11     
1814.04.2024.KARTING LUDA BABA4:11     
1707.04.2024.MERTOJAK- JELAVIĆ INTERIJERI1:1      
1510.03.2024.BATERIJA JUNIORS6:11     
1403.03.2024.TRSTENIK5:0      
1318.02.2024.UDRUGA STUDENATA IMOTSKE KRAJINE1:1      
1211.02.2024.CROATIA ŽUPA BLIZNA6:31     
1128.01.2024.KARTING LUDA BABA2:31     
1021.01.2024.MERTOJAK- JELAVIĆ INTERIJERI2:4      
914.01.2024.G - TOČKA3:2      
807.01.2024.BATERIJA JUNIORS1:3      
710.12.2023.TRSTENIK1:1      
619.11.2023.UDRUGA STUDENATA IMOTSKE KRAJINE0:2  11  
505.11.2023.CROATIA ŽUPA BLIZNA4:1      
429.10.2023.KARTING LUDA BABA5:3      
322.10.2023.MERTOJAK- JELAVIĆ INTERIJERI2:31     
108.10.2023.BATERIJA JUNIORS7:11     
          
  UKUPNO 19 NASTUPA 8 12  
LIGA KUP, KUĆICA
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
220.03.2024.CROATIA PROPERTY SALES5:1      
          
  UKUPNO 1 NASTUPA       
2022/2023
4. LIGA VET, GRM I TUNJ
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
21V20.05.2023.TORCIDA BRDA LS3:0      
20V13.05.2023.CAFFE BAR EMANUEL3:1      
18V22.04.2023.MIŠO BOBI LANČIĆ - GT TRADE2:0      
16V18.03.2023.FEŠTAŠI5:2      
15V18.02.2023.BATERIJA3:1      
14V11.02.2023.TORCIDA BRDA LS0:1      
12V21.01.2023.GRBAVAC PODSTRANA2:2      
9V17.12.2022.FEŠTAŠI0:0      
8V10.12.2022.BATERIJA1:3      
7V26.11.2022.TORCIDA BRDA LS3:2      
5V22.12.2022.GRBAVAC PODSTRANA0:0      
4V17.01.2023.MIŠO BOBI LANČIĆ - GT TRADE4:0      
3V22.10.2022.SV. DUJE0:3      
1V24.09.2022.BATERIJA1:0      
          
  UKUPNO 14 NASTUPA (14 V)       
LIGA KUP VET, GRM I TUNJ
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2V01.02.2023.ŠIMIĆ DOM0:3      
          
  UKUPNO 1 NASTUPA (1 V)       
4. LIGA, KUĆICA
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2026.03.2023.BOCA SENIORS2:01     
1919.03.2023.SVETI KAJO2:1      
1802.04.2023.NAMAŽI6:0      
1704.03.2023.PITARI1:1      
1619.02.2023.UZALUDAN TRUD3:5      
1329.01.2023.BARAKANA BELLAGIO6:1      
1201.04.2023.LOS MATHEMATICOS5:2      
          
  UKUPNO 7 NASTUPA 1     
2021/2022
FavBet 1. LIGA, GRM I TUNJ
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2509.05.2022.MILNA10:1      
2425.04.2022.GANNICUS1:2      
2311.04.2022.ZLATKO CELENT4:10      
2204.04.2022.GARAŽA PUJANKE3:4  11  
2128.03.2022.RABONA SPLIT - CB LATINO2:1      
2028.02.2022.C.B. SEA WOLF6:31     
1921.02.2022.F.K. REDI - KUL4:21  1  
1814.02.2022.STAKLO MAAS3:3      
1731.01.2022.DWS KIDAN ŽILE8:71     
1624.01.2022.L.C.M.PYTHON-TRAGURIUM COMMERCE4:0      
1517.01.2022.K i R2:8      
1410.01.2022.HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE3:7      
1320.12.2021.ZLATARIJA DVORNIK3:3      
1213.12.2021.MILNA6:6      
1129.11.2021.GANNICUS3:3      
1022.11.2021.ZLATKO CELENT4:41     
915.11.2021.GARAŽA PUJANKE2:2      
808.11.2021.RABONA SPLIT - CB LATINO2:3      
725.10.2021.C.B. SEA WOLF2:4      
618.10.2021.F.K. REDI - KUL3:22     
511.10.2021.STAKLO MAAS8:61     
404.10.2021.DWS KIDAN ŽILE1:5      
220.09.2021.K i R3:3     1
113.09.2021.HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE6:2      
          
  UKUPNO 24 NASTUPA 7 12 1
LIGA KUP, GRM I TUNJ
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
310.02.2022.RUB1:4      
203.01.2022.DWS KIDAN ŽILE1:4      
          
  UKUPNO 2 NASTUPA       
2020/2021
, GRM I TUNJ
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
          
  UKUPNO 0 NASTUPA       
2019/2020
2. LIGA, GRM I TUNJ
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2629.10.2020.VOLE GRADELE4:2  11  
2515.10.2020.ZRNO SOLI2:1   1  
2408.10.2020.PARNA MASTIONA0:3      
2301.10.2020.PV JAPIRKO1:1      
2117.09.2020.BOL8:21     
2028.09.2020.SAMO SPINUT4:1      
1912.03.2020.CONTY3:41     
1805.03.2020.MASLINICA4:4      
1727.02.2020.SAMO ZABAVA3:41     
1613.02.2020.OTP BANKA0:1   1  
1506.02.2020.BILI 92:7      
1423.01.2020.F.K. REDI - KUL1:11     
1316.01.2020.VOLE GRADELE4:11     
1209.01.2020.ZRNO SOLI3:4      
1105.12.2019.PARNA MASTIONA6:3      
1028.11.2019.PV JAPIRKO4:2      
925.11.2019.LIVERPOOL1:2 1    
807.11.2019.BOL3:21     
731.10.2019.SAMO SPINUT0:21     
624.10.2019.CONTY3:2      
517.10.2019.MASLINICA3:3   1  
403.10.2019.SAMO ZABAVA4:31     
326.09.2019.OTP BANKA5:31     
219.09.2019.BILI 94:01     
112.09.2019.F.K. REDI - KUL1:3      
          
  UKUPNO 25 NASTUPA 10114  
LIGA KUP, GRM I TUNJ
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
324.02.2020.STAKLO MAAS10:0   1  
227.01.2020.STROŽANAC0:42  1  
110.10.2019.MASLINICA4:0      
          
  UKUPNO 3 NASTUPA 2  2  
2018/2019
LIGA KUP, GRM I TUNJ
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
210.01.2019.L.C.M.PYTHON-TRAGURIUM COMMERCE6:1    1 
121.11.2018.MEFST6:2      
          
  UKUPNO 2 NASTUPA     1 
1. LIGA, GRM I TUNJ
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2620.05.2019.C.B. SEA WOLF0:5      
2529.04.2019.IL VICTUM EN-WE2:51     
2415.04.2019.DWS KIDAN ŽILE1:1  11  
2201.04.2019.ZLATARIJA DVORNIK3:51  1  
2118.03.2019.BOL2:5      
1904.03.2019.STROŽANAC10:6      
1711.02.2019.HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE2:3      
1604.02.2019.L.C.M.PYTHON-TRAGURIUM COMMERCE6:2      
1528.01.2019.STAKLO MAAS3:4      
1421.01.2019.ZLATKO CELENT8:1      
1210.12.2018.IL VICTUM EN-WE8:5      
1103.12.2018.DWS KIDAN ŽILE1:0      
7V29.10.2018.PB SPLIT2:5      
401.10.2018.HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE1:6      
          
  UKUPNO 14 NASTUPA (1 V) 2 12  
2017/2018
1. LIGA, GRM I TUNJ
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
927.11.2017.STEFI2:11     
813.11.2017.L.C.M.PYTHON-TRAGURIUM COMMERCE3:0      
706.11.2017.STAKLO MAAS1:2      
623.10.2017.BOL6:11     
516.10.2017.ZLATKO CELENT1:5   1  
409.10.2017.PARNA MASTIONA6:11     
302.10.2017.DWS KIDAN ŽILE0:1      
225.09.2017.GARAŽA PUJANKE2:2   1  
          
  UKUPNO 8 NASTUPA 3  2  
2016/2017
2. LIGA, GRM I TUNJ
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2525.05.2017.STAKLO MAAS3:4  11  
2418.05.2017.RIBARI5:4  1   
2227.04.2017.PARNA MASTIONA3:1  11  
2123.03.2017.CONTY6:6  1   
1909.03.2017.NEGRO SPINUT4:3  11  
1716.02.2017.CROATIA KMAN 833:102 11  
1609.02.2017.OLIVA8:1  1   
1502.02.2017.VOLE GRADELE2:101     
1426.01.2017.LIVERPOOL6:3  1   
1319.01.2017.KLINIKA SUĆIDAR0:2  11  
1222.12.2016.STAKLO MAAS6:5  1   
1108.12.2016.RIBARI4:4  11  
810.11.2016.CONTY4:2      
7      
620.10.2016.NEGRO SPINUT3:2      
513.10.2016.MAX - MORIS1:2  1   
406.10.2016.CROATIA KMAN 836:3      
329.09.2016.OLIVA1:1      
          
  UKUPNO 18 NASTUPA 3 126  
2012/2013
3. LIGA, LOBBY BAR SPLIT
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2618.05.2013.KACUNAR11:6  1   
229.09.2012.MERTOJAK2:3  1   
          
  UKUPNO 2 NASTUPA   2   
2011/2012
1. LIGA, RADUNICA
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2514.05.2012.MNK ZLATKO CELENT7:0      
928.11.2011.ORBICO2:1      
714.11.2011.BAZENI AQUA TEAM4:8      
624.10.2011.GARAŽA PUJANKE4:1      
517.10.2011.HERCEGOVAC VISOKO POTKR.0:10      
410.10.2011.PARNA MASTIONA9:32  1  
226.09.2011.PB SPLIT6:3      
119.09.2011.ZLATAN OTOK SV. NEDILJA HVAR2:2      
          
  UKUPNO 8 NASTUPA 2  1  
LIGA KUP, RADUNICA
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
104.04.2012.LELOPEK4:92     
          
  UKUPNO 1 NASTUPA 2     
2010/2011
1. LIGA, RADUNICA
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2611.04.2011.GARAŽA PUJANKE2:41     
2504.04.2011.HERCEGOVAC - NICCOMI5:3      
2428.03.2011.KIDAN ŽILE3:3      
2321.03.2011.TOPEL MOBITELI2:4      
2214.03.2011.DOMUS - Croatia Kman 834:3      
2107.03.2011.STROŽANAC9:4      
2028.02.2011.MNK ZLATKO CELENT3:1      
1921.02.2011.BAZENI AQUA TEAM2:72     
1814.02.2011.DUJMOVAČA D.O.O.2:6   1  
1707.02.2011.DALER0:7      
1631.01.2011.ZLATAN OTOK SV. NEDILJA HVAR0:7      
1524.01.2011.PARNA MASTIONA2:0      
1417.01.2011.PB SPLIT3:32     
1313.12.2010.GARAŽA PUJANKE4:8      
1206.12.2010.HERCEGOVAC - NICCOMI3:31     
1129.11.2010.KIDAN ŽILE0:5      
908.11.2010.DOMUS - Croatia Kman 833:9      
825.10.2010.STROŽANAC3:2      
718.10.2010.MNK ZLATKO CELENT0:3      
          
  UKUPNO 19 NASTUPA 6  1  
LIGA KUP, RADUNICA
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
103.04.2011.FOOLS AND HORSES2:4   1  
          
  UKUPNO 1 NASTUPA    1