1. LIGA

 

 

Broj perioda (poluvremena):2
Trajanje perioda (min):15
Vrijeme perioda:se zaustavlja (čista igra)
Bodova pobjeda / poraz / nerješeno:3 / 0 / 1
Kartoni / kazna2 žuta kartona na utakmici su crveni što povlači automatsku kaznu 1 utakmice neigranja
Akumulirani kartoni / kazna3 akumulirana žuta kartona povlače automatsku kaznu 1 utakmice neigranja

 

TABLICA 1. LIGA - 2019/2020
Više Plas Klub Uku Pob Ner Por Gol Kaz Bod Forma
1ZLATKO CELENT AŠ KRUŽNI TOK440019:4 (15)012PPPP
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920212223242526
plasman2111                      
bodovi36912                      
2HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE430116:5 (11)09PPIP
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920212223242526
plasman3232                      
bodovi3669                      
3C.B. SEA WOLF321012:6 (6)07NPP
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920212223242526
plasman7323                      
bodovi1477                      
4C.B. TRI GRACIE GANNICUS421120:18 (2)07PNIP
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920212223242526
plasman4474                      
bodovi3447                      
5MILNA42119:8 (1)07PINP
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920212223242526
plasman4865                      
bodovi3347                      
6STAKLO MAAS320112:9 (3)06PIP
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920212223242526
plasman4796                      
bodovi3336                      
7DWS KIDAN ŽILE420216:14 (2)06IPPI
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920212223242526
plasman9647                      
bodovi0366                      
8ZLATARIJA DVORNIK311112:11 (1)04INP
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920212223242526
plasman91158                      
bodovi0144                      
9GRADSKI KOTAR BAČVICE311114:9 (5)-13PNI
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920212223242526
plasman1589                      
bodovi3333                      
10L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE410311:20 (-9)03IIPI
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920212223242526
plasman14141010                      
bodovi0033                      
11STROŽANAC410314:29 (-15)03IPII
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920212223242526
plasman1391111                      
bodovi0333                      
12GARAŽA PUJANKE30126:11 (-5)01INI
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920212223242526
plasman9121212                      
bodovi0111                      
13FIESTA CAFE30122:9 (-7)01IIN
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920212223242526
plasman12131413                      
bodovi0011                      
14PB SPLIT401310:20 (-10)01NIII
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920212223242526
plasman7101314                      
bodovi1111                      
   STATISTIKA LIGE
Odigrano utakmica:25


Broj golova (po utakmici):171 (6.84)
C.B. TRI GRACIE GANNICUS   20 (5)
ZLATKO CELENT AŠ KRUŽNI TOK   18 (4.5)
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   16 (4)
DWS KIDAN ŽILE   16 (4)
GRADSKI KOTAR BAČVICE   14 (4.67)
STROŽANAC   14 (3.5)
C.B. SEA WOLF   12 (4)
STAKLO MAAS   12 (4)
ZLATARIJA DVORNIK   12 (4)
L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE   11 (2.75)
PB SPLIT   10 (2.5)
MILNA   8 (2)
GARAŽA PUJANKE   6 (2)
FIESTA CAFE   2 (0.67)


Broj golova P1 / P2:59 / 112


Postigli golova - 11ZVONIMIR TEKLIĆ, C.B. TRI GRACIE GANN


Postigli golova - 8MILAN DRUŽIJANIĆ, GRADSKI KOTAR BAČVI


Postigli golova - 7MATE OLUJIĆ, STROŽANAC


Postigli golova - 6IVAN BEZMALINOVIĆ, C.B. SEA WOLF


Postigli golova - 5MARIO BALJKAS, ZLATARIJA DVORNIK
ANTE ĐIKIĆ, DWS KIDAN ŽILE
ANTE SOČO, ZLATKO CELENT AŠ KR


Postigli golova - 4IVAN TUSTONJIĆ, ZLATKO CELENT AŠ KR
IVAN MIZDRAK, HERCEGOVAC VISOKO PO
ANTE RAĐA, ZLATKO CELENT AŠ KR
TONI MATIJEVIĆ, STAKLO MAAS
MLADEN BURILOVIĆ-SRDAR, DWS KIDAN ŽILE
ANTONIO REPIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO


Postigli golova - 3ANTE PEŠA, HERCEGOVAC VISOKO PO
DARKO BIKIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
LUKA JURIĆ, STROŽANAC
SLOBODAN GUDELJ VELAGA, PB SPLIT
JOSIP PERIŠIĆ, STAKLO MAAS
JADRAN KIREVSKI, DWS KIDAN ŽILE
MLADEN BAJAMIĆ, GRADSKI KOTAR BAČVI


Postigli golova - 2FILIP BIUK, STAKLO MAAS
HRVOJE JURAS, HERCEGOVAC VISOKO PO
IVAN MARTIĆ, C.B. SEA WOLF
JOSIP TOLUŠIĆ, STROŽANAC
ANTE CRNJAC, C.B. SEA WOLF
TOMISLAV BOROVAC, C.B. TRI GRACIE GANN
IVAN SEDLAR, GARAŽA PUJANKE
MARKO BAČIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
JOSIP CIKOJEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
ROKO MATULIĆ, MILNA
ANTONIO LISICA, GARAŽA PUJANKE
JURE BARTULIĆ, DWS KIDAN ŽILE
DEAN BANIĆ, C.B. TRI GRACIE GANN
MARIJAN TUNJIĆ, HERCEGOVAC VISOKO PO
MARIJO KREŠO, PB SPLIT
JURICA ETEROVIĆ, MILNA
VICKO RADIĆ, MILNA
ANTE PAVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
DINO BULJAN, PB SPLIT
IVAN BOŽINA, GRADSKI KOTAR BAČVI


Postigli golova - 1KARLO MIHAIĆ, MILNA
ANTE RAMADŽA, L.C. M. PYTHON- TOLO
ANTONIO GRUBELIĆ, ZLATKO CELENT AŠ KR
PETAR ZEBIĆ, DWS KIDAN ŽILE
MARKO ŽUPANOVIĆ, HERCEGOVAC VISOKO PO
IVAN BATOVANJA, HERCEGOVAC VISOKO PO
IVAN JURJEVIĆ, PB SPLIT
MARIO ORLOVIĆ, HERCEGOVAC VISOKO PO
ANTONIO TOLO, L.C. M. PYTHON- TOLO
MARKO GAŠPAR, ZLATKO CELENT AŠ KR
IVAN GOTOVAC, C.B. TRI GRACIE GANN
NEVEN KLARIĆ, STROŽANAC
MARIN JURJEVIĆ, PB SPLIT
NIKOLA MORO, HERCEGOVAC VISOKO PO
LUKA DRPIĆ, C.B. TRI GRACIE GANN
JOSIP JURETIĆ, C.B. TRI GRACIE GANN
VIKTOR JUKIĆ, FIESTA CAFE
SLAVKO PERČIĆ, STROŽANAC
TINO CVITANUŠIĆ, GARAŽA PUJANKE
DUJE BAČIĆ, C.B. TRI GRACIE GANN
IVAN DRAGIČEVIĆ, MILNA
VINKO ROJE, FIESTA CAFE
IVAN KREŠIMIR CAKTAŠ, C.B. SEA WOLF
MARKO BOŠNJAK, ZLATKO CELENT AŠ KR
DENIS KUZMANIĆ, GRADSKI KOTAR BAČVI
FRANE POLIĆ, STAKLO MAAS
MARIN SUNARA, STAKLO MAAS
DAMIR ZNAOR, ZLATKO CELENT AŠ KR
IVAN MARTINAC, ZLATKO CELENT AŠ KR
PETAR ĆUBELIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
MARIO PINTAR, C.B. TRI GRACIE GANN
IVAN MUJAN, C.B. SEA WOLF
LUKA BAJRUŠOVIĆ, STAKLO MAAS
STIPE TORLAK, GARAŽA PUJANKE
LUKŠA ROJE, DWS KIDAN ŽILE
RENATO BUZOV, HERCEGOVAC VISOKO PO
JOŠKO JELAVIĆ, PB SPLIT
JOSIP BOŽINOVIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
ANTE ŠALOV, L.C. M. PYTHON- TOLO


Broj crvenih kartona - udaljavanja:2 (0.08)
MILNA   1 (0.25)
L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE   1 (0.25)
Crvenih kartona (udaljavanja) - 1IVAN LABETIĆ, MILNA
JOSIP BOŽINOVIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO


Broj žutih kartona (po utakmici):43 (1.72)
C.B. TRI GRACIE GANNICUS   5 (1.25)
PB SPLIT   5 (1.25)
ZLATKO CELENT AŠ KRUŽNI TOK   5 (1.25)
DWS KIDAN ŽILE   4 (1)
MILNA   3 (0.75)
STAKLO MAAS   3 (1)
FIESTA CAFE   3 (1)
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   3 (0.75)
STROŽANAC   3 (0.75)
L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE   2 (0.5)
GARAŽA PUJANKE   2 (0.67)
GRADSKI KOTAR BAČVICE   2 (0.67)
ZLATARIJA DVORNIK   1 (0.33)
Žutih kartona - 3IVAN JURJEVIĆ, PB SPLIT
Žutih kartona - 2DAMIR ZNAOR, ZLATKO CELENT AŠ KR
PETAR ZEBIĆ, DWS KIDAN ŽILE
Žutih kartona - 1MARIJO KREŠO, PB SPLIT
ANTE SOČO, ZLATKO CELENT AŠ KR
JURICA ETEROVIĆ, MILNA
VICKO RADIĆ, MILNA
ALEN ANTONIO SUNARA, STAKLO MAAS
ANTE TOPIĆ, STAKLO MAAS
ZVONIMIR TEKLIĆ, C.B. TRI GRACIE GANN
LUKA DRPIĆ, C.B. TRI GRACIE GANN
HRVOJE JURAS, HERCEGOVAC VISOKO PO
MARKO BOŠNJAK, ZLATKO CELENT AŠ KR
ANTE ĐIKIĆ, DWS KIDAN ŽILE
NEVEN KLARIĆ, STROŽANAC
JOSIP PERIŠIĆ, STAKLO MAAS
MATE OLUJIĆ, STROŽANAC
MARKO TROSKOT, C.B. TRI GRACIE GANN
IGOR ŠULJIĆ, HERCEGOVAC VISOKO PO
VINKO ROJE, FIESTA CAFE
SLAVKO PERČIĆ, STROŽANAC
MARIJAN TUNJIĆ, HERCEGOVAC VISOKO PO
LUKA ŠARAN, FIESTA CAFE
TOMISLAV DŽEKO, FIESTA CAFE
MARIN JURJEVIĆ, PB SPLIT
JAKOV PODRUG, ZLATKO CELENT AŠ KR
IVICA PERAJICA, GRADSKI KOTAR BAČVI
MLADEN BURILOVIĆ-SRDAR, DWS KIDAN ŽILE
IVAN SEDLAR, GARAŽA PUJANKE
ANTONIO LISICA, GARAŽA PUJANKE
TOMISLAV BRALIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
ANTE ŠALOV, L.C. M. PYTHON- TOLO
KARLO MIHAIĆ, MILNA
DUJE DOLJANIN, ZLATARIJA DVORNIK
DAMJAN ODISEJ VRANJKOVIĆ, C.B. TRI GRACIE GANN
BRUNO KALAŠ, C.B. TRI GRACIE GANN
MILAN DRUŽIJANIĆ, GRADSKI KOTAR BAČVI
KAZNE NA DATUM 21.10.2019.
(eventualne netočnosti prijavite uredu Udruge)

IVAN JURJEVIĆ, PB SPLIT zabrana igranja još 1 utakmicu
NIKOLA SUTON, HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE pravo nastupa 12.04.2020.
TONI KIREVSKI, DWS KIDAN ŽILE pravo nastupa 30.10.2019.
DINO VELIMIROVIĆ, GRADSKI KOTAR BAČVICE pravo nastupa 13.12.2019.


ZAPISNICI 1. LIGA - 2019/2020
1. KOLO
09.09.2019.16:00STROŽANAC1 : 8GRADSKI KOTAR BAČVICE
16:55DWS KIDAN ŽILE2 : 5STAKLO MAAS
17:55ZLATKO CELENT AŠ KRUŽNI TOK7 : 0L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE
18:50C.B. SEA WOLF3 : 3PB SPLIT
19:50HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE4 : 0FIESTA CAFE
20:45GARAŽA PUJANKE2 : 5C.B. TRI GRACIE GANNICUS
21:45ZLATARIJA DVORNIK2 : 5MILNA
STATISTIKA 1. KOLA
Odigrano utakmica:7


Broj golova (po utakmici):46 (6.57)
GRADSKI KOTAR BAČVICE   8
ZLATKO CELENT AŠ KRUŽNI TOK   7
C.B. TRI GRACIE GANNICUS   5
STAKLO MAAS   5
MILNA   4
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   4
C.B. SEA WOLF   3
PB SPLIT   3
ZLATARIJA DVORNIK   2
DWS KIDAN ŽILE   2
GARAŽA PUJANKE   2
STROŽANAC   1


Broj golova P1 / P2:17 / 29


Postigli golova - 5MILAN DRUŽIJANIĆ, GRADSKI KOTAR BAČVI


Postigli golova - 3IVAN TUSTONJIĆ, ZLATKO CELENT AŠ KR


Postigli golova - 2IVAN MIZDRAK, HERCEGOVAC VISOKO PO
MARIJAN TUNJIĆ, HERCEGOVAC VISOKO PO
DEAN BANIĆ, C.B. TRI GRACIE GANN
ANTE PAVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
JURICA ETEROVIĆ, MILNA
ZVONIMIR TEKLIĆ, C.B. TRI GRACIE GANN
ANTE RAĐA, ZLATKO CELENT AŠ KR
IVAN BEZMALINOVIĆ, C.B. SEA WOLF
IVAN BOŽINA, GRADSKI KOTAR BAČVI
JOSIP PERIŠIĆ, STAKLO MAAS


Postigli golova - 1DENIS KUZMANIĆ, GRADSKI KOTAR BAČVI
TINO CVITANUŠIĆ, GARAŽA PUJANKE
DUJE BAČIĆ, C.B. TRI GRACIE GANN
MATE OLUJIĆ, STROŽANAC
IVAN DRAGIČEVIĆ, MILNA
ROKO MATULIĆ, MILNA
FRANE POLIĆ, STAKLO MAAS
ANTONIO LISICA, GARAŽA PUJANKE
MARIN SUNARA, STAKLO MAAS
MARKO BOŠNJAK, ZLATKO CELENT AŠ KR
ANTE SOČO, ZLATKO CELENT AŠ KR
JADRAN KIREVSKI, DWS KIDAN ŽILE
JURE BARTULIĆ, DWS KIDAN ŽILE
DINO BULJAN, PB SPLIT
MARIJO KREŠO, PB SPLIT
IVAN KREŠIMIR CAKTAŠ, C.B. SEA WOLF
SLOBODAN GUDELJ VELAGA, PB SPLIT
TONI MATIJEVIĆ, STAKLO MAAS


Broj crvenih kartona - udaljavanja:0 (0)


Broj žutih kartona (po utakmici):15 (2.14)
GARAŽA PUJANKE   2 (2)
C.B. TRI GRACIE GANNICUS   2 (2)
FIESTA CAFE   2 (2)
PB SPLIT   2 (2)
DWS KIDAN ŽILE   2 (2)
GRADSKI KOTAR BAČVICE   1 (1)
ZLATARIJA DVORNIK   1 (1)
ZLATKO CELENT AŠ KRUŽNI TOK   1 (1)
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   1 (1)
STROŽANAC   1 (1)
Žutih kartona - 1IVAN SEDLAR, GARAŽA PUJANKE
TOMISLAV DŽEKO, FIESTA CAFE
ANTONIO LISICA, GARAŽA PUJANKE
DAMJAN ODISEJ VRANJKOVIĆ, C.B. TRI GRACIE GANN
DUJE DOLJANIN, ZLATARIJA DVORNIK
BRUNO KALAŠ, C.B. TRI GRACIE GANN
LUKA ŠARAN, FIESTA CAFE
MARIJAN TUNJIĆ, HERCEGOVAC VISOKO PO
MLADEN BURILOVIĆ-SRDAR, DWS KIDAN ŽILE
IVICA PERAJICA, GRADSKI KOTAR BAČVI
PETAR ZEBIĆ, DWS KIDAN ŽILE
JAKOV PODRUG, ZLATKO CELENT AŠ KR
MARIN JURJEVIĆ, PB SPLIT
IVAN JURJEVIĆ, PB SPLIT
SLAVKO PERČIĆ, STROŽANAC
2. KOLO
16.09.2019.16:00FIESTA CAFE1 : 4ZLATKO CELENT AŠ KRUŽNI TOK
16:55MILNA0 : 4HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE
17:55PB SPLIT4 : 7STROŽANAC
18:50L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE2 : 7DWS KIDAN ŽILE
19:50GRADSKI KOTAR BAČVICE3 : 3GARAŽA PUJANKE
20:45C.B. TRI GRACIE GANNICUS4 : 4ZLATARIJA DVORNIK
21:45C.B. SEA WOLF5 : 1STAKLO MAAS
STATISTIKA 2. KOLA
Odigrano utakmica:7


Broj golova (po utakmici):49 (7)
STROŽANAC   7
DWS KIDAN ŽILE   7
C.B. SEA WOLF   5
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   4
ZLATKO CELENT AŠ KRUŽNI TOK   4
PB SPLIT   4
C.B. TRI GRACIE GANNICUS   4
ZLATARIJA DVORNIK   4
GARAŽA PUJANKE   3
GRADSKI KOTAR BAČVICE   3
L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE   2
STAKLO MAAS   1
FIESTA CAFE   1


Broj golova P1 / P2:19 / 30


Postigli golova - 4ANTE ĐIKIĆ, DWS KIDAN ŽILE


Postigli golova - 3ZVONIMIR TEKLIĆ, C.B. TRI GRACIE GANN
MATE OLUJIĆ, STROŽANAC


Postigli golova - 2SLOBODAN GUDELJ VELAGA, PB SPLIT
MLADEN BAJAMIĆ, GRADSKI KOTAR BAČVI
MLADEN BURILOVIĆ-SRDAR, DWS KIDAN ŽILE
LUKA JURIĆ, STROŽANAC
MARIO BALJKAS, ZLATARIJA DVORNIK
IVAN MARTIĆ, C.B. SEA WOLF


Postigli golova - 1IVAN BEZMALINOVIĆ, C.B. SEA WOLF
ANTONIO LISICA, GARAŽA PUJANKE
LUKA BAJRUŠOVIĆ, STAKLO MAAS
ANTE CRNJAC, C.B. SEA WOLF
MILAN DRUŽIJANIĆ, GRADSKI KOTAR BAČVI
IVAN SEDLAR, GARAŽA PUJANKE
JOSIP CIKOJEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
MARIO PINTAR, C.B. TRI GRACIE GANN
IVAN MUJAN, C.B. SEA WOLF
PETAR ĆUBELIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
STIPE TORLAK, GARAŽA PUJANKE
DARKO BIKIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
ANTE PEŠA, HERCEGOVAC VISOKO PO
IVAN MIZDRAK, HERCEGOVAC VISOKO PO
ANTE SOČO, ZLATKO CELENT AŠ KR
IVAN MARTINAC, ZLATKO CELENT AŠ KR
VINKO ROJE, FIESTA CAFE
DAMIR ZNAOR, ZLATKO CELENT AŠ KR
HRVOJE JURAS, HERCEGOVAC VISOKO PO
RENATO BUZOV, HERCEGOVAC VISOKO PO
JOSIP BOŽINOVIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
IVAN TUSTONJIĆ, ZLATKO CELENT AŠ KR
SLAVKO PERČIĆ, STROŽANAC
DINO BULJAN, PB SPLIT
JOSIP TOLUŠIĆ, STROŽANAC
JOŠKO JELAVIĆ, PB SPLIT
LUKŠA ROJE, DWS KIDAN ŽILE


Broj crvenih kartona - udaljavanja:1 (0.14)
L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE   1 (1)
Crvenih kartona (udaljavanja) - 1JOSIP BOŽINOVIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO


Broj žutih kartona (po utakmici):11 (1.57)
C.B. TRI GRACIE GANNICUS   2 (2)
STAKLO MAAS   2 (2)
GRADSKI KOTAR BAČVICE   1 (1)
L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE   1 (1)
MILNA   1 (1)
PB SPLIT   1 (1)
ZLATKO CELENT AŠ KRUŽNI TOK   1 (1)
Žutih kartona - 1MARKO TROSKOT, C.B. TRI GRACIE GANN
ZVONIMIR TEKLIĆ, C.B. TRI GRACIE GANN
ALEN ANTONIO SUNARA, STAKLO MAAS
MILAN DRUŽIJANIĆ, GRADSKI KOTAR BAČVI
DAMIR ZNAOR, ZLATKO CELENT AŠ KR
KARLO MIHAIĆ, MILNA
IVAN JURJEVIĆ, PB SPLIT
TOMISLAV BRALIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
ANTE TOPIĆ, STAKLO MAAS
3. KOLO
ODGOĐENO STAKLO MAASGARAŽA PUJANKE
23.09.2019.16:00C.B. TRI GRACIE GANNICUS0 : 8L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE
16:55GRADSKI KOTAR BAČVICE3 : 5DWS KIDAN ŽILE
17:55PB SPLIT1 : 4ZLATKO CELENT AŠ KRUŽNI TOK
18:50MILNA1 : 1FIESTA CAFE
19:50C.B. SEA WOLF4 : 2HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE
20:45ZLATARIJA DVORNIK6 : 2STROŽANAC
STATISTIKA 3. KOLA
Odigrano utakmica:6


Broj golova (po utakmici):37 (6.17)
L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE   8
ZLATARIJA DVORNIK   6
DWS KIDAN ŽILE   5
C.B. SEA WOLF   4
ZLATKO CELENT AŠ KRUŽNI TOK   4
GRADSKI KOTAR BAČVICE   3
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   2
STROŽANAC   2
MILNA   1
PB SPLIT   1
FIESTA CAFE   1


Broj golova P1 / P2:6 / 31


Postigli golova - 4ANTONIO REPIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO


Postigli golova - 3IVAN BEZMALINOVIĆ, C.B. SEA WOLF
MARIO BALJKAS, ZLATARIJA DVORNIK


Postigli golova - 2MARKO BAČIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
DARKO BIKIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
ANTE RAĐA, ZLATKO CELENT AŠ KR
MLADEN BURILOVIĆ-SRDAR, DWS KIDAN ŽILE
MILAN DRUŽIJANIĆ, GRADSKI KOTAR BAČVI


Postigli golova - 1MATE OLUJIĆ, STROŽANAC
ANTE CRNJAC, C.B. SEA WOLF
JOSIP CIKOJEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
LUKA JURIĆ, STROŽANAC
VIKTOR JUKIĆ, FIESTA CAFE
NIKOLA MORO, HERCEGOVAC VISOKO PO
IVAN MIZDRAK, HERCEGOVAC VISOKO PO
IVAN JURJEVIĆ, PB SPLIT
JADRAN KIREVSKI, DWS KIDAN ŽILE
ANTONIO TOLO, L.C. M. PYTHON- TOLO
ANTE ŠALOV, L.C. M. PYTHON- TOLO
PETAR ZEBIĆ, DWS KIDAN ŽILE
MLADEN BAJAMIĆ, GRADSKI KOTAR BAČVI
ANTE SOČO, ZLATKO CELENT AŠ KR
ANTONIO GRUBELIĆ, ZLATKO CELENT AŠ KR
ANTE ĐIKIĆ, DWS KIDAN ŽILE
KARLO MIHAIĆ, MILNA


Broj crvenih kartona - udaljavanja:1 (0.17)
MILNA   1 (1)
Crvenih kartona (udaljavanja) - 1IVAN LABETIĆ, MILNA


Broj žutih kartona (po utakmici):11 (1.83)
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   2 (2)
MILNA   2 (2)
ZLATKO CELENT AŠ KRUŽNI TOK   2 (2)
STROŽANAC   1 (1)
DWS KIDAN ŽILE   1 (1)
FIESTA CAFE   1 (1)
PB SPLIT   1 (1)
C.B. TRI GRACIE GANNICUS   1 (1)
Žutih kartona - 1VINKO ROJE, FIESTA CAFE
HRVOJE JURAS, HERCEGOVAC VISOKO PO
IGOR ŠULJIĆ, HERCEGOVAC VISOKO PO
MATE OLUJIĆ, STROŽANAC
VICKO RADIĆ, MILNA
JURICA ETEROVIĆ, MILNA
PETAR ZEBIĆ, DWS KIDAN ŽILE
MARIJO KREŠO, PB SPLIT
ANTE SOČO, ZLATKO CELENT AŠ KR
DAMIR ZNAOR, ZLATKO CELENT AŠ KR
LUKA DRPIĆ, C.B. TRI GRACIE GANN
4. KOLO
ODGOĐENO FIESTA CAFEZLATARIJA DVORNIK
ODGOĐENO GRADSKI KOTAR BAČVICEC.B. SEA WOLF
14.10.2019.16:00PB SPLIT2 : 6STAKLO MAAS
18:50DWS KIDAN ŽILE2 : 4ZLATKO CELENT AŠ KRUŽNI TOK
19:50C.B. TRI GRACIE GANNICUS11 : 4STROŽANAC
20:45L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE1 : 6HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE
21:45MILNA3 : 1GARAŽA PUJANKE
STATISTIKA 4. KOLA
Odigrano utakmica:5


Broj golova (po utakmici):39 (7.8)
C.B. TRI GRACIE GANNICUS   11
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   6
STAKLO MAAS   6
STROŽANAC   4
MILNA   3
ZLATKO CELENT AŠ KRUŽNI TOK   3
DWS KIDAN ŽILE   2
PB SPLIT   2
L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE   1
GARAŽA PUJANKE   1


Broj golova P1 / P2:17 / 22


Postigli golova - 6ZVONIMIR TEKLIĆ, C.B. TRI GRACIE GANN


Postigli golova - 3TONI MATIJEVIĆ, STAKLO MAAS


Postigli golova - 2MATE OLUJIĆ, STROŽANAC
ANTE PEŠA, HERCEGOVAC VISOKO PO
VICKO RADIĆ, MILNA
ANTE SOČO, ZLATKO CELENT AŠ KR
TOMISLAV BOROVAC, C.B. TRI GRACIE GANN
FILIP BIUK, STAKLO MAAS


Postigli golova - 1ANTE RAMADŽA, L.C. M. PYTHON- TOLO
IVAN BATOVANJA, HERCEGOVAC VISOKO PO
HRVOJE JURAS, HERCEGOVAC VISOKO PO
MARKO ŽUPANOVIĆ, HERCEGOVAC VISOKO PO
MARIN JURJEVIĆ, PB SPLIT
ROKO MATULIĆ, MILNA
IVAN SEDLAR, GARAŽA PUJANKE
MARIO ORLOVIĆ, HERCEGOVAC VISOKO PO
JOSIP TOLUŠIĆ, STROŽANAC
IVAN GOTOVAC, C.B. TRI GRACIE GANN
MARKO GAŠPAR, ZLATKO CELENT AŠ KR
JADRAN KIREVSKI, DWS KIDAN ŽILE
JOSIP PERIŠIĆ, STAKLO MAAS
MARIJO KREŠO, PB SPLIT
JOSIP JURETIĆ, C.B. TRI GRACIE GANN
NEVEN KLARIĆ, STROŽANAC
LUKA DRPIĆ, C.B. TRI GRACIE GANN
JURE BARTULIĆ, DWS KIDAN ŽILE


Broj crvenih kartona - udaljavanja:0 (0)


Broj žutih kartona (po utakmici):6 (1.2)
STROŽANAC   1 (1)
L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE   1 (1)
DWS KIDAN ŽILE   1 (1)
ZLATKO CELENT AŠ KRUŽNI TOK   1 (1)
STAKLO MAAS   1 (1)
PB SPLIT   1 (1)
Žutih kartona - 1NEVEN KLARIĆ, STROŽANAC
ANTE ŠALOV, L.C. M. PYTHON- TOLO
ANTE ĐIKIĆ, DWS KIDAN ŽILE
MARKO BOŠNJAK, ZLATKO CELENT AŠ KR
JOSIP PERIŠIĆ, STAKLO MAAS
IVAN JURJEVIĆ, PB SPLIT
5. KOLO
21.10.2019.16:00HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJESTROŽANAC
16:55ZLATKO CELENT AŠ KRUŽNI TOKC.B. SEA WOLF
17:55FIESTA CAFEC.B. TRI GRACIE GANNICUS
18:50ZLATARIJA DVORNIKGARAŽA PUJANKE
19:50STAKLO MAASMILNA
20:45GRADSKI KOTAR BAČVICEL.C. M. PYTHON- TOLO TRADE
21:45DWS KIDAN ŽILEPB SPLIT
6. KOLO
  DWS KIDAN ŽILEZLATARIJA DVORNIK
  L.C. M. PYTHON- TOLO TRADEGARAŽA PUJANKE
  C.B. TRI GRACIE GANNICUSPB SPLIT
  STAKLO MAASGRADSKI KOTAR BAČVICE
  MILNAC.B. SEA WOLF
  HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJEZLATKO CELENT AŠ KRUŽNI TOK
  FIESTA CAFESTROŽANAC
7. KOLO
  STAKLO MAASHERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE
  C.B. SEA WOLFFIESTA CAFE
  ZLATARIJA DVORNIKZLATKO CELENT AŠ KRUŽNI TOK
  GRADSKI KOTAR BAČVICEC.B. TRI GRACIE GANNICUS
  GARAŽA PUJANKEDWS KIDAN ŽILE
  MILNAPB SPLIT
  STROŽANACL.C. M. PYTHON- TOLO TRADE
8. KOLO
  MILNADWS KIDAN ŽILE
  C.B. TRI GRACIE GANNICUSZLATKO CELENT AŠ KRUŽNI TOK
  STROŽANACSTAKLO MAAS
  FIESTA CAFEL.C. M. PYTHON- TOLO TRADE
  PB SPLITZLATARIJA DVORNIK
  C.B. SEA WOLFGARAŽA PUJANKE
  GRADSKI KOTAR BAČVICEHERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE
9. KOLO
  GARAŽA PUJANKEPB SPLIT
  ZLATARIJA DVORNIKGRADSKI KOTAR BAČVICE
  DWS KIDAN ŽILEFIESTA CAFE
  STROŽANACC.B. SEA WOLF
  L.C. M. PYTHON- TOLO TRADESTAKLO MAAS
  ZLATKO CELENT AŠ KRUŽNI TOKMILNA
  HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJEC.B. TRI GRACIE GANNICUS
10. KOLO
  C.B. SEA WOLFC.B. TRI GRACIE GANNICUS
  STROŽANACMILNA
  HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJEDWS KIDAN ŽILE
  ZLATKO CELENT AŠ KRUŽNI TOKSTAKLO MAAS
  ZLATARIJA DVORNIKL.C. M. PYTHON- TOLO TRADE
  PB SPLITGRADSKI KOTAR BAČVICE
  GARAŽA PUJANKEFIESTA CAFE
11. KOLO
  GRADSKI KOTAR BAČVICEFIESTA CAFE
  PB SPLITL.C. M. PYTHON- TOLO TRADE
  GARAŽA PUJANKEHERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE
  C.B. TRI GRACIE GANNICUSMILNA
  STROŽANACZLATKO CELENT AŠ KRUŽNI TOK
  DWS KIDAN ŽILEC.B. SEA WOLF
  STAKLO MAASZLATARIJA DVORNIK
12. KOLO
  ZLATKO CELENT AŠ KRUŽNI TOKGARAŽA PUJANKE
  STAKLO MAASC.B. TRI GRACIE GANNICUS
  MILNAGRADSKI KOTAR BAČVICE
  HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJEZLATARIJA DVORNIK
  FIESTA CAFEPB SPLIT
  STROŽANACDWS KIDAN ŽILE
  L.C. M. PYTHON- TOLO TRADEC.B. SEA WOLF
13. KOLO
  ZLATARIJA DVORNIKC.B. SEA WOLF
  HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJEPB SPLIT
  L.C. M. PYTHON- TOLO TRADEMILNA
  GARAŽA PUJANKESTROŽANAC
  DWS KIDAN ŽILEC.B. TRI GRACIE GANNICUS
  FIESTA CAFESTAKLO MAAS
  ZLATKO CELENT AŠ KRUŽNI TOKGRADSKI KOTAR BAČVICE
14. KOLO
  GRADSKI KOTAR BAČVICESTROŽANAC
  STAKLO MAASDWS KIDAN ŽILE
  L.C. M. PYTHON- TOLO TRADEZLATKO CELENT AŠ KRUŽNI TOK
  PB SPLITC.B. SEA WOLF
  FIESTA CAFEHERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE
  C.B. TRI GRACIE GANNICUSGARAŽA PUJANKE
  MILNAZLATARIJA DVORNIK
15. KOLO
  ZLATKO CELENT AŠ KRUŽNI TOKFIESTA CAFE
  HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJEMILNA
  STROŽANACPB SPLIT
  DWS KIDAN ŽILEL.C. M. PYTHON- TOLO TRADE
  GARAŽA PUJANKEGRADSKI KOTAR BAČVICE
  ZLATARIJA DVORNIKC.B. TRI GRACIE GANNICUS
  STAKLO MAASC.B. SEA WOLF
16. KOLO
  L.C. M. PYTHON- TOLO TRADEC.B. TRI GRACIE GANNICUS
  DWS KIDAN ŽILEGRADSKI KOTAR BAČVICE
  GARAŽA PUJANKESTAKLO MAAS
  FIESTA CAFEMILNA
  HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJEC.B. SEA WOLF
  STROŽANACZLATARIJA DVORNIK
  ZLATKO CELENT AŠ KRUŽNI TOKPB SPLIT
17. KOLO
  STAKLO MAASPB SPLIT
  ZLATARIJA DVORNIKFIESTA CAFE
  C.B. SEA WOLFGRADSKI KOTAR BAČVICE
  ZLATKO CELENT AŠ KRUŽNI TOKDWS KIDAN ŽILE
  STROŽANACC.B. TRI GRACIE GANNICUS
  HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJEL.C. M. PYTHON- TOLO TRADE
  GARAŽA PUJANKEMILNA
18. KOLO
  STROŽANACHERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE
  C.B. SEA WOLFZLATKO CELENT AŠ KRUŽNI TOK
  C.B. TRI GRACIE GANNICUSFIESTA CAFE
  GARAŽA PUJANKEZLATARIJA DVORNIK
  MILNASTAKLO MAAS
  L.C. M. PYTHON- TOLO TRADEGRADSKI KOTAR BAČVICE
  PB SPLITDWS KIDAN ŽILE
19. KOLO
  ZLATARIJA DVORNIKDWS KIDAN ŽILE
  GARAŽA PUJANKEL.C. M. PYTHON- TOLO TRADE
  PB SPLITC.B. TRI GRACIE GANNICUS
  GRADSKI KOTAR BAČVICESTAKLO MAAS
  C.B. SEA WOLFMILNA
  ZLATKO CELENT AŠ KRUŽNI TOKHERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE
  STROŽANACFIESTA CAFE
20. KOLO
  HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJESTAKLO MAAS
  FIESTA CAFEC.B. SEA WOLF
  ZLATKO CELENT AŠ KRUŽNI TOKZLATARIJA DVORNIK
  C.B. TRI GRACIE GANNICUSGRADSKI KOTAR BAČVICE
  DWS KIDAN ŽILEGARAŽA PUJANKE
  PB SPLITMILNA
  L.C. M. PYTHON- TOLO TRADESTROŽANAC
21. KOLO
  DWS KIDAN ŽILEMILNA
  ZLATKO CELENT AŠ KRUŽNI TOKC.B. TRI GRACIE GANNICUS
  STAKLO MAASSTROŽANAC
  L.C. M. PYTHON- TOLO TRADEFIESTA CAFE
  ZLATARIJA DVORNIKPB SPLIT
  GARAŽA PUJANKEC.B. SEA WOLF
  HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJEGRADSKI KOTAR BAČVICE
22. KOLO
  PB SPLITGARAŽA PUJANKE
  GRADSKI KOTAR BAČVICEZLATARIJA DVORNIK
  FIESTA CAFEDWS KIDAN ŽILE
  C.B. SEA WOLFSTROŽANAC
  STAKLO MAASL.C. M. PYTHON- TOLO TRADE
  MILNAZLATKO CELENT AŠ KRUŽNI TOK
  C.B. TRI GRACIE GANNICUSHERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE
23. KOLO
  C.B. TRI GRACIE GANNICUSC.B. SEA WOLF
  MILNASTROŽANAC
  DWS KIDAN ŽILEHERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE
  STAKLO MAASZLATKO CELENT AŠ KRUŽNI TOK
  L.C. M. PYTHON- TOLO TRADEZLATARIJA DVORNIK
  GRADSKI KOTAR BAČVICEPB SPLIT
  FIESTA CAFEGARAŽA PUJANKE
24. KOLO
  FIESTA CAFEGRADSKI KOTAR BAČVICE
  L.C. M. PYTHON- TOLO TRADEPB SPLIT
  HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJEGARAŽA PUJANKE
  MILNAC.B. TRI GRACIE GANNICUS
  ZLATKO CELENT AŠ KRUŽNI TOKSTROŽANAC
  C.B. SEA WOLFDWS KIDAN ŽILE
  ZLATARIJA DVORNIKSTAKLO MAAS
25. KOLO
  GARAŽA PUJANKEZLATKO CELENT AŠ KRUŽNI TOK
  C.B. TRI GRACIE GANNICUSSTAKLO MAAS
  GRADSKI KOTAR BAČVICEMILNA
  ZLATARIJA DVORNIKHERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE
  PB SPLITFIESTA CAFE
  DWS KIDAN ŽILESTROŽANAC
  C.B. SEA WOLFL.C. M. PYTHON- TOLO TRADE
26. KOLO
  C.B. SEA WOLFZLATARIJA DVORNIK
  PB SPLITHERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE
  MILNAL.C. M. PYTHON- TOLO TRADE
  STROŽANACGARAŽA PUJANKE
  C.B. TRI GRACIE GANNICUSDWS KIDAN ŽILE
  STAKLO MAASFIESTA CAFE
  GRADSKI KOTAR BAČVICEZLATKO CELENT AŠ KRUŽNI TOK