31.03.1986.
Više
2019/2020
FavBet 1. LIGA, ZLATARIJA DVORNIK
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
1002.12.2019.L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE4:5      
704.11.2019.ZLATKO CELENT AŠ KRUŽNI TOK4:3      
521.10.2019.GARAŽA PUJANKE2:1      
418.11.2019.FIESTA CAFE5:3      
216.09.2019.C.B. TRI GRACIE GANNICUS4:4      
          
  UKUPNO 5 NASTUPA       
2018/2019
1. LIGA, ZLATARIJA DVORNIK
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2620.05.2019.BOL5:4      
2529.04.2019.DWS KIDAN ŽILE5:4      
2308.04.2019.STROŽANAC3:6      
2201.04.2019.GRM I TUNJ3:5      
2011.03.2019.IL VICTUM EN-WE3:4      
1904.03.2019.PB SPLIT2:3      
1818.02.2019.L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE1:2      
1604.02.2019.C.B. SEA WOLF0:4      
1528.01.2019.ZLATKO CELENT AŠ KRUŽNI TOK2:2      
1421.01.2019.HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE2:1      
1314.01.2019.BOL2:5      
1210.12.2018.DWS KIDAN ŽILE1:4      
1103.12.2018.GARAŽA PUJANKE1:0      
1026.11.2018.STROŽANAC6:0      
912.11.2018.GRM I TUNJ5:1      
805.11.2018.STAKLO MAAS3:2      
729.10.2018.IL VICTUM EN-WE5:1      
622.10.2018.PB SPLIT2:3   1  
515.10.2018.L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE3:2      
401.10.2018.C.B. TRI GRACIE GANNICUS3:1      
324.09.2018.C.B. SEA WOLF4:3      
217.09.2018.ZLATKO CELENT AŠ KRUŽNI TOK3:1      
110.09.2018.HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE3:1      
          
  UKUPNO 23 NASTUPA    1  
LIGA KUP, ZLATARIJA DVORNIK
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
325.02.2019.DWS KIDAN ŽILE7:8      
207.01.2019.BOL3:5      
          
  UKUPNO 2 NASTUPA       
2017/2018
1. LIGA, ZLATARIJA DVORNIK
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2628.05.2018.STEFI3:1      
2530.04.2018.ZLATKO CELENT AŠ KRUŽNI TOK2:2      
2423.04.2018.DWS KIDAN ŽILE3:2      
2316.04.2018.GRM I TUNJ1:5      
2126.03.2018.GARAŽA PUJANKE3:4      
2019.03.2018.IL VICTUM3:7      
1912.03.2018.HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE7:3      
1826.02.2018.STROŽANAC3:9      
1719.02.2018.BOL1:2      
1612.02.2018.L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE1:5      
1505.02.2018.PARNA MASTIONA6:2      
1429.01.2018.STAKLO MAAS0:2      
1322.01.2018.STEFI5:2      
1218.12.2017.ZLATKO CELENT AŠ KRUŽNI TOK3:0      
1111.12.2017.DWS KIDAN ŽILE8:21     
1004.12.2017.GRM I TUNJ1:6      
927.11.2017.PB SPLIT4:5      
813.11.2017.GARAŽA PUJANKE3:5      
706.11.2017.IL VICTUM7:0      
623.10.2017.HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE4:4      
516.10.2017.STROŽANAC3:7      
409.10.2017.BOL4:3      
118.09.2017.STAKLO MAAS5:2      
          
  UKUPNO 23 NASTUPA 1     
2016/2017
1. LIGA, ZLATARIJA DVORNIK
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2619.06.2017.MASLINICA9:3      
2512.06.2017.ZLATKO CELENT4:5      
2322.05.2017.VISUAL SPORT/UNH SUD.DOM.RATA.2:3      
2215.05.2017.ARTEM6:1      
2124.04.2017.IL VICTUM AUTO Š. KRUŽNI TOK5:2      
2020.03.2017.GARAŽA PUJANKE1:3   1  
1913.03.2017.PB SPLIT4:5      
1806.03.2017.STROŽANAC6:2      
1720.02.2017.L.C. M. PYTHON ST GRAMIT4:4      
1613.02.2017.BEACH BAR COOL3:6      
1430.01.2017.HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE0:5      
1323.01.2017.MASLINICA5:7      
1216.01.2017.ZLATKO CELENT5:4      
1119.12.2016.KIDAN ŽILE3:6      
1005.12.2016.VISUAL SPORT/UNH SUD.DOM.RATA.7:2  1   
928.11.2016.ARTEM1:6      
814.11.2016.IL VICTUM AUTO Š. KRUŽNI TOK3:7      
707.11.2016.GARAŽA PUJANKE2:2   1  
631.10.2016.PB SPLIT5:3      
517.10.2016.STROŽANAC2:3      
410.10.2016.L.C. M. PYTHON ST GRAMIT0:5      
303.10.2016.BEACH BAR COOL0:2      
226.09.2016.BOL5:2      
          
  UKUPNO 23 NASTUPA   12  
LIGA KUP, ZLATARIJA DVORNIK
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
113.12.2016.LAVANDIN ZA UMIVANJE6:1      
          
  UKUPNO 1 NASTUPA       
2015/2016
1. LIGA, ZLATARIJA DVORNIK
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2602.05.2016.BOL5:4  11  
2525.04.2016.NEGRO SPINUT5:5  1   
2418.04.2016.L.C. M. PYTHON BAZENSKA TEHNIKA1:6      
2311.04.2016.MASLINICA3:3      
2204.04.2016.ZLATKO CELENT1:10      
2121.03.2016.PB SPLIT6:6      
2029.02.2016.CROATIA KMAN 831:3      
1922.02.2016.ARTEM3:4      
1815.02.2016.STROŽANAC0:4      
1708.02.2016.VISUAL SPORT/UNH SUD.DOM.RATA.2:4      
1601.02.2016.HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE4:1      
1525.01.2016.BEACH BAR COOL1:6      
1418.01.2016.KIDAN ŽILE7:3  1   
1311.01.2016.BOL2:2      
1214.12.2015.NEGRO SPINUT1:5      
1107.12.2015.L.C. M. PYTHON BAZENSKA TEHNIKA4:2  1   
1030.11.2015.MASLINICA4:51 1   
916.11.2015.ZLATKO CELENT0:3      
809.11.2015.PB SPLIT5:3      
702.11.2015.CROATIA KMAN 835:4      
626.10.2015.ARTEM2:4      
519.10.2015.STROŽANAC6:3      
412.10.2015.VISUAL SPORT/UNH SUD.DOM.RATA.8:2  11  
305.10.2015.HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE3:6   1  
228.09.2015.BEACH BAR COOL2:8      
121.09.2015.KIDAN ŽILE6:3      
          
  UKUPNO 26 NASTUPA 1 63  
2014/2015
1. LIGA, ZLATARIJA DVORNIK
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2627.04.2015.CROATIA KMAN 837:2      
2520.04.2015.KIDAN ŽILE2:3      
2413.04.2015.ĐANI Rent a Car/UNHSDR3:4      
2330.03.2015.HERCEGOVAC VISOKO POTKR.1:0      
2216.03.2015.COLO COLO - GRAĐEVNO ZEC3:1      
2109.03.2015.MASLINICA2:5      
2002.03.2015.ARTEM2:4      
1923.02.2015.STROŽANAC1:1      
1816.02.2015.ZLATKO CELENT6:1      
1602.02.2015.DUJMOVAČA D.O.O.2:8      
1526.01.2015.L.C. M. PYTHON BAZENSKA TEHNIKA2:2      
1419.01.2015.PB SPLIT7:3      
1315.12.2014.CROATIA KMAN 832:3      
1208.12.2014.KIDAN ŽILE3:3      
1101.12.2014.ĐANI Rent a Car/UNHSDR3:5      
1024.11.2014.HERCEGOVAC VISOKO POTKR.4:1      
910.11.2014.COLO COLO - GRAĐEVNO ZEC3:5      
          
  UKUPNO 17 NASTUPA       
LIGA KUP, ZLATARIJA DVORNIK
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
602.06.2015.PB SPLIT3:1   1 1
501.06.2015.GRM I TUNJ1:3      
424.05.2015.SIERRA LEONE8:0      
308.05.2015.STROŽANAC6:3      
114.03.2015.STARI PLAC - ADOREA8:2      
          
  UKUPNO 5 NASTUPA    1 1
2013/2014
1. LIGA, ZLATARNA DVORNIK
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2628.04.2014.COLO COLO - GRAĐEVNO ZEC2:7   1  
2514.04.2014.KIDAN ŽILE4:2      
2407.04.2014.STROŽANAC7:4      
2331.03.2014.EBUR Split UNHSDR1:2      
2224.03.2014.DUJMOVAČA D.O.O.3:2      
2117.03.2014.GARAŽA PUJANKE4:1      
2010.03.2014.MNK ZLATKO CELENT5:9      
1817.02.2014.PB SPLIT6:3  1  1
1603.02.2014.HERCEGOVAC VISOKO POTKR.1:0      
1527.01.2014.ARTEM5:3      
1313.01.2014.COLO COLO - GRAĐEVNO ZEC5:8      
1209.12.2013.KIDAN ŽILE5:2      
1102.12.2013.STROŽANAC6:3      
1025.11.2013.EBUR Split UNHSDR7:2      
728.10.2013.MNK ZLATKO CELENT3:4  11  
621.10.2013.L.C. MONTY PAYTON5:3      
514.10.2013.PB SPLIT3:4      
330.09.2013.HERCEGOVAC VISOKO POTKR.1:2      
223.09.2013.ARTEM2:5      
116.09.2013.PARNA MASTIONA5:5  11  
          
  UKUPNO 20 NASTUPA   33 1
2012/2013
5B. LIGA, KAMELEON CLUB
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
3002.06.2013.F.C. UNITED3:4  11  
2705.05.2013.CORPO MORTO0:3      
2628.04.2013.BALLANTINES6:4      
2521.04.2013.ZARA 073:7      
2414.04.2013.MNK ETIRI6:3      
2307.04.2013.SUTIKVA 20122:1      
2224.03.2013.MARINERO3:2      
2117.03.2013.VOLE GRADELE- BAKRA I KONOBA LUČAC2:3      
2010.03.2013.RIVA8:4      
1903.03.2013.JEL NEĆEŠ9:11 1   
1824.02.2013.C.B. MIRABELLA3:5  1   
1717.02.2013.KRTICA1:3      
1503.02.2013.F.C. UNITED7:1  11  
1427.01.2013.NANOTECH9:2      
1326.01.2013.MAGLA 022:5      
1213.01.2013.CORPO MORTO8:0      
1109.12.2012.BALLANTINES1:3      
1002.12.2012.ZARA 072:5      
925.11.2012.MNK ETIRI0:9      
818.11.2012.SUTIKVA 20122:7  1   
711.11.2012.MARINERO3:2      
604.11.2012.VOLE GRADELE- BAKRA I KONOBA LUČAC8:1      
521.10.2012.RIVA1:3  11  
414.10.2012.JEL NEĆEŠ0:1      
307.10.2012.C.B. MIRABELLA3:2      
230.09.2012.KRTICA4:1  11  
123.09.2012.KAOS2:7      
          
  UKUPNO 27 NASTUPA 1 74  
LIGA KUP, KAMELEON CLUB
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
424.05.2013.STROŽANAC1:5      
309.05.2013.ANDORA4:7      
204.05.2013.NANOTECH2:5      
104.04.2013.DUJMOVAČA D.O.O.2:1      
          
  UKUPNO 4 NASTUPA       
2011/2012
1. LIGA, KAMELEON KLUB
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2621.05.2012.PARNA MASTIONA7:2      
2514.05.2012.TOPEL MOBITELI3:11     
2430.04.2012.ORBICO2:8      
2323.04.2012.HERCEGOVAC VISOKO POTKR.0:7   1  
2216.04.2012.GARAŽA PUJANKE5:1      
2102.04.2012.RADUNICA6:2      
2019.03.2012.COLO COLO4:5      
1912.03.2012.KIDAN ŽILE5:3      
1805.03.2012.PB SPLIT4:2      
1727.02.2012.STROŽANAC1:3      
1620.02.2012.ZLATAN OTOK SV. NEDILJA HVAR1:3   1  
1513.02.2012.IS DEUTSCHE6:4      
1426.03.2012.MNK ZLATKO CELENT3:6      
1323.01.2012.PARNA MASTIONA4:5      
1112.12.2011.ORBICO6:2      
928.11.2011.GARAŽA PUJANKE2:5      
714.11.2011.COLO COLO1:4      
303.10.2011.ZLATAN OTOK SV. NEDILJA HVAR4:1      
119.09.2011.MNK ZLATKO CELENT6:3      
          
  UKUPNO 19 NASTUPA 1  2  
LIGA KUP, KAMELEON KLUB
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
528.05.2012.ZLATARNA DVORNIK4:2      
417.05.2012.MNK NEVERA POSTIRA0:3      
129.03.2012.ZARA 075:2      
          
  UKUPNO 3 NASTUPA       
2010/2011
3. LIGA, FOOLS AND HORSES
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
2614.05.2011.BILI 93:7      
2416.04.2011.VESELI MORNARI7:1      
2309.04.2011.GRADSKA5:5      
2119.03.2011.BATERIJA5:4      
2026.02.2011.L.C. MONTY PAYTON2:3      
1910.03.2011.LIVERPOOL5:6      
1712.03.2011.RIBARI4:2      
1629.01.2011.MAX & MORIS7:1      
1415.01.2011.PISMON ZVATI3:3      
1311.12.2010.BILI 96:3      
1204.12.2010.MNK KMAN-FOTOKOP. TEMPERA3:3      
1127.11.2010.VESELI MORNARI4:4      
1020.11.2010.GRADSKA4:8      
913.11.2010.PEKARA BABIĆ7:2      
806.11.2010.BATERIJA4:2      
730.10.2010.L.C. MONTY PAYTON6:4      
5      
410.10.2010.RIBARI4:0      
302.10.2010.MAX & MORIS5:2      
225.09.2010.MNK NEORIĆ6:3      
118.09.2010.PISMON ZVATI1:3      
          
  UKUPNO 21 NASTUPA       
LIGA KUP, FOOLS AND HORSES
KOLODATUMPROTIVNIKREZ
214.04.2011.DŠR KMAN5:6      
103.04.2011.RADUNICA2:4      
          
  UKUPNO 2 NASTUPA