1. LIGA

 

 

Broj perioda (poluvremena):2
Trajanje perioda (min):15
Vrijeme perioda:se zaustavlja (čista igra)
Bodova pobjeda / poraz / nerješeno:3 / 0 / 1
Kartoni / kazna2 žuta kartona na utakmici su crveni što povlači automatsku kaznu 1 utakmice neigranja
Akumulirani kartoni / kazna3 akumulirana žuta kartona povlače automatsku kaznu 1 utakmice neigranja

 

TABLICA 1. LIGA - 2023/2024
Više Plas Klub Uku Pob Ner Por Gol Kaz Bod Forma
1L.C.M.PYTHON-TRAGURIUM COMMERCE18161199:39 (60)049NPPP
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920
plasman1111111111111111111 
bodovi36912151821242730333336394040434649 
2C.B. SEA WOLF18150386:43 (43)045PPPP
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920
plasman5236554333333333222 
bodovi366691215182124273033333336394245 
3ZLATARIJA DVORNIK18132367:35 (32)041NPPI
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920
plasman2865422222222222333 
bodovi3369121518212427303134343538384141 
4STAKLO MAAS18103570:49 (21)033NIPP
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920
plasman2343666666555444444 
bodovi366991010131316192223262727303033 
5HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE1883745:51 (-6)027INIII
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920
plasman4454323444444555555 
bodovi3669121518182122222326262627272727 
6VOLE GRADELE- C.B. BELVEDERE1874747:67 (-20)025PIII
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920
plasman79810887777766666667 
bodovi33447710101314172021222525252525 
7DWS KIDAN ŽILE1957754:56 (-2)022NNIII
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920
plasman6522245555677777778 
bodovi36710131414141718181919202122222222 
8UDRUGA STUDENATA BIK1974854:60 (-6)025IINPP
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920
plasman107797789119888899986 
bodovi03669999910131417181818192225 
9ZLATKO CELENT18711068:74 (-6)022PNIP
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920
plasman813131313121313121313121110888119 
bodovi00000336666912151819191922 
10ŠTRAPALA C.B. LATINO18621060:60 (0)020INPP
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920
plasman1169111111988109101011111210910 
bodovi0333336999121212131314172020 
11ZRNO SOLI18621047:61 (-14)020INPI
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920
plasman121111810101210108109991010111011 
bodovi00366669912121313161616172020 
12GARAŽA PUJANKE18601251:69 (-18)018PPIP
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920
plasman1212111212131011911111112121211121212 
bodovi003333669999991215151518 
13MILNA18411340:66 (-26)013PPPII
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920
plasman14141414141414141414141414141313131313 
bodovi00000333333444710131313 
14F.K. REDI - KUL18201622:80 (-58)-15IIII
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920
plasman9101079911121312121313131414141414 
bodovi0036666666666666666 
   STATISTIKA LIGE
Odigrano utakmica:127


Broj golova (po utakmici):786 (6.19)
L.C.M.PYTHON-TRAGURIUM COMMERCE   98 (5.44)
C.B. SEA WOLF   85 (4.72)
STAKLO MAAS   67 (3.72)
ZLATARIJA DVORNIK   67 (3.72)
ZLATKO CELENT   67 (3.72)
ŠTRAPALA C.B. LATINO   60 (3.33)
UDRUGA STUDENATA BIK   53 (2.79)
DWS KIDAN ŽILE   52 (2.74)
GARAŽA PUJANKE   47 (2.61)
ZRNO SOLI   46 (2.56)
VOLE GRADELE- C.B. BELVEDERE   45 (2.5)
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   43 (2.39)
MILNA   34 (1.89)
F.K. REDI - KUL   22 (1.22)


Broj golova P1 / P2:319 / 467


Postigli golova - 30ANTONIO REPIĆ, L.C.M.PYTHON-TRAGURI


Postigli golova - 28ANTE KOVAČEVIĆ, C.B. SEA WOLF


Postigli golova - 17MARKO KATAVIĆ, HERCEGOVAC VISOKO PO
STIPE ČAČIĆ, UDRUGA STUDENATA BIK


Postigli golova - 16JOSIP CIKOJEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK


Postigli golova - 14ANTONIO BLAŽEVIĆ, C.B. SEA WOLF
KARLO KOVAČIĆ, ZRNO SOLI


Postigli golova - 13PETAR ZEBIĆ, DWS KIDAN ŽILE
PETAR DURAN, ZLATKO CELENT
MLADEN BURILOVIĆ-SRDAR, STAKLO MAAS


Postigli golova - 12MARIN VUČEMILOVIĆ-GRGIĆ, GARAŽA PUJANKE
MATE ROIĆ, MILNA


Postigli golova - 11MATEO POLJARIĆ, L.C.M.PYTHON-TRAGURI
ZVONIMIR GLAVINA, VOLE GRADELE- C.B. B


Postigli golova - 10ANTE MORO, ŠTRAPALA C.B. LATIN
KREŠIMIR BOŽINOVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
ANTE RAĐA, ZLATKO CELENT
IVAN BRADARIĆ, C.B. SEA WOLF
MARIJAN TUNJIĆ, L.C.M.PYTHON-TRAGURI
LUKA PAVKOVIĆ, L.C.M.PYTHON-TRAGURI
STIPE DOLIĆ, C.B. SEA WOLF


Postigli golova - 9DAVID KOLIĆ, UDRUGA STUDENATA BIK
LUKA JURIĆ, STAKLO MAAS
JOSIP PERIŠIĆ, STAKLO MAAS
PETAR PETRANIĆ, VOLE GRADELE- C.B. B
PETAR ĆUBELIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
MARIN KARABATIĆ, L.C.M.PYTHON-TRAGURI
MILE MUJAN, ŠTRAPALA C.B. LATIN
MARIN MANDUŠIĆ, ZLATKO CELENT
IVAN VIDOŠEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK


Postigli golova - 8ANTE SOČO, ZLATKO CELENT
STIPE ORDULJ, DWS KIDAN ŽILE
BOŠKO BOTICA, ZLATKO CELENT


Postigli golova - 7IVAN RATKOVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
IVAN RIBIČIĆ, ZLATKO CELENT
IVANO VUKAS, STAKLO MAAS
DUJE DOLJANIN, ZLATARIJA DVORNIK
TONI KIREVSKI, ŠTRAPALA C.B. LATIN
TONI MATIJEVIĆ, STAKLO MAAS
JOSIP MILIČEVIĆ, ŠTRAPALA C.B. LATIN


Postigli golova - 6IVAN BERAĆ, ZRNO SOLI
MATIJA STIPINOVIĆ, GARAŽA PUJANKE
ŠIME PULJIĆ, GARAŽA PUJANKE
IVAN LABETIĆ, MILNA
DENIS KUZMANIĆ, L.C.M.PYTHON-TRAGURI
DUJE FILIPOVIĆ, C.B. SEA WOLF
ANTE KOVAČEVIĆ, DWS KIDAN ŽILE
STIPE TORLAK, GARAŽA PUJANKE
IVAN KREŠIMIR CAKTAŠ, ZRNO SOLI
ANTE RAMADŽA, L.C.M.PYTHON-TRAGURI


Postigli golova - 5BLAGO BUBALO, UDRUGA STUDENATA BIK
TONI LEGČEVIĆ, L.C.M.PYTHON-TRAGURI
MATEO PALADIN, STAKLO MAAS
IVAN MORO, ŠTRAPALA C.B. LATIN
ANTE TOPIĆ, STAKLO MAAS
MATEO KATUŠA, UDRUGA STUDENATA BIK
PJERO ŠKARIĆ, STAKLO MAAS
ANTE PEŠA, HERCEGOVAC VISOKO PO
ŠIME JURČIĆ, DWS KIDAN ŽILE
MARKO VRANKOVIĆ, ŠTRAPALA C.B. LATIN


Postigli golova - 4ANTE PRGOMET, ZRNO SOLI
JADRAN KIREVSKI, DWS KIDAN ŽILE
ROKO GRABAR, DWS KIDAN ŽILE
MIJO MIŠERDA, L.C.M.PYTHON-TRAGURI
KARLO JUKIĆ, VOLE GRADELE- C.B. B
HRVOJE ŠIŠKO, VOLE GRADELE- C.B. B
ROKO ELEZOVIĆ, ZRNO SOLI
ANTE ĆULUM, C.B. SEA WOLF
ANTE MELVAN, C.B. SEA WOLF
JOSIP MAMIĆ, DWS KIDAN ŽILE
DUJE KOCEIĆ, ZLATKO CELENT
GORAN SMOLJO, F.K. REDI - KUL


Postigli golova - 3VICKO BIUK, HERCEGOVAC VISOKO PO
ZVONIMIR KATUŠA, UDRUGA STUDENATA BIK
IVAN TUSTONJIĆ, ZLATKO CELENT
PETAR SPAJIĆ, ZLATKO CELENT
LUKA PRTAJIN, UDRUGA STUDENATA BIK
ALEN ANTONIO SUNARA, STAKLO MAAS
LUKA BORKOVIĆ, GARAŽA PUJANKE
MARKO GALIĆ, F.K. REDI - KUL
ANTE ZUBČIĆ, UDRUGA STUDENATA BIK
DUJE JAVORČIĆ, GARAŽA PUJANKE
ANTE DRAGOŠEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
MIROSLAV NINČEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
DINO PEŠA, HERCEGOVAC VISOKO PO
BEPO STOJANOV, UDRUGA STUDENATA BIK
MARIN GAJIĆ, VOLE GRADELE- C.B. B
ANTE ZANKI, HERCEGOVAC VISOKO PO
LOVRE TOMIĆ, ŠTRAPALA C.B. LATIN
VICKO RADIĆ, MILNA
ANTE BREKALO, F.K. REDI - KUL
ANTE SILIĆ, DWS KIDAN ŽILE
IGOR BULJAN, VOLE GRADELE- C.B. B
IVICA RAMADŽA, L.C.M.PYTHON-TRAGURI
IVAN MUJAN, C.B. SEA WOLF
JOSIP MIHOVILOVIĆ, VOLE GRADELE- C.B. B
FRANE KRISTOFOR VLADISLAVIĆ, VOLE GRADELE- C.B. B
MARIO NAZLIĆ, ZRNO SOLI
MARIN MUSINOV, HERCEGOVAC VISOKO PO
IVAN MIZDRAK, HERCEGOVAC VISOKO PO
MATE MIŠURA, UDRUGA STUDENATA BIK


Postigli golova - 2MATEJ STUDE, STAKLO MAAS
MIJO MANDURIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
KARLO SIROVICA, MILNA
IVAN ANIĆ ĆURKO, ŠTRAPALA C.B. LATIN
LUKA ČONDIĆ, ŠTRAPALA C.B. LATIN
IVAN ČONDIĆ - BENEK, F.K. REDI - KUL
IVAN ŠUTA, VOLE GRADELE- C.B. B
JOŠKO JAKŠIĆ, MILNA
ANTONIO ZLATAR, MILNA
IGOR ZLATAR, F.K. REDI - KUL
NATKO PLETIKOSIĆ, ŠTRAPALA C.B. LATIN
DAVID KATIĆ, GARAŽA PUJANKE
LUKA TERZIĆ, MILNA
IVAN GALIĆ, ŠTRAPALA C.B. LATIN
MARIN CRNOGORAC, ZRNO SOLI
JAKOV VRANJIĆ, VOLE GRADELE- C.B. B
NIKOLA MORO, HERCEGOVAC VISOKO PO
PETAR JURICA, UDRUGA STUDENATA BIK
MARIN VUKOVIĆ, ZRNO SOLI
KARLO VUKOVIĆ, ZRNO SOLI
JURE BARTULIĆ, DWS KIDAN ŽILE
IVE BILIĆ, F.K. REDI - KUL
IVICA JOZIĆ, ŠTRAPALA C.B. LATIN
ZORAN SVILIČIĆ, F.K. REDI - KUL
DOMINIK ČIČIĆ, C.B. SEA WOLF
JOSIP BOŽINOVIĆ, L.C.M.PYTHON-TRAGURI
TONI LACIĆ, GARAŽA PUJANKE
KARLO ŠIMUNOVIĆ, MILNA
LUKA TEŠIJA, C.B. SEA WOLF
IVO MAŠKOVIĆ, F.K. REDI - KUL


Postigli golova - 1MARKO MLADIN, DWS KIDAN ŽILE
ROKO MARIN STOJKIĆ, L.C.M.PYTHON-TRAGURI
RENATO BUZOV, HERCEGOVAC VISOKO PO
ANTONIO MRKOVIĆ, C.B. SEA WOLF
ROKO MATULIĆ, MILNA
JOSIP GOVORKO, ZLATKO CELENT
FERDO ČURKOVIĆ, F.K. REDI - KUL
MIROSLAV GRGIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
STJEPAN KORČULANIN, GARAŽA PUJANKE
DUJE KOLJANIN, ZRNO SOLI
MARKO KOŠTIĆ, HERCEGOVAC VISOKO PO
ANTE IVANKOVIĆ, ZRNO SOLI
JOSIP BARBIR, GARAŽA PUJANKE
BRANIMIR TOMIČIĆ, ZLATKO CELENT
TOMISLAV IVANKOVIĆ, ZRNO SOLI
ROKO VRDOLJAK, DWS KIDAN ŽILE
IVAN MALENICA, VOLE GRADELE- C.B. B
TONI FRANOLIĆ, HERCEGOVAC VISOKO PO
IVAN PRIMORAC, HERCEGOVAC VISOKO PO
MARIN STOJKIĆ, L.C.M.PYTHON-TRAGURI
IVAN VUČKO, GARAŽA PUJANKE
ROZARIO ČOBANOV, GARAŽA PUJANKE
DUJE HUMAČKIĆ, ŠTRAPALA C.B. LATIN
JOSIP SMOLJANOVIĆ, STAKLO MAAS
IVAN SEDLAR, GARAŽA PUJANKE
NIKI BONAČIĆ VICIĆ, MILNA
MARIN ROGULJIĆ, C.B. SEA WOLF
MISLAV MIŠIĆ, DWS KIDAN ŽILE
SLAVKO GRBAVAC, GARAŽA PUJANKE
MATEO PERIČIĆ, GARAŽA PUJANKE
ANTE ČALJKUŠIĆ, STAKLO MAAS
MARINO GLAVAŠ, ŠTRAPALA C.B. LATIN
MATE VRDOLJAK, F.K. REDI - KUL
TONINO ZOROTOVIĆ, ŠTRAPALA C.B. LATIN
PETAR MLADINIĆ, MILNA
MARKO ĐIDARA, ŠTRAPALA C.B. LATIN


Broj crvenih kartona - udaljavanja:17 (0.13)
ZRNO SOLI   3 (0.17)
MILNA   2 (0.11)
VOLE GRADELE- C.B. BELVEDERE   2 (0.11)
F.K. REDI - KUL   2 (0.11)
DWS KIDAN ŽILE   2 (0.11)
C.B. SEA WOLF   1 (0.06)
GARAŽA PUJANKE   1 (0.06)
ZLATKO CELENT   1 (0.06)
ŠTRAPALA C.B. LATINO   1 (0.06)
STAKLO MAAS   1 (0.06)
UDRUGA STUDENATA BIK   1 (0.05)
Crvenih kartona (udaljavanja) - 1IVAN BRADARIĆ, C.B. SEA WOLF
MARTIN GUDELJ, ZLATKO CELENT
ŽELJKO DLAKA, F.K. REDI - KUL
MATEO PERIČIĆ, GARAŽA PUJANKE
ANDRO RADOSTIĆ, ZRNO SOLI
MARINO TEŠIJA, ZRNO SOLI
IVAN MALENICA, VOLE GRADELE- C.B. B
IVICA JUKIĆ, DWS KIDAN ŽILE
IVAN MORO, ŠTRAPALA C.B. LATIN
MATEO PALADIN, STAKLO MAAS
ZORAN SVILIČIĆ, F.K. REDI - KUL
ROKO VRDOLJAK, DWS KIDAN ŽILE
STIPE ČAČIĆ, UDRUGA STUDENATA BIK
IGOR BULJAN, VOLE GRADELE- C.B. B
ROKO ELEZOVIĆ, ZRNO SOLI
PETAR MLADINIĆ, MILNA
VICKO RADIĆ, MILNA


Broj žutih kartona (po utakmici):223 (1.76)
MILNA   21 (1.17)
ZLATARIJA DVORNIK   20 (1.11)
C.B. SEA WOLF   19 (1.06)
GARAŽA PUJANKE   19 (1.06)
VOLE GRADELE- C.B. BELVEDERE   18 (1)
ZRNO SOLI   16 (0.89)
STAKLO MAAS   16 (0.89)
ŠTRAPALA C.B. LATINO   16 (0.89)
F.K. REDI - KUL   14 (0.78)
L.C.M.PYTHON-TRAGURIUM COMMERCE   14 (0.78)
DWS KIDAN ŽILE   13 (0.68)
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   9 (0.5)
UDRUGA STUDENATA BIK   8 (0.42)
ZLATKO CELENT   4 (0.22)
Žutih kartona - 7IVAN RATKOVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
Žutih kartona - 6IVAN MUJAN, C.B. SEA WOLF
Žutih kartona - 5PJERO ŠKARIĆ, STAKLO MAAS
Žutih kartona - 4IVAN GALIĆ, ŠTRAPALA C.B. LATIN
KARLO KOVAČIĆ, ZRNO SOLI
DUJE JAVORČIĆ, GARAŽA PUJANKE
DENIS KUZMANIĆ, L.C.M.PYTHON-TRAGURI
IVAN BERAĆ, ZRNO SOLI
ZVONIMIR GLAVINA, VOLE GRADELE- C.B. B
Žutih kartona - 3JADRAN KIREVSKI, DWS KIDAN ŽILE
MARKO BREKALO, F.K. REDI - KUL
LUKA PRTAJIN, UDRUGA STUDENATA BIK
LUKA TERZIĆ, MILNA
MATIJA STIPINOVIĆ, GARAŽA PUJANKE
MARIO NAZLIĆ, ZRNO SOLI
ROKO MATULIĆ, MILNA
ZORAN SVILIČIĆ, F.K. REDI - KUL
STIPE ORDULJ, DWS KIDAN ŽILE
FRANE KRISTOFOR VLADISLAVIĆ, VOLE GRADELE- C.B. B
MARKO VRANKOVIĆ, ŠTRAPALA C.B. LATIN
ANTE TOPIĆ, STAKLO MAAS
Žutih kartona - 2ANTE SILIĆ, DWS KIDAN ŽILE
ANTE KOVAČEVIĆ, C.B. SEA WOLF
ŠIME PULJIĆ, GARAŽA PUJANKE
IVAN VIDOŠEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
JAKOV VRANJIĆ, VOLE GRADELE- C.B. B
JOŠKO JAKŠIĆ, MILNA
MIJO MANDURIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
IVAN BRADARIĆ, C.B. SEA WOLF
MARIN VUČEMILOVIĆ-GRGIĆ, GARAŽA PUJANKE
MATEO POLJARIĆ, L.C.M.PYTHON-TRAGURI
PETAR MLADINIĆ, MILNA
ANTE DRAGOŠEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
ANTE MELVAN, C.B. SEA WOLF
TINO CVITANUŠIĆ, GARAŽA PUJANKE
VICKO BIUK, HERCEGOVAC VISOKO PO
MARIJAN TUNJIĆ, L.C.M.PYTHON-TRAGURI
KREŠIMIR BOŽINOVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
ŽELJKO DLAKA, F.K. REDI - KUL
IVAN LABETIĆ, MILNA
MIROSLAV NINČEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
BEPO STOJANOV, UDRUGA STUDENATA BIK
ANTE PEŠA, HERCEGOVAC VISOKO PO
LUKA JURIĆ, STAKLO MAAS
JOSIP MIHOVILOVIĆ, VOLE GRADELE- C.B. B
MATE ROIĆ, MILNA
ANTE MORO, ŠTRAPALA C.B. LATIN
ANTE RAMADŽA, L.C.M.PYTHON-TRAGURI
BLAGO BUBALO, UDRUGA STUDENATA BIK
KARLO ŠIMUNOVIĆ, MILNA
MARIN BABIĆ, C.B. SEA WOLF
STIPE DOLIĆ, C.B. SEA WOLF
Žutih kartona - 1MLADEN BURILOVIĆ-SRDAR, STAKLO MAAS
ANTE PRGOMET, ZRNO SOLI
JOSIP PERIŠIĆ, STAKLO MAAS
IVAN ANIĆ ĆURKO, ŠTRAPALA C.B. LATIN
IVANO VUKAS, STAKLO MAAS
JOSIP BOŽINOVIĆ, L.C.M.PYTHON-TRAGURI
MARKO GALIĆ, F.K. REDI - KUL
PETAR PULIĆ, GARAŽA PUJANKE
ANTE BREKALO, F.K. REDI - KUL
MARIO BALJKAS, ZLATARIJA DVORNIK
FERDO ČURKOVIĆ, F.K. REDI - KUL
ANTONIO ZLATAR, MILNA
IVAN ŠUTA, VOLE GRADELE- C.B. B
IVICA ZLATAR, F.K. REDI - KUL
MARIN BAKOTA, VOLE GRADELE- C.B. B
DUJE KOLJANIN, ZRNO SOLI
LUKŠA ROJE, DWS KIDAN ŽILE
ZDRAVKO TURIĆ, ZLATKO CELENT
ANTE KOVAČEVIĆ, DWS KIDAN ŽILE
FRANKO ŠIMUNOVIĆ, MILNA
ANTE CRNJAC, C.B. SEA WOLF
KARLO SIROVICA, MILNA
ROKO GRABAR, DWS KIDAN ŽILE
IVICA JOZIĆ, ŠTRAPALA C.B. LATIN
TONI KIREVSKI, ŠTRAPALA C.B. LATIN
RENATO BUZOV, HERCEGOVAC VISOKO PO
IVAN MALENICA, VOLE GRADELE- C.B. B
ANTE VUKIĆ, VOLE GRADELE- C.B. B
ANTE ŠUŠNJARA, STAKLO MAAS
MARINO TEŠIJA, ZRNO SOLI
BOŠKO BOTICA, ZLATKO CELENT
MILE MUJAN, ŠTRAPALA C.B. LATIN
NATKO PLETIKOSIĆ, ŠTRAPALA C.B. LATIN
MARIN KARABATIĆ, L.C.M.PYTHON-TRAGURI
MIJO MIŠERDA, L.C.M.PYTHON-TRAGURI
IVAN RADAN, L.C.M.PYTHON-TRAGURI
ROKO VRDOLJAK, DWS KIDAN ŽILE
IGOR BULJAN, VOLE GRADELE- C.B. B
STIPE TORLAK, GARAŽA PUJANKE
HRVOJE ŠIŠKO, VOLE GRADELE- C.B. B
DUJE KOŠTIĆ, HERCEGOVAC VISOKO PO
DINO PEŠA, HERCEGOVAC VISOKO PO
IVAN VUČKO, GARAŽA PUJANKE
VICKO RADIĆ, MILNA
JOSIP SMOLJANOVIĆ, STAKLO MAAS
PETAR ZURAK, GARAŽA PUJANKE
DUJE HUMAČKIĆ, ŠTRAPALA C.B. LATIN
DUJE DOLJANIN, ZLATARIJA DVORNIK
STIPE ČAČIĆ, UDRUGA STUDENATA BIK
JOSIP CIKOJEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
LUKA GRUBIŠIĆ, C.B. SEA WOLF
LUKA ČONDIĆ, ŠTRAPALA C.B. LATIN
DARKO MARINOVIĆ, MILNA
TONI FRANOLIĆ, HERCEGOVAC VISOKO PO
MARIN CRNOGORAC, ZRNO SOLI
ROKO ELEZOVIĆ, ZRNO SOLI
TONI LACIĆ, GARAŽA PUJANKE
LUKA BORKOVIĆ, GARAŽA PUJANKE
MARTIN GUDELJ, ZLATKO CELENT
IVO MAŠKOVIĆ, F.K. REDI - KUL
ANTE ZANKI, HERCEGOVAC VISOKO PO
PETAR PETRANIĆ, VOLE GRADELE- C.B. B
MATE VRDOLJAK, F.K. REDI - KUL
ANTE ĆULUM, C.B. SEA WOLF
DRAGAN DAMJANOVIĆ, DWS KIDAN ŽILE
ANTE SOČO, ZLATKO CELENT
TONI MATIJEVIĆ, STAKLO MAAS
KAZNE NA DATUM 18.05.2024.
(eventualne netočnosti prijavite uredu Udruge)

MATEO PERIČIĆ, GARAŽA PUJANKE je suspendiran
IVAN VIDOŠEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK zabrana igranja još 1 utakmicu
IVAN MALENICA, VOLE GRADELE- C.B. BELVEDERE je suspendiran
VICE TERZIĆ, MILNA pravo nastupa 31.10.2024.
ROKO MATULIĆ, MILNA zabrana igranja još 1 utakmicu
ANDRO RADOSTIĆ, ZRNO SOLI je suspendiran


ZAPISNICI 1. LIGA - 2023/2024
1. KOLO
09.10.2023.16:00C.B. SEA WOLF2 : 0UDRUGA STUDENATA BIK
16:55ŠTRAPALA C.B. LATINO2 : 5HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE
17:55DWS KIDAN ŽILE4 : 3ZLATKO CELENT
18:50F.K. REDI - KUL2 : 3VOLE GRADELE- C.B. BELVEDERE
19:50STAKLO MAAS4 : 0GARAŽA PUJANKE
20:45ZRNO SOLI0 : 4ZLATARIJA DVORNIK
21:45L.C.M.PYTHON-TRAGURIUM COMMERCE8 : 0MILNA
STATISTIKA 1. KOLA
Odigrano utakmica:7


Broj golova (po utakmici):35 (5)
L.C.M.PYTHON-TRAGURIUM COMMERCE   8
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   5
ZLATARIJA DVORNIK   4
DWS KIDAN ŽILE   4
STAKLO MAAS   3
VOLE GRADELE- C.B. BELVEDERE   3
ZLATKO CELENT   2
ŠTRAPALA C.B. LATINO   2
C.B. SEA WOLF   2
F.K. REDI - KUL   2


Broj golova P1 / P2:15 / 20


Postigli golova - 5ANTONIO REPIĆ, L.C.M.PYTHON-TRAGURI


Postigli golova - 2ZVONIMIR GLAVINA, VOLE GRADELE- C.B. B
MARKO KATAVIĆ, HERCEGOVAC VISOKO PO
IVE BILIĆ, F.K. REDI - KUL


Postigli golova - 1MLADEN BURILOVIĆ-SRDAR, STAKLO MAAS
JOSIP SMOLJANOVIĆ, STAKLO MAAS
MATEJ STUDE, STAKLO MAAS
JAKOV VRANJIĆ, VOLE GRADELE- C.B. B
JOSIP CIKOJEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
IVAN VIDOŠEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
ANTE RAMADŽA, L.C.M.PYTHON-TRAGURI
MARIJAN TUNJIĆ, L.C.M.PYTHON-TRAGURI
LUKA PAVKOVIĆ, L.C.M.PYTHON-TRAGURI
IVAN RATKOVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
KREŠIMIR BOŽINOVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
DUJE KOCEIĆ, ZLATKO CELENT
ANTE PEŠA, HERCEGOVAC VISOKO PO
IVAN MIZDRAK, HERCEGOVAC VISOKO PO
ANTE MORO, ŠTRAPALA C.B. LATIN
TONI KIREVSKI, ŠTRAPALA C.B. LATIN
IVAN BRADARIĆ, C.B. SEA WOLF
DINO PEŠA, HERCEGOVAC VISOKO PO
PETAR ZEBIĆ, DWS KIDAN ŽILE
STIPE ORDULJ, DWS KIDAN ŽILE
ROKO GRABAR, DWS KIDAN ŽILE
PETAR DURAN, ZLATKO CELENT
JURE BARTULIĆ, DWS KIDAN ŽILE
DUJE FILIPOVIĆ, C.B. SEA WOLF


Broj crvenih kartona - udaljavanja:0 (0)


Broj žutih kartona (po utakmici):9 (1.29)
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   2 (2)
STAKLO MAAS   2 (2)
MILNA   1 (1)
L.C.M.PYTHON-TRAGURIUM COMMERCE   1 (1)
ZRNO SOLI   1 (1)
ŠTRAPALA C.B. LATINO   1 (1)
F.K. REDI - KUL   1 (1)
Žutih kartona - 1IVAN BERAĆ, ZRNO SOLI
DENIS KUZMANIĆ, L.C.M.PYTHON-TRAGURI
VICKO RADIĆ, MILNA
JOSIP SMOLJANOVIĆ, STAKLO MAAS
ANTE TOPIĆ, STAKLO MAAS
ANTE PEŠA, HERCEGOVAC VISOKO PO
MARKO VRANKOVIĆ, ŠTRAPALA C.B. LATIN
ZORAN SVILIČIĆ, F.K. REDI - KUL
ANTE ZANKI, HERCEGOVAC VISOKO PO
2. KOLO
16.10.2023.16:00GARAŽA PUJANKE3 : 5DWS KIDAN ŽILE
16:55MILNA1 : 7STAKLO MAAS
17:55VOLE GRADELE- C.B. BELVEDERE2 : 10C.B. SEA WOLF
18:50ZLATKO CELENT3 : 9ŠTRAPALA C.B. LATINO
19:50UDRUGA STUDENATA BIK4 : 3ZRNO SOLI
20:45ZLATARIJA DVORNIK3 : 9L.C.M.PYTHON-TRAGURIUM COMMERCE
21:45F.K. REDI - KUL0 : 2HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE
STATISTIKA 2. KOLA
Odigrano utakmica:7


Broj golova (po utakmici):60 (8.57)
C.B. SEA WOLF   10
L.C.M.PYTHON-TRAGURIUM COMMERCE   9
ŠTRAPALA C.B. LATINO   9
STAKLO MAAS   6
DWS KIDAN ŽILE   5
UDRUGA STUDENATA BIK   4
GARAŽA PUJANKE   3
ZLATARIJA DVORNIK   3
ZRNO SOLI   3
ZLATKO CELENT   3
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   2
VOLE GRADELE- C.B. BELVEDERE   2
MILNA   1


Broj golova P1 / P2:28 / 32


Postigli golova - 4JOSIP MILIČEVIĆ, ŠTRAPALA C.B. LATIN
ANTONIO REPIĆ, L.C.M.PYTHON-TRAGURI


Postigli golova - 3STIPE DOLIĆ, C.B. SEA WOLF
ANTE MORO, ŠTRAPALA C.B. LATIN


Postigli golova - 2DOMINIK ČIČIĆ, C.B. SEA WOLF
KARLO KOVAČIĆ, ZRNO SOLI
PETAR ZEBIĆ, DWS KIDAN ŽILE
LUKA PAVKOVIĆ, L.C.M.PYTHON-TRAGURI
IVAN BRADARIĆ, C.B. SEA WOLF
TONI MATIJEVIĆ, STAKLO MAAS


Postigli golova - 1IVAN BERAĆ, ZRNO SOLI
STIPE ČAČIĆ, UDRUGA STUDENATA BIK
NIKOLA MORO, HERCEGOVAC VISOKO PO
ANTE ZUBČIĆ, UDRUGA STUDENATA BIK
DUJE HUMAČKIĆ, ŠTRAPALA C.B. LATIN
DINO PEŠA, HERCEGOVAC VISOKO PO
BEPO STOJANOV, UDRUGA STUDENATA BIK
MATEO KATUŠA, UDRUGA STUDENATA BIK
LUKA BORKOVIĆ, GARAŽA PUJANKE
KREŠIMIR BOŽINOVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
MARIN KARABATIĆ, L.C.M.PYTHON-TRAGURI
IVAN VIDOŠEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
PETAR ĆUBELIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
MARIN STOJKIĆ, L.C.M.PYTHON-TRAGURI
PETAR DURAN, ZLATKO CELENT
MARIJAN TUNJIĆ, L.C.M.PYTHON-TRAGURI
NATKO PLETIKOSIĆ, ŠTRAPALA C.B. LATIN
MLADEN BURILOVIĆ-SRDAR, STAKLO MAAS
ALEN ANTONIO SUNARA, STAKLO MAAS
JOSIP PERIŠIĆ, STAKLO MAAS
IVANO VUKAS, STAKLO MAAS
KARLO ŠIMUNOVIĆ, MILNA
IVAN VUČKO, GARAŽA PUJANKE
ŠIME JURČIĆ, DWS KIDAN ŽILE
IGOR BULJAN, VOLE GRADELE- C.B. B
ROKO GRABAR, DWS KIDAN ŽILE
JOSIP MAMIĆ, DWS KIDAN ŽILE
ANTE SOČO, ZLATKO CELENT
ROZARIO ČOBANOV, GARAŽA PUJANKE
IVAN MUJAN, C.B. SEA WOLF
ZVONIMIR GLAVINA, VOLE GRADELE- C.B. B
DUJE FILIPOVIĆ, C.B. SEA WOLF
ANTE KOVAČEVIĆ, C.B. SEA WOLF
IVAN RIBIČIĆ, ZLATKO CELENT


Broj crvenih kartona - udaljavanja:0 (0)


Broj žutih kartona (po utakmici):12 (1.71)
GARAŽA PUJANKE   3 (3)
ZLATARIJA DVORNIK   3 (3)
UDRUGA STUDENATA BIK   2 (2)
ZRNO SOLI   2 (2)
F.K. REDI - KUL   1 (1)
ŠTRAPALA C.B. LATINO   1 (1)
Žutih kartona - 1IVAN RATKOVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
STIPE ČAČIĆ, UDRUGA STUDENATA BIK
MIROSLAV NINČEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
KREŠIMIR BOŽINOVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
ŽELJKO DLAKA, F.K. REDI - KUL
BEPO STOJANOV, UDRUGA STUDENATA BIK
KARLO KOVAČIĆ, ZRNO SOLI
IVAN VUČKO, GARAŽA PUJANKE
PETAR ZURAK, GARAŽA PUJANKE
DUJE HUMAČKIĆ, ŠTRAPALA C.B. LATIN
IVAN BERAĆ, ZRNO SOLI
DUJE JAVORČIĆ, GARAŽA PUJANKE
3. KOLO
30.10.2023.16:00ZLATARIJA DVORNIK4 : 2ZLATKO CELENT
17:55HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE3 : 4ZRNO SOLI
18:50MILNA2 : 4GARAŽA PUJANKE
19:50F.K. REDI - KUL3 : 0STAKLO MAAS
20:45L.C.M.PYTHON-TRAGURIUM COMMERCE5 : 3C.B. SEA WOLF
21:45VOLE GRADELE- C.B. BELVEDERE2 : 2DWS KIDAN ŽILE
12.11.2023.11:55UDRUGA STUDENATA BIK2 : 1ŠTRAPALA C.B. LATINO
STATISTIKA 3. KOLA
Odigrano utakmica:7


Broj golova (po utakmici):36 (5.14)
L.C.M.PYTHON-TRAGURIUM COMMERCE   5
GARAŽA PUJANKE   4
ZLATARIJA DVORNIK   4
ZRNO SOLI   4
F.K. REDI - KUL   3
C.B. SEA WOLF   3
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   3
ZLATKO CELENT   2
UDRUGA STUDENATA BIK   2
DWS KIDAN ŽILE   2
VOLE GRADELE- C.B. BELVEDERE   2
MILNA   1
ŠTRAPALA C.B. LATINO   1


Broj golova P1 / P2:17 / 19


Postigli golova - 3GORAN SMOLJO, F.K. REDI - KUL


Postigli golova - 2MATEO POLJARIĆ, L.C.M.PYTHON-TRAGURI
MATIJA STIPINOVIĆ, GARAŽA PUJANKE
MARIN KARABATIĆ, L.C.M.PYTHON-TRAGURI
PETAR ĆUBELIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
MARKO KATAVIĆ, HERCEGOVAC VISOKO PO


Postigli golova - 1IVAN BRADARIĆ, C.B. SEA WOLF
STIPE TORLAK, GARAŽA PUJANKE
MARIJAN TUNJIĆ, L.C.M.PYTHON-TRAGURI
STIPE DOLIĆ, C.B. SEA WOLF
ANTE KOVAČEVIĆ, DWS KIDAN ŽILE
JADRAN KIREVSKI, DWS KIDAN ŽILE
PETAR PETRANIĆ, VOLE GRADELE- C.B. B
JOSIP MIHOVILOVIĆ, VOLE GRADELE- C.B. B
ANTE KOVAČEVIĆ, C.B. SEA WOLF
MARIN VUČEMILOVIĆ-GRGIĆ, GARAŽA PUJANKE
MATE ROIĆ, MILNA
STIPE ČAČIĆ, UDRUGA STUDENATA BIK
LOVRE TOMIĆ, ŠTRAPALA C.B. LATIN
IVAN RIBIČIĆ, ZLATKO CELENT
PETAR SPAJIĆ, ZLATKO CELENT
IVAN VIDOŠEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
LUKA PRTAJIN, UDRUGA STUDENATA BIK
TOMISLAV IVANKOVIĆ, ZRNO SOLI
KARLO KOVAČIĆ, ZRNO SOLI
KARLO VUKOVIĆ, ZRNO SOLI
MARIN VUKOVIĆ, ZRNO SOLI
IVAN PRIMORAC, HERCEGOVAC VISOKO PO
JOSIP CIKOJEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK


Broj crvenih kartona - udaljavanja:2 (0.29)
ŠTRAPALA C.B. LATINO   1 (1)
MILNA   1 (1)
Crvenih kartona (udaljavanja) - 1IVAN MORO, ŠTRAPALA C.B. LATIN
VICKO RADIĆ, MILNA


Broj žutih kartona (po utakmici):22 (3.14)
L.C.M.PYTHON-TRAGURIUM COMMERCE   5 (5)
VOLE GRADELE- C.B. BELVEDERE   4 (4)
C.B. SEA WOLF   2 (2)
DWS KIDAN ŽILE   2 (2)
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   2 (2)
MILNA   1 (1)
UDRUGA STUDENATA BIK   1 (1)
ŠTRAPALA C.B. LATINO   1 (1)
ZLATARIJA DVORNIK   1 (1)
F.K. REDI - KUL   1 (1)
Žutih kartona - 1ROKO VRDOLJAK, DWS KIDAN ŽILE
STIPE DOLIĆ, C.B. SEA WOLF
MARIN BABIĆ, C.B. SEA WOLF
MARIJAN TUNJIĆ, L.C.M.PYTHON-TRAGURI
STIPE ORDULJ, DWS KIDAN ŽILE
ZVONIMIR GLAVINA, VOLE GRADELE- C.B. B
FRANE KRISTOFOR VLADISLAVIĆ, VOLE GRADELE- C.B. B
HRVOJE ŠIŠKO, VOLE GRADELE- C.B. B
IGOR BULJAN, VOLE GRADELE- C.B. B
MARIN KARABATIĆ, L.C.M.PYTHON-TRAGURI
ANTE RAMADŽA, L.C.M.PYTHON-TRAGURI
DINO PEŠA, HERCEGOVAC VISOKO PO
ANTE MORO, ŠTRAPALA C.B. LATIN
LUKA PRTAJIN, UDRUGA STUDENATA BIK
DUJE KOŠTIĆ, HERCEGOVAC VISOKO PO
KARLO ŠIMUNOVIĆ, MILNA
MIJO MIŠERDA, L.C.M.PYTHON-TRAGURI
IVAN RADAN, L.C.M.PYTHON-TRAGURI
ZORAN SVILIČIĆ, F.K. REDI - KUL
DUJE DOLJANIN, ZLATARIJA DVORNIK
4. KOLO
06.11.2023.16:00VOLE GRADELE- C.B. BELVEDERE0 : 1HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE
16:55GARAŽA PUJANKE3 : 5L.C.M.PYTHON-TRAGURIUM COMMERCE
17:55UDRUGA STUDENATA BIK2 : 6F.K. REDI - KUL
18:50ŠTRAPALA C.B. LATINO2 : 3DWS KIDAN ŽILE
19:50ZLATARIJA DVORNIK2 : 1C.B. SEA WOLF
20:45ZLATKO CELENT1 : 5STAKLO MAAS
21:45MILNA1 : 3ZRNO SOLI
STATISTIKA 4. KOLA
Odigrano utakmica:7


Broj golova (po utakmici):33 (4.71)
F.K. REDI - KUL   6
STAKLO MAAS   5
L.C.M.PYTHON-TRAGURIUM COMMERCE   4
ZRNO SOLI   3
DWS KIDAN ŽILE   3
UDRUGA STUDENATA BIK   2
ŠTRAPALA C.B. LATINO   2
ZLATARIJA DVORNIK   2
GARAŽA PUJANKE   2
MILNA   1
C.B. SEA WOLF   1
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   1
ZLATKO CELENT   1


Broj golova P1 / P2:14 / 19


Postigli golova - 2IVANO VUKAS, STAKLO MAAS
ANTE BREKALO, F.K. REDI - KUL
IVICA RAMADŽA, L.C.M.PYTHON-TRAGURI
JOSIP CIKOJEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
ZORAN SVILIČIĆ, F.K. REDI - KUL


Postigli golova - 1MATEO PALADIN, STAKLO MAAS
LUKA TEŠIJA, C.B. SEA WOLF
MLADEN BURILOVIĆ-SRDAR, STAKLO MAAS
MARIN MANDUŠIĆ, ZLATKO CELENT
TONI MATIJEVIĆ, STAKLO MAAS
MATE ROIĆ, MILNA
ANTE PRGOMET, ZRNO SOLI
KARLO KOVAČIĆ, ZRNO SOLI
IVAN KREŠIMIR CAKTAŠ, ZRNO SOLI
ANTE SILIĆ, DWS KIDAN ŽILE
ANTE MORO, ŠTRAPALA C.B. LATIN
ŠIME PULJIĆ, GARAŽA PUJANKE
IVO MAŠKOVIĆ, F.K. REDI - KUL
MARIJAN TUNJIĆ, L.C.M.PYTHON-TRAGURI
MATEO POLJARIĆ, L.C.M.PYTHON-TRAGURI
MARIN VUČEMILOVIĆ-GRGIĆ, GARAŽA PUJANKE
STIPE ČAČIĆ, UDRUGA STUDENATA BIK
GORAN SMOLJO, F.K. REDI - KUL
ŠIME JURČIĆ, DWS KIDAN ŽILE
MARKO KATAVIĆ, HERCEGOVAC VISOKO PO
IVAN MORO, ŠTRAPALA C.B. LATIN
MATEO KATUŠA, UDRUGA STUDENATA BIK
ROKO GRABAR, DWS KIDAN ŽILE


Broj crvenih kartona - udaljavanja:0 (0)


Broj žutih kartona (po utakmici):13 (1.86)
ZLATARIJA DVORNIK   3 (3)
C.B. SEA WOLF   2 (2)
GARAŽA PUJANKE   2 (2)
VOLE GRADELE- C.B. BELVEDERE   2 (2)
DWS KIDAN ŽILE   2 (2)
MILNA   1 (1)
STAKLO MAAS   1 (1)
Žutih kartona - 1LUKA GRUBIŠIĆ, C.B. SEA WOLF
ANTE DRAGOŠEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
ANTE MELVAN, C.B. SEA WOLF
PJERO ŠKARIĆ, STAKLO MAAS
LUKA TERZIĆ, MILNA
JOSIP CIKOJEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
IVAN VIDOŠEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
ŠIME PULJIĆ, GARAŽA PUJANKE
FRANE KRISTOFOR VLADISLAVIĆ, VOLE GRADELE- C.B. B
STIPE TORLAK, GARAŽA PUJANKE
JADRAN KIREVSKI, DWS KIDAN ŽILE
ANTE SILIĆ, DWS KIDAN ŽILE
JAKOV VRANJIĆ, VOLE GRADELE- C.B. B
5. KOLO
20.11.2023.16:00STAKLO MAAS0 : 6C.B. SEA WOLF
16:55DWS KIDAN ŽILE5 : 0F.K. REDI - KUL
17:55GARAŽA PUJANKE0 : 1ZLATARIJA DVORNIK
18:50L.C.M.PYTHON-TRAGURIUM COMMERCE4 : 1ZRNO SOLI
19:50ŠTRAPALA C.B. LATINO0 : 2VOLE GRADELE- C.B. BELVEDERE
20:45UDRUGA STUDENATA BIK4 : 1ZLATKO CELENT
21:45HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE3 : 1MILNA
STATISTIKA 5. KOLA
Odigrano utakmica:7


Broj golova (po utakmici):27 (3.86)
C.B. SEA WOLF   6
DWS KIDAN ŽILE   5
UDRUGA STUDENATA BIK   4
L.C.M.PYTHON-TRAGURIUM COMMERCE   4
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   2
VOLE GRADELE- C.B. BELVEDERE   2
MILNA   1
ZRNO SOLI   1
ZLATARIJA DVORNIK   1
ZLATKO CELENT   1


Broj golova P1 / P2:6 / 21


Postigli golova - 3ANTONIO REPIĆ, L.C.M.PYTHON-TRAGURI


Postigli golova - 2MARKO KATAVIĆ, HERCEGOVAC VISOKO PO
ANTONIO BLAŽEVIĆ, C.B. SEA WOLF
STIPE ORDULJ, DWS KIDAN ŽILE
ANTE KOVAČEVIĆ, C.B. SEA WOLF


Postigli golova - 1PETAR JURICA, UDRUGA STUDENATA BIK
MATEO KATUŠA, UDRUGA STUDENATA BIK
BOŠKO BOTICA, ZLATKO CELENT
BLAGO BUBALO, UDRUGA STUDENATA BIK
IVAN MALENICA, VOLE GRADELE- C.B. B
BEPO STOJANOV, UDRUGA STUDENATA BIK
MATE ROIĆ, MILNA
ROKO ELEZOVIĆ, ZRNO SOLI
JURE BARTULIĆ, DWS KIDAN ŽILE
PETAR ZEBIĆ, DWS KIDAN ŽILE
STIPE DOLIĆ, C.B. SEA WOLF
ROKO VRDOLJAK, DWS KIDAN ŽILE
PETAR ĆUBELIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
MARIJAN TUNJIĆ, L.C.M.PYTHON-TRAGURI
ANTE MELVAN, C.B. SEA WOLF
HRVOJE ŠIŠKO, VOLE GRADELE- C.B. B


Broj crvenih kartona - udaljavanja:4 (0.57)
F.K. REDI - KUL   2 (2)
DWS KIDAN ŽILE   2 (2)
Crvenih kartona (udaljavanja) - 1IVICA JUKIĆ, DWS KIDAN ŽILE
ŽELJKO DLAKA, F.K. REDI - KUL
ZORAN SVILIČIĆ, F.K. REDI - KUL
ROKO VRDOLJAK, DWS KIDAN ŽILE


Broj žutih kartona (po utakmici):15 (2.14)
F.K. REDI - KUL   3 (3)
L.C.M.PYTHON-TRAGURIUM COMMERCE   2 (2)
VOLE GRADELE- C.B. BELVEDERE   1 (1)
MILNA   1 (1)
ZLATARIJA DVORNIK   1 (1)
GARAŽA PUJANKE   1 (1)
STAKLO MAAS   1 (1)
C.B. SEA WOLF   1 (1)
Žutih kartona - 1ANTE RAMADŽA, L.C.M.PYTHON-TRAGURI
IVAN RATKOVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
DENIS KUZMANIĆ, L.C.M.PYTHON-TRAGURI
PETAR PETRANIĆ, VOLE GRADELE- C.B. B
ROKO MATULIĆ, MILNA
MATIJA STIPINOVIĆ, GARAŽA PUJANKE
MATE VRDOLJAK, F.K. REDI - KUL
MARKO BREKALO, F.K. REDI - KUL
PJERO ŠKARIĆ, STAKLO MAAS
ŽELJKO DLAKA, F.K. REDI - KUL
IVAN MUJAN, C.B. SEA WOLF
6. KOLO
27.11.2023.16:00ŠTRAPALA C.B. LATINO0 : 1L.C.M.PYTHON-TRAGURIUM COMMERCE
16:55ZLATKO CELENT11 : 5ZRNO SOLI
17:55ZLATARIJA DVORNIK6 : 0VOLE GRADELE- C.B. BELVEDERE
18:50HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE6 : 5UDRUGA STUDENATA BIK
19:50GARAŽA PUJANKE2 : 8C.B. SEA WOLF
20:45STAKLO MAAS2 : 2DWS KIDAN ŽILE
21:45MILNA5 : 1F.K. REDI - KUL
STATISTIKA 6. KOLA
Odigrano utakmica:7


Broj golova (po utakmici):54 (7.71)
ZLATKO CELENT   11
C.B. SEA WOLF   8
ZLATARIJA DVORNIK   6
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   6
UDRUGA STUDENATA BIK   5
ZRNO SOLI   5
MILNA   5
DWS KIDAN ŽILE   2
GARAŽA PUJANKE   2
STAKLO MAAS   2
F.K. REDI - KUL   1
L.C.M.PYTHON-TRAGURIUM COMMERCE   1


Broj golova P1 / P2:25 / 29


Postigli golova - 3MARIN MANDUŠIĆ, ZLATKO CELENT
VICKO BIUK, HERCEGOVAC VISOKO PO


Postigli golova - 2PETAR ĆUBELIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
JOSIP CIKOJEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
DUJE FILIPOVIĆ, C.B. SEA WOLF
IVAN BRADARIĆ, C.B. SEA WOLF
IVAN LABETIĆ, MILNA
ANTE KOVAČEVIĆ, C.B. SEA WOLF
STIPE DOLIĆ, C.B. SEA WOLF
IVAN RATKOVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
MATEO KATUŠA, UDRUGA STUDENATA BIK
KARLO KOVAČIĆ, ZRNO SOLI
PETAR DURAN, ZLATKO CELENT
ROKO ELEZOVIĆ, ZRNO SOLI
PETAR SPAJIĆ, ZLATKO CELENT


Postigli golova - 1ANTE TOPIĆ, STAKLO MAAS
TONI MATIJEVIĆ, STAKLO MAAS
STIPE TORLAK, GARAŽA PUJANKE
ŠIME JURČIĆ, DWS KIDAN ŽILE
MATE ROIĆ, MILNA
NIKI BONAČIĆ VICIĆ, MILNA
LUKA TERZIĆ, MILNA
MARKO GALIĆ, F.K. REDI - KUL
IVAN SEDLAR, GARAŽA PUJANKE
JOSIP MAMIĆ, DWS KIDAN ŽILE
IVAN KREŠIMIR CAKTAŠ, ZRNO SOLI
IVAN TUSTONJIĆ, ZLATKO CELENT
ANTE PEŠA, HERCEGOVAC VISOKO PO
PETAR JURICA, UDRUGA STUDENATA BIK
DUJE KOCEIĆ, ZLATKO CELENT
LUKA PRTAJIN, UDRUGA STUDENATA BIK
DENIS KUZMANIĆ, L.C.M.PYTHON-TRAGURI
BRANIMIR TOMIČIĆ, ZLATKO CELENT
TONI FRANOLIĆ, HERCEGOVAC VISOKO PO
MARKO KATAVIĆ, HERCEGOVAC VISOKO PO
ZVONIMIR KATUŠA, UDRUGA STUDENATA BIK
IVAN RIBIČIĆ, ZLATKO CELENT


Broj crvenih kartona - udaljavanja:0 (0)


Broj žutih kartona (po utakmici):11 (1.57)
ŠTRAPALA C.B. LATINO   3 (3)
DWS KIDAN ŽILE   2 (2)
C.B. SEA WOLF   2 (2)
L.C.M.PYTHON-TRAGURIUM COMMERCE   2 (2)
STAKLO MAAS   1 (1)
VOLE GRADELE- C.B. BELVEDERE   1 (1)
Žutih kartona - 1ANTE ĆULUM, C.B. SEA WOLF
DRAGAN DAMJANOVIĆ, DWS KIDAN ŽILE
STIPE ORDULJ, DWS KIDAN ŽILE
TONI MATIJEVIĆ, STAKLO MAAS
IVAN BRADARIĆ, C.B. SEA WOLF
ZVONIMIR GLAVINA, VOLE GRADELE- C.B. B
MATEO POLJARIĆ, L.C.M.PYTHON-TRAGURI
IVAN GALIĆ, ŠTRAPALA C.B. LATIN
MARKO VRANKOVIĆ, ŠTRAPALA C.B. LATIN
NATKO PLETIKOSIĆ, ŠTRAPALA C.B. LATIN
DENIS KUZMANIĆ, L.C.M.PYTHON-TRAGURI
7. KOLO
11.12.2023.16:00HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE2 : 1STAKLO MAAS
16:55F.K. REDI - KUL1 : 5GARAŽA PUJANKE
17:55L.C.M.PYTHON-TRAGURIUM COMMERCE2 : 1DWS KIDAN ŽILE
18:50UDRUGA STUDENATA BIK1 : 5ZLATARIJA DVORNIK
19:50ZRNO SOLI3 : 5ŠTRAPALA C.B. LATINO
21:45C.B. SEA WOLF8 : 4ZLATKO CELENT
24.01.2024.17:10MILNA3 : 4VOLE GRADELE- C.B. BELVEDERE
STATISTIKA 7. KOLA
Odigrano utakmica:7


Broj golova (po utakmici):45 (6.43)
C.B. SEA WOLF   8
ŠTRAPALA C.B. LATINO   5
ZLATARIJA DVORNIK   5
GARAŽA PUJANKE   5
VOLE GRADELE- C.B. BELVEDERE   4
ZLATKO CELENT   4
MILNA   3
ZRNO SOLI   3
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   2
L.C.M.PYTHON-TRAGURIUM COMMERCE   2
DWS KIDAN ŽILE   1
STAKLO MAAS   1
UDRUGA STUDENATA BIK   1
F.K. REDI - KUL   1


Broj golova P1 / P2:16 / 29


Postigli golova - 4ANTONIO BLAŽEVIĆ, C.B. SEA WOLF


Postigli golova - 3ZVONIMIR GLAVINA, VOLE GRADELE- C.B. B


Postigli golova - 2MARIN VUČEMILOVIĆ-GRGIĆ, GARAŽA PUJANKE
IVAN VIDOŠEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
JOSIP CIKOJEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
KARLO KOVAČIĆ, ZRNO SOLI
TONI KIREVSKI, ŠTRAPALA C.B. LATIN


Postigli golova - 1PETAR MLADINIĆ, MILNA
MATE ROIĆ, MILNA
KARLO ŠIMUNOVIĆ, MILNA
HRVOJE ŠIŠKO, VOLE GRADELE- C.B. B
ANTE RAĐA, ZLATKO CELENT
STIPE DOLIĆ, C.B. SEA WOLF
ANTE SOČO, ZLATKO CELENT
PETAR DURAN, ZLATKO CELENT
ANTE ĆULUM, C.B. SEA WOLF
ANTE KOVAČEVIĆ, C.B. SEA WOLF
DUJE FILIPOVIĆ, C.B. SEA WOLF
IVAN RIBIČIĆ, ZLATKO CELENT
MARIN VUKOVIĆ, ZRNO SOLI
JOSIP MILIČEVIĆ, ŠTRAPALA C.B. LATIN
MATE VRDOLJAK, F.K. REDI - KUL
TONI LACIĆ, GARAŽA PUJANKE
LUKA BORKOVIĆ, GARAŽA PUJANKE
STIPE TORLAK, GARAŽA PUJANKE
MARKO KATAVIĆ, HERCEGOVAC VISOKO PO
IVAN MIZDRAK, HERCEGOVAC VISOKO PO
MARIJAN TUNJIĆ, L.C.M.PYTHON-TRAGURI
ANTE SILIĆ, DWS KIDAN ŽILE
ANTE TOPIĆ, STAKLO MAAS
IVAN GALIĆ, ŠTRAPALA C.B. LATIN
ANTE DRAGOŠEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
BLAGO BUBALO, UDRUGA STUDENATA BIK
JOSIP BOŽINOVIĆ, L.C.M.PYTHON-TRAGURI
TONINO ZOROTOVIĆ, ŠTRAPALA C.B. LATIN


Broj crvenih kartona - udaljavanja:0 (0)


Broj žutih kartona (po utakmici):9 (1.29)
MILNA   3 (3)
ZLATARIJA DVORNIK   2 (2)
ZLATKO CELENT   1 (1)
GARAŽA PUJANKE   1 (1)
ZRNO SOLI   1 (1)
STAKLO MAAS   1 (1)
Žutih kartona - 1PETAR MLADINIĆ, MILNA
JOŠKO JAKŠIĆ, MILNA
ANTE SOČO, ZLATKO CELENT
LUKA TERZIĆ, MILNA
KARLO KOVAČIĆ, ZRNO SOLI
MARIN VUČEMILOVIĆ-GRGIĆ, GARAŽA PUJANKE
ANTE DRAGOŠEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
MIJO MANDURIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
PJERO ŠKARIĆ, STAKLO MAAS
8. KOLO
18.12.2023.16:00MILNA3 : 5ŠTRAPALA C.B. LATINO
16:55ZLATARIJA DVORNIK4 : 0DWS KIDAN ŽILE
17:55C.B. SEA WOLF5 : 2HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE
18:50GARAŽA PUJANKE2 : 4ZLATKO CELENT
19:50VOLE GRADELE- C.B. BELVEDERE4 : 7L.C.M.PYTHON-TRAGURIUM COMMERCE
20:45F.K. REDI - KUL0 : 2ZRNO SOLI
21:45UDRUGA STUDENATA BIK1 : 4STAKLO MAAS
STATISTIKA 8. KOLA
Odigrano utakmica:7


Broj golova (po utakmici):41 (5.86)
L.C.M.PYTHON-TRAGURIUM COMMERCE   7
ŠTRAPALA C.B. LATINO   5
C.B. SEA WOLF   5
VOLE GRADELE- C.B. BELVEDERE   4
STAKLO MAAS   4
ZLATKO CELENT   4
ZLATARIJA DVORNIK   4
MILNA   2
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   2
GARAŽA PUJANKE   2
UDRUGA STUDENATA BIK   1
ZRNO SOLI   1


Broj golova P1 / P2:17 / 24


Postigli golova - 2IVAN VIDOŠEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
ANTONIO BLAŽEVIĆ, C.B. SEA WOLF
DENIS KUZMANIĆ, L.C.M.PYTHON-TRAGURI
ANTE RAĐA, ZLATKO CELENT
IVAN LABETIĆ, MILNA
ANTE SOČO, ZLATKO CELENT


Postigli golova - 1MARIJAN TUNJIĆ, L.C.M.PYTHON-TRAGURI
MIJO MIŠERDA, L.C.M.PYTHON-TRAGURI
IGOR BULJAN, VOLE GRADELE- C.B. B
MATEO POLJARIĆ, L.C.M.PYTHON-TRAGURI
ZVONIMIR GLAVINA, VOLE GRADELE- C.B. B
JOSIP BOŽINOVIĆ, L.C.M.PYTHON-TRAGURI
PETAR PETRANIĆ, VOLE GRADELE- C.B. B
LUKA JURIĆ, STAKLO MAAS
MATEO PALADIN, STAKLO MAAS
ANTE ČALJKUŠIĆ, STAKLO MAAS
BLAGO BUBALO, UDRUGA STUDENATA BIK
IVAN BERAĆ, ZRNO SOLI
IVANO VUKAS, STAKLO MAAS
JAKOV VRANJIĆ, VOLE GRADELE- C.B. B
STIPE TORLAK, GARAŽA PUJANKE
MIROSLAV NINČEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
DUJE DOLJANIN, ZLATARIJA DVORNIK
MARINO GLAVAŠ, ŠTRAPALA C.B. LATIN
IVAN GALIĆ, ŠTRAPALA C.B. LATIN
NATKO PLETIKOSIĆ, ŠTRAPALA C.B. LATIN
MARKO VRANKOVIĆ, ŠTRAPALA C.B. LATIN
ANTE MELVAN, C.B. SEA WOLF
MARKO KATAVIĆ, HERCEGOVAC VISOKO PO
ANTE MORO, ŠTRAPALA C.B. LATIN
MARIN VUČEMILOVIĆ-GRGIĆ, GARAŽA PUJANKE
ANTE PEŠA, HERCEGOVAC VISOKO PO
IVAN BRADARIĆ, C.B. SEA WOLF
ANTE KOVAČEVIĆ, C.B. SEA WOLF
ANTE RAMADŽA, L.C.M.PYTHON-TRAGURI


Broj crvenih kartona - udaljavanja:0 (0)


Broj žutih kartona (po utakmici):11 (1.57)
C.B. SEA WOLF   2 (2)
F.K. REDI - KUL   1 (1)
STAKLO MAAS   1 (1)
UDRUGA STUDENATA BIK   1 (1)
ZRNO SOLI   1 (1)
GARAŽA PUJANKE   1 (1)
ZLATARIJA DVORNIK   1 (1)
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   1 (1)
ŠTRAPALA C.B. LATINO   1 (1)
L.C.M.PYTHON-TRAGURIUM COMMERCE   1 (1)
Žutih kartona - 1KARLO KOVAČIĆ, ZRNO SOLI
IVO MAŠKOVIĆ, F.K. REDI - KUL
ANTE TOPIĆ, STAKLO MAAS
BLAGO BUBALO, UDRUGA STUDENATA BIK
MATEO POLJARIĆ, L.C.M.PYTHON-TRAGURI
MARIN VUČEMILOVIĆ-GRGIĆ, GARAŽA PUJANKE
IVAN RATKOVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
VICKO BIUK, HERCEGOVAC VISOKO PO
ANTE MELVAN, C.B. SEA WOLF
ANTE KOVAČEVIĆ, C.B. SEA WOLF
IVAN GALIĆ, ŠTRAPALA C.B. LATIN
9. KOLO
08.01.2024.16:00ZRNO SOLI1 : 2VOLE GRADELE- C.B. BELVEDERE
17:55ŠTRAPALA C.B. LATINO3 : 4GARAŽA PUJANKE
19:50ZLATKO CELENT2 : 3HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE
20:45DWS KIDAN ŽILE6 : 1MILNA
21:45STAKLO MAAS3 : 6ZLATARIJA DVORNIK
24.01.2024.16:15L.C.M.PYTHON-TRAGURIUM COMMERCE5 : 2UDRUGA STUDENATA BIK
18:10C.B. SEA WOLF7 : 2F.K. REDI - KUL
STATISTIKA 9. KOLA
Odigrano utakmica:7


Broj golova (po utakmici):47 (6.71)
C.B. SEA WOLF   7
DWS KIDAN ŽILE   6
ZLATARIJA DVORNIK   6
L.C.M.PYTHON-TRAGURIUM COMMERCE   5
GARAŽA PUJANKE   4
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   3
STAKLO MAAS   3
ŠTRAPALA C.B. LATINO   3
ZLATKO CELENT   2
F.K. REDI - KUL   2
VOLE GRADELE- C.B. BELVEDERE   2
UDRUGA STUDENATA BIK   2
MILNA   1
ZRNO SOLI   1


Broj golova P1 / P2:21 / 26


Postigli golova - 5ANTE KOVAČEVIĆ, C.B. SEA WOLF


Postigli golova - 3ŠIME PULJIĆ, GARAŽA PUJANKE


Postigli golova - 2JOSIP MAMIĆ, DWS KIDAN ŽILE
ANTE ZANKI, HERCEGOVAC VISOKO PO
JOSIP MILIČEVIĆ, ŠTRAPALA C.B. LATIN
ANTE RAMADŽA, L.C.M.PYTHON-TRAGURI
ANTE SOČO, ZLATKO CELENT
PETAR ĆUBELIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
ANTE KOVAČEVIĆ, DWS KIDAN ŽILE
PETAR ZEBIĆ, DWS KIDAN ŽILE


Postigli golova - 1JOŠKO JAKŠIĆ, MILNA
JOSIP CIKOJEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
IVANO VUKAS, STAKLO MAAS
KREŠIMIR BOŽINOVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
IVAN VIDOŠEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
PJERO ŠKARIĆ, STAKLO MAAS
MIJO MANDURIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
JOSIP PERIŠIĆ, STAKLO MAAS
IGOR ZLATAR, F.K. REDI - KUL
LUKA PAVKOVIĆ, L.C.M.PYTHON-TRAGURI
MARIJAN TUNJIĆ, L.C.M.PYTHON-TRAGURI
DENIS KUZMANIĆ, L.C.M.PYTHON-TRAGURI
STIPE ČAČIĆ, UDRUGA STUDENATA BIK
PETAR PETRANIĆ, VOLE GRADELE- C.B. B
MARIN GAJIĆ, VOLE GRADELE- C.B. B
LUKA PRTAJIN, UDRUGA STUDENATA BIK
STIPE TORLAK, GARAŽA PUJANKE
IVAN KREŠIMIR CAKTAŠ, ZRNO SOLI
MARIN ROGULJIĆ, C.B. SEA WOLF
IVAN ČONDIĆ - BENEK, F.K. REDI - KUL
IVAN MUJAN, C.B. SEA WOLF
TONI KIREVSKI, ŠTRAPALA C.B. LATIN
IVAN MIZDRAK, HERCEGOVAC VISOKO PO


Broj crvenih kartona - udaljavanja:1 (0.14)
STAKLO MAAS   1 (1)
Crvenih kartona (udaljavanja) - 1MATEO PALADIN, STAKLO MAAS


Broj žutih kartona (po utakmici):16 (2.29)
MILNA   4 (4)
GARAŽA PUJANKE   2 (2)
ZLATARIJA DVORNIK   2 (2)
STAKLO MAAS   1 (1)
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   1 (1)
F.K. REDI - KUL   1 (1)
L.C.M.PYTHON-TRAGURIUM COMMERCE   1 (1)
ŠTRAPALA C.B. LATINO   1 (1)
VOLE GRADELE- C.B. BELVEDERE   1 (1)
Žutih kartona - 1MATE ROIĆ, MILNA
ROKO MATULIĆ, MILNA
JOŠKO JAKŠIĆ, MILNA
PJERO ŠKARIĆ, STAKLO MAAS
MIJO MANDURIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
KREŠIMIR BOŽINOVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
FRANE KRISTOFOR VLADISLAVIĆ, VOLE GRADELE- C.B. B
DARKO MARINOVIĆ, MILNA
ŠIME PULJIĆ, GARAŽA PUJANKE
DENIS KUZMANIĆ, L.C.M.PYTHON-TRAGURI
TONI FRANOLIĆ, HERCEGOVAC VISOKO PO
DUJE JAVORČIĆ, GARAŽA PUJANKE
ZORAN SVILIČIĆ, F.K. REDI - KUL
IVAN GALIĆ, ŠTRAPALA C.B. LATIN
10. KOLO
15.01.2024.16:00F.K. REDI - KUL1 : 2ZLATARIJA DVORNIK
16:55C.B. SEA WOLF3 : 2MILNA
17:55STAKLO MAAS10 : 3ŠTRAPALA C.B. LATINO
18:50DWS KIDAN ŽILE3 : 3HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE
19:50L.C.M.PYTHON-TRAGURIUM COMMERCE7 : 2ZLATKO CELENT
20:45VOLE GRADELE- C.B. BELVEDERE3 : 3UDRUGA STUDENATA BIK
21:45ZRNO SOLI6 : 3GARAŽA PUJANKE
STATISTIKA 10. KOLA
Odigrano utakmica:7


Broj golova (po utakmici):49 (7)
STAKLO MAAS   10
L.C.M.PYTHON-TRAGURIUM COMMERCE   7
ZRNO SOLI   5
VOLE GRADELE- C.B. BELVEDERE   3
GARAŽA PUJANKE   3
UDRUGA STUDENATA BIK   3
DWS KIDAN ŽILE   3
C.B. SEA WOLF   3
ŠTRAPALA C.B. LATINO   3
ZLATARIJA DVORNIK   2
ZLATKO CELENT   2
MILNA   2
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   2
F.K. REDI - KUL   1


Broj golova P1 / P2:21 / 28


Postigli golova - 3ANTONIO REPIĆ, L.C.M.PYTHON-TRAGURI
KARLO KOVAČIĆ, ZRNO SOLI
LUKA JURIĆ, STAKLO MAAS


Postigli golova - 2MARIJAN TUNJIĆ, L.C.M.PYTHON-TRAGURI
IVAN BERAĆ, ZRNO SOLI
STIPE ČAČIĆ, UDRUGA STUDENATA BIK
PJERO ŠKARIĆ, STAKLO MAAS
MARIN VUČEMILOVIĆ-GRGIĆ, GARAŽA PUJANKE
MATE ROIĆ, MILNA
ALEN ANTONIO SUNARA, STAKLO MAAS
ANTE ĆULUM, C.B. SEA WOLF
JOSIP PERIŠIĆ, STAKLO MAAS


Postigli golova - 1PETAR DURAN, ZLATKO CELENT
ANTE RAMADŽA, L.C.M.PYTHON-TRAGURI
BOŠKO BOTICA, ZLATKO CELENT
SLAVKO GRBAVAC, GARAŽA PUJANKE
JOSIP MIHOVILOVIĆ, VOLE GRADELE- C.B. B
MATEO POLJARIĆ, L.C.M.PYTHON-TRAGURI
PETAR PETRANIĆ, VOLE GRADELE- C.B. B
ANTE ZUBČIĆ, UDRUGA STUDENATA BIK
HRVOJE ŠIŠKO, VOLE GRADELE- C.B. B
ANTE ZANKI, HERCEGOVAC VISOKO PO
MILE MUJAN, ŠTRAPALA C.B. LATIN
LUKA ČONDIĆ, ŠTRAPALA C.B. LATIN
IVAN BRADARIĆ, C.B. SEA WOLF
IGOR ZLATAR, F.K. REDI - KUL
KREŠIMIR BOŽINOVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
TONI MATIJEVIĆ, STAKLO MAAS
MARKO VRANKOVIĆ, ŠTRAPALA C.B. LATIN
STIPE ORDULJ, DWS KIDAN ŽILE
JOSIP CIKOJEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
MISLAV MIŠIĆ, DWS KIDAN ŽILE
ANTE KOVAČEVIĆ, DWS KIDAN ŽILE
MARKO KATAVIĆ, HERCEGOVAC VISOKO PO


Broj crvenih kartona - udaljavanja:0 (0)


Broj žutih kartona (po utakmici):10 (1.43)
ZRNO SOLI   3 (3)
VOLE GRADELE- C.B. BELVEDERE   1 (1)
GARAŽA PUJANKE   1 (1)
DWS KIDAN ŽILE   1 (1)
ŠTRAPALA C.B. LATINO   1 (1)
MILNA   1 (1)
C.B. SEA WOLF   1 (1)
ZLATARIJA DVORNIK   1 (1)
Žutih kartona - 1DUJE JAVORČIĆ, GARAŽA PUJANKE
MARIN CRNOGORAC, ZRNO SOLI
IVAN BERAĆ, ZRNO SOLI
ROKO ELEZOVIĆ, ZRNO SOLI
JOSIP MIHOVILOVIĆ, VOLE GRADELE- C.B. B
ANTE SILIĆ, DWS KIDAN ŽILE
IVAN LABETIĆ, MILNA
STIPE DOLIĆ, C.B. SEA WOLF
LUKA ČONDIĆ, ŠTRAPALA C.B. LATIN
IVAN VIDOŠEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
11. KOLO
29.01.2024.16:00UDRUGA STUDENATA BIK6 : 5GARAŽA PUJANKE
16:55VOLE GRADELE- C.B. BELVEDERE7 : 2ZLATKO CELENT
17:55ZRNO SOLI2 : 5STAKLO MAAS
18:50ZLATARIJA DVORNIK4 : 2MILNA
19:50C.B. SEA WOLF3 : 1DWS KIDAN ŽILE
20:45ŠTRAPALA C.B. LATINO5 : 0F.K. REDI - KUL
21:45HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE2 : 5L.C.M.PYTHON-TRAGURIUM COMMERCE
STATISTIKA 11. KOLA
Odigrano utakmica:7


Broj golova (po utakmici):50 (7.14)
VOLE GRADELE- C.B. BELVEDERE   7
UDRUGA STUDENATA BIK   6
STAKLO MAAS   5
ŠTRAPALA C.B. LATINO   5
L.C.M.PYTHON-TRAGURIUM COMMERCE   5
GARAŽA PUJANKE   5
ZLATARIJA DVORNIK   4
ZRNO SOLI   3
C.B. SEA WOLF   3
ZLATKO CELENT   2
MILNA   2
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   2
DWS KIDAN ŽILE   1


Broj golova P1 / P2:15 / 35


Postigli golova - 4STIPE ČAČIĆ, UDRUGA STUDENATA BIK


Postigli golova - 3PETAR PETRANIĆ, VOLE GRADELE- C.B. B
ANTONIO REPIĆ, L.C.M.PYTHON-TRAGURI


Postigli golova - 2MARKO KATAVIĆ, HERCEGOVAC VISOKO PO
MILE MUJAN, ŠTRAPALA C.B. LATIN
MARIN GAJIĆ, VOLE GRADELE- C.B. B
MLADEN BURILOVIĆ-SRDAR, STAKLO MAAS
DAVID KATIĆ, GARAŽA PUJANKE


Postigli golova - 1ANTE MELVAN, C.B. SEA WOLF
ANTE KOVAČEVIĆ, C.B. SEA WOLF
IVAN RATKOVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
IVAN LABETIĆ, MILNA
ANTE DRAGOŠEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
LUKA TEŠIJA, C.B. SEA WOLF
TONI KIREVSKI, ŠTRAPALA C.B. LATIN
LUKA PAVKOVIĆ, L.C.M.PYTHON-TRAGURI
IVICA RAMADŽA, L.C.M.PYTHON-TRAGURI
MARKO ĐIDARA, ŠTRAPALA C.B. LATIN
IVAN ANIĆ ĆURKO, ŠTRAPALA C.B. LATIN
ANTONIO ZLATAR, MILNA
PETAR ZEBIĆ, DWS KIDAN ŽILE
TONI MATIJEVIĆ, STAKLO MAAS
ZVONIMIR GLAVINA, VOLE GRADELE- C.B. B
IGOR BULJAN, VOLE GRADELE- C.B. B
ANTE RAĐA, ZLATKO CELENT
ŠIME PULJIĆ, GARAŽA PUJANKE
MATEO PERIČIĆ, GARAŽA PUJANKE
DAVID KOLIĆ, UDRUGA STUDENATA BIK
MATIJA STIPINOVIĆ, GARAŽA PUJANKE
MARIN MANDUŠIĆ, ZLATKO CELENT
IVAN KREŠIMIR CAKTAŠ, ZRNO SOLI
ANTE PRGOMET, ZRNO SOLI
KREŠIMIR BOŽINOVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
MATE MIŠURA, UDRUGA STUDENATA BIK
LUKA JURIĆ, STAKLO MAAS
JOSIP PERIŠIĆ, STAKLO MAAS
MARIO NAZLIĆ, ZRNO SOLI
PETAR ĆUBELIĆ, ZLATARIJA DVORNIK


Broj crvenih kartona - udaljavanja:1 (0.14)
ZLATKO CELENT   1 (1)
Crvenih kartona (udaljavanja) - 1MARTIN GUDELJ, ZLATKO CELENT


Broj žutih kartona (po utakmici):8 (1.14)
ZRNO SOLI   2 (2)
GARAŽA PUJANKE   2 (2)
C.B. SEA WOLF   1 (1)
ZLATARIJA DVORNIK   1 (1)
ZLATKO CELENT   1 (1)
UDRUGA STUDENATA BIK   1 (1)
Žutih kartona - 1ANTE PRGOMET, ZRNO SOLI
IVAN RATKOVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
IVAN MUJAN, C.B. SEA WOLF
MARIO NAZLIĆ, ZRNO SOLI
MARTIN GUDELJ, ZLATKO CELENT
TONI LACIĆ, GARAŽA PUJANKE
LUKA PRTAJIN, UDRUGA STUDENATA BIK
LUKA BORKOVIĆ, GARAŽA PUJANKE
12. KOLO
05.02.2024.16:00DWS KIDAN ŽILE2 : 2ZRNO SOLI
16:55HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE0 : 0ZLATARIJA DVORNIK
17:55MILNA3 : 3UDRUGA STUDENATA BIK
18:50STAKLO MAAS5 : 3L.C.M.PYTHON-TRAGURIUM COMMERCE
19:50GARAŽA PUJANKE2 : 3VOLE GRADELE- C.B. BELVEDERE
20:45C.B. SEA WOLF6 : 3ŠTRAPALA C.B. LATINO
21:45ZLATKO CELENT2 : 1F.K. REDI - KUL
STATISTIKA 12. KOLA
Odigrano utakmica:7


Broj golova (po utakmici):32 (4.57)
C.B. SEA WOLF   6
STAKLO MAAS   5
ŠTRAPALA C.B. LATINO   3
L.C.M.PYTHON-TRAGURIUM COMMERCE   3
MILNA   3
ZLATKO CELENT   2
UDRUGA STUDENATA BIK   2
VOLE GRADELE- C.B. BELVEDERE   2
GARAŽA PUJANKE   2
ZRNO SOLI   2
DWS KIDAN ŽILE   1
F.K. REDI - KUL   1


Broj golova P1 / P2:10 / 22


Postigli golova - 3ANTE KOVAČEVIĆ, C.B. SEA WOLF


Postigli golova - 2MLADEN BURILOVIĆ-SRDAR, STAKLO MAAS
ANTONIO REPIĆ, L.C.M.PYTHON-TRAGURI
LUKA JURIĆ, STAKLO MAAS
VICKO RADIĆ, MILNA
MARIN CRNOGORAC, ZRNO SOLI
ANTONIO BLAŽEVIĆ, C.B. SEA WOLF


Postigli golova - 1ANTE MORO, ŠTRAPALA C.B. LATIN
STIPE DOLIĆ, C.B. SEA WOLF
IVAN RIBIČIĆ, ZLATKO CELENT
ANTE RAĐA, ZLATKO CELENT
MARKO GALIĆ, F.K. REDI - KUL
LUKA ČONDIĆ, ŠTRAPALA C.B. LATIN
LOVRE TOMIĆ, ŠTRAPALA C.B. LATIN
TONI LACIĆ, GARAŽA PUJANKE
DAVID KOLIĆ, UDRUGA STUDENATA BIK
MATE ROIĆ, MILNA
STIPE ORDULJ, DWS KIDAN ŽILE
STIPE ČAČIĆ, UDRUGA STUDENATA BIK
JOSIP PERIŠIĆ, STAKLO MAAS
ŠIME PULJIĆ, GARAŽA PUJANKE
PETAR PETRANIĆ, VOLE GRADELE- C.B. B
MATEO POLJARIĆ, L.C.M.PYTHON-TRAGURI
IVAN ŠUTA, VOLE GRADELE- C.B. B


Broj crvenih kartona - udaljavanja:0 (0)


Broj žutih kartona (po utakmici):17 (2.43)
STAKLO MAAS   4 (4)
F.K. REDI - KUL   3 (3)
VOLE GRADELE- C.B. BELVEDERE   2 (2)
C.B. SEA WOLF   2 (2)
GARAŽA PUJANKE   1 (1)
L.C.M.PYTHON-TRAGURIUM COMMERCE   1 (1)
MILNA   1 (1)
UDRUGA STUDENATA BIK   1 (1)
ZRNO SOLI   1 (1)
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   1 (1)
Žutih kartona - 1IVAN MUJAN, C.B. SEA WOLF
JOSIP MIHOVILOVIĆ, VOLE GRADELE- C.B. B
JAKOV VRANJIĆ, VOLE GRADELE- C.B. B
ANTE KOVAČEVIĆ, C.B. SEA WOLF
ANTE BREKALO, F.K. REDI - KUL
MARKO GALIĆ, F.K. REDI - KUL
MARKO BREKALO, F.K. REDI - KUL
PETAR PULIĆ, GARAŽA PUJANKE
JOSIP BOŽINOVIĆ, L.C.M.PYTHON-TRAGURI
LUKA PRTAJIN, UDRUGA STUDENATA BIK
PETAR MLADINIĆ, MILNA
VICKO BIUK, HERCEGOVAC VISOKO PO
LUKA JURIĆ, STAKLO MAAS
JOSIP PERIŠIĆ, STAKLO MAAS
IVANO VUKAS, STAKLO MAAS
MLADEN BURILOVIĆ-SRDAR, STAKLO MAAS
MARIO NAZLIĆ, ZRNO SOLI
13. KOLO
12.02.2024.16:00L.C.M.PYTHON-TRAGURIUM COMMERCE9 : 2F.K. REDI - KUL
16:55STAKLO MAAS5 : 5VOLE GRADELE- C.B. BELVEDERE
17:55ZLATKO CELENT6 : 4MILNA
18:50ZRNO SOLI1 : 5C.B. SEA WOLF
19:50ŠTRAPALA C.B. LATINO1 : 5ZLATARIJA DVORNIK
20:45GARAŽA PUJANKE0 : 1HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE
21:45DWS KIDAN ŽILE4 : 6UDRUGA STUDENATA BIK
STATISTIKA 13. KOLA
Odigrano utakmica:7


Broj golova (po utakmici):53 (7.57)
L.C.M.PYTHON-TRAGURIUM COMMERCE   9
ZLATKO CELENT   6
UDRUGA STUDENATA BIK   6
ZLATARIJA DVORNIK   5
C.B. SEA WOLF   5
VOLE GRADELE- C.B. BELVEDERE   5
STAKLO MAAS   5
MILNA   4
DWS KIDAN ŽILE   3
F.K. REDI - KUL   2
ŠTRAPALA C.B. LATINO   1
ZRNO SOLI   1
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   1


Broj golova P1 / P2:22 / 31


Postigli golova - 4LUKA PAVKOVIĆ, L.C.M.PYTHON-TRAGURI


Postigli golova - 3MATE ROIĆ, MILNA
MLADEN BURILOVIĆ-SRDAR, STAKLO MAAS


Postigli golova - 2MATE MIŠURA, UDRUGA STUDENATA BIK
DAVID KOLIĆ, UDRUGA STUDENATA BIK
FRANE KRISTOFOR VLADISLAVIĆ, VOLE GRADELE- C.B. B
BOŠKO BOTICA, ZLATKO CELENT
ANTONIO REPIĆ, L.C.M.PYTHON-TRAGURI
ANTE KOVAČEVIĆ, C.B. SEA WOLF
IVAN BRADARIĆ, C.B. SEA WOLF
DUJE DOLJANIN, ZLATARIJA DVORNIK


Postigli golova - 1IVAN ANIĆ ĆURKO, ŠTRAPALA C.B. LATIN
JOSIP CIKOJEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
ANTE MELVAN, C.B. SEA WOLF
IVAN RATKOVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
RENATO BUZOV, HERCEGOVAC VISOKO PO
ZVONIMIR KATUŠA, UDRUGA STUDENATA BIK
STIPE ČAČIĆ, UDRUGA STUDENATA BIK
ŠIME JURČIĆ, DWS KIDAN ŽILE
ANTE KOVAČEVIĆ, DWS KIDAN ŽILE
KARLO KOVAČIĆ, ZRNO SOLI
JADRAN KIREVSKI, DWS KIDAN ŽILE
KREŠIMIR BOŽINOVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
PETAR DURAN, ZLATKO CELENT
PETAR PETRANIĆ, VOLE GRADELE- C.B. B
TONI MATIJEVIĆ, STAKLO MAAS
DENIS KUZMANIĆ, L.C.M.PYTHON-TRAGURI
IVAN ČONDIĆ - BENEK, F.K. REDI - KUL
MARIN KARABATIĆ, L.C.M.PYTHON-TRAGURI
MATEO POLJARIĆ, L.C.M.PYTHON-TRAGURI
ZVONIMIR GLAVINA, VOLE GRADELE- C.B. B
HRVOJE ŠIŠKO, VOLE GRADELE- C.B. B
ANTE BREKALO, F.K. REDI - KUL
ANTE SOČO, ZLATKO CELENT
ANTE RAĐA, ZLATKO CELENT
MARIN MANDUŠIĆ, ZLATKO CELENT
LUKA JURIĆ, STAKLO MAAS
ANTONIO ZLATAR, MILNA


Broj crvenih kartona - udaljavanja:0 (0)


Broj žutih kartona (po utakmici):11 (1.57)
ZLATARIJA DVORNIK   2 (2)
ŠTRAPALA C.B. LATINO   2 (2)
DWS KIDAN ŽILE   1 (1)
UDRUGA STUDENATA BIK   1 (1)
GARAŽA PUJANKE   1 (1)
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   1 (1)
MILNA   1 (1)
VOLE GRADELE- C.B. BELVEDERE   1 (1)
C.B. SEA WOLF   1 (1)
Žutih kartona - 1RENATO BUZOV, HERCEGOVAC VISOKO PO
DUJE JAVORČIĆ, GARAŽA PUJANKE
STIPE ORDULJ, DWS KIDAN ŽILE
STIPE ČAČIĆ, UDRUGA STUDENATA BIK
MILE MUJAN, ŠTRAPALA C.B. LATIN
IVAN ANIĆ ĆURKO, ŠTRAPALA C.B. LATIN
LUKA TERZIĆ, MILNA
IVAN BRADARIĆ, C.B. SEA WOLF
MARIO BALJKAS, ZLATARIJA DVORNIK
IVAN RATKOVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
ZVONIMIR GLAVINA, VOLE GRADELE- C.B. B
14. KOLO
04.03.2024.16:30ŠTRAPALA C.B. LATINO2 : 2UDRUGA STUDENATA BIK
17:25VOLE GRADELE- C.B. BELVEDERE3 : 3DWS KIDAN ŽILE
18:25F.K. REDI - KUL1 : 8ZRNO SOLI
19:20L.C.M.PYTHON-TRAGURIUM COMMERCE6 : 2C.B. SEA WOLF
20:20GARAŽA PUJANKE2 : 6ZLATKO CELENT
21:15STAKLO MAAS4 : 3ZLATARIJA DVORNIK
STATISTIKA 14. KOLA
Odigrano utakmica:6


Broj golova (po utakmici):41 (6.83)
ZRNO SOLI   8
L.C.M.PYTHON-TRAGURIUM COMMERCE   6
ZLATKO CELENT   6
STAKLO MAAS   4
ZLATARIJA DVORNIK   3
DWS KIDAN ŽILE   3
GARAŽA PUJANKE   2
ŠTRAPALA C.B. LATINO   2
UDRUGA STUDENATA BIK   2
VOLE GRADELE- C.B. BELVEDERE   2
C.B. SEA WOLF   2
F.K. REDI - KUL   1


Broj golova P1 / P2:19 / 22


Postigli golova - 2PETAR ZEBIĆ, DWS KIDAN ŽILE
MATEO PALADIN, STAKLO MAAS
IVAN KREŠIMIR CAKTAŠ, ZRNO SOLI
BOŠKO BOTICA, ZLATKO CELENT
ANTE PRGOMET, ZRNO SOLI
MIJO MIŠERDA, L.C.M.PYTHON-TRAGURI
ANTONIO REPIĆ, L.C.M.PYTHON-TRAGURI


Postigli golova - 1STJEPAN KORČULANIN, GARAŽA PUJANKE
ANTE RAĐA, ZLATKO CELENT
PETAR DURAN, ZLATKO CELENT
ANTE SOČO, ZLATKO CELENT
ANTE TOPIĆ, STAKLO MAAS
MIJO MANDURIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
MIROSLAV NINČEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
KREŠIMIR BOŽINOVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
JOSIP PERIŠIĆ, STAKLO MAAS
ANTONIO BLAŽEVIĆ, C.B. SEA WOLF
MATIJA STIPINOVIĆ, GARAŽA PUJANKE
MARIN MANDUŠIĆ, ZLATKO CELENT
MATEO POLJARIĆ, L.C.M.PYTHON-TRAGURI
FRANE KRISTOFOR VLADISLAVIĆ, VOLE GRADELE- C.B. B
IVAN ŠUTA, VOLE GRADELE- C.B. B
JADRAN KIREVSKI, DWS KIDAN ŽILE
ZVONIMIR KATUŠA, UDRUGA STUDENATA BIK
STIPE ČAČIĆ, UDRUGA STUDENATA BIK
IVAN MORO, ŠTRAPALA C.B. LATIN
DUJE KOLJANIN, ZRNO SOLI
KARLO VUKOVIĆ, ZRNO SOLI
MILE MUJAN, ŠTRAPALA C.B. LATIN
MARIN KARABATIĆ, L.C.M.PYTHON-TRAGURI
ROKO ELEZOVIĆ, ZRNO SOLI
MARIO NAZLIĆ, ZRNO SOLI
MARKO GALIĆ, F.K. REDI - KUL
IVAN MUJAN, C.B. SEA WOLF


Broj crvenih kartona - udaljavanja:2 (0.33)
C.B. SEA WOLF   1 (1)
VOLE GRADELE- C.B. BELVEDERE   1 (1)
Crvenih kartona (udaljavanja) - 1IVAN BRADARIĆ, C.B. SEA WOLF
IGOR BULJAN, VOLE GRADELE- C.B. B


Broj žutih kartona (po utakmici):17 (2.83)
ŠTRAPALA C.B. LATINO   3 (3)
VOLE GRADELE- C.B. BELVEDERE   2 (2)
GARAŽA PUJANKE   2 (2)
UDRUGA STUDENATA BIK   2 (2)
ZLATARIJA DVORNIK   1 (1)
ZLATKO CELENT   1 (1)
F.K. REDI - KUL   1 (1)
DWS KIDAN ŽILE   1 (1)
L.C.M.PYTHON-TRAGURIUM COMMERCE   1 (1)
C.B. SEA WOLF   1 (1)
Žutih kartona - 1IVAN MUJAN, C.B. SEA WOLF
MARIJAN TUNJIĆ, L.C.M.PYTHON-TRAGURI
FERDO ČURKOVIĆ, F.K. REDI - KUL
BOŠKO BOTICA, ZLATKO CELENT
TINO CVITANUŠIĆ, GARAŽA PUJANKE
IVAN RATKOVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
MATIJA STIPINOVIĆ, GARAŽA PUJANKE
ANTE VUKIĆ, VOLE GRADELE- C.B. B
IVAN MALENICA, VOLE GRADELE- C.B. B
TONI KIREVSKI, ŠTRAPALA C.B. LATIN
BLAGO BUBALO, UDRUGA STUDENATA BIK
MARKO VRANKOVIĆ, ŠTRAPALA C.B. LATIN
IVICA JOZIĆ, ŠTRAPALA C.B. LATIN
STIPE ČAČIĆ, UDRUGA STUDENATA BIK
ROKO GRABAR, DWS KIDAN ŽILE
15. KOLO
11.03.2024.16:30ZLATARIJA DVORNIK3 : 3L.C.M.PYTHON-TRAGURIUM COMMERCE
17:25ZLATKO CELENT8 : 1F.K. REDI - KUL
18:25HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE1 : 2VOLE GRADELE- C.B. BELVEDERE
19:20UDRUGA STUDENATA BIK1 : 4GARAŽA PUJANKE
20:20DWS KIDAN ŽILE4 : 4STAKLO MAAS
21:15MILNA4 : 3ŠTRAPALA C.B. LATINO
STATISTIKA 15. KOLA
Odigrano utakmica:6


Broj golova (po utakmici):38 (6.33)
ZLATKO CELENT   8
MILNA   4
STAKLO MAAS   4
GARAŽA PUJANKE   4
DWS KIDAN ŽILE   4
ŠTRAPALA C.B. LATINO   3
L.C.M.PYTHON-TRAGURIUM COMMERCE   3
ZLATARIJA DVORNIK   3
VOLE GRADELE- C.B. BELVEDERE   2
F.K. REDI - KUL   1
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   1
UDRUGA STUDENATA BIK   1


Broj golova P1 / P2:17 / 21


Postigli golova - 3PETAR ZEBIĆ, DWS KIDAN ŽILE


Postigli golova - 2IVAN RIBIČIĆ, ZLATKO CELENT
MLADEN BURILOVIĆ-SRDAR, STAKLO MAAS
KARLO SIROVICA, MILNA
BOŠKO BOTICA, ZLATKO CELENT
IVICA JOZIĆ, ŠTRAPALA C.B. LATIN


Postigli golova - 1ROKO MATULIĆ, MILNA
STIPE TORLAK, GARAŽA PUJANKE
LUKA BORKOVIĆ, GARAŽA PUJANKE
ANTE TOPIĆ, STAKLO MAAS
MARIN VUČEMILOVIĆ-GRGIĆ, GARAŽA PUJANKE
MILE MUJAN, ŠTRAPALA C.B. LATIN
DAVID KOLIĆ, UDRUGA STUDENATA BIK
ROKO GRABAR, DWS KIDAN ŽILE
LUKA JURIĆ, STAKLO MAAS
MATE ROIĆ, MILNA
ZVONIMIR GLAVINA, VOLE GRADELE- C.B. B
ANTE DRAGOŠEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
PETAR DURAN, ZLATKO CELENT
LUKA PAVKOVIĆ, L.C.M.PYTHON-TRAGURI
ANTONIO REPIĆ, L.C.M.PYTHON-TRAGURI
KREŠIMIR BOŽINOVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
MARIN KARABATIĆ, L.C.M.PYTHON-TRAGURI
DUJE KOCEIĆ, ZLATKO CELENT
IVAN TUSTONJIĆ, ZLATKO CELENT
JOSIP MIHOVILOVIĆ, VOLE GRADELE- C.B. B
DUJE DOLJANIN, ZLATARIJA DVORNIK
ANTE PEŠA, HERCEGOVAC VISOKO PO
MARIN MANDUŠIĆ, ZLATKO CELENT
IVO MAŠKOVIĆ, F.K. REDI - KUL
DUJE JAVORČIĆ, GARAŽA PUJANKE


Broj crvenih kartona - udaljavanja:0 (0)


Broj žutih kartona (po utakmici):3 (0.5)
STAKLO MAAS   2 (2)
DWS KIDAN ŽILE   1 (1)
Žutih kartona - 1PJERO ŠKARIĆ, STAKLO MAAS
ANTE TOPIĆ, STAKLO MAAS
JADRAN KIREVSKI, DWS KIDAN ŽILE
16. KOLO
25.03.2024.16:30ZRNO SOLI3 : 5GARAŽA PUJANKE
17:25C.B. SEA WOLF5 : 3STAKLO MAAS
18:25UDRUGA STUDENATA BIK1 : 2MILNA
19:20DWS KIDAN ŽILE3 : 3HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE
20:20ZLATKO CELENT2 : 2ŠTRAPALA C.B. LATINO
21:15ZLATARIJA DVORNIK8 : 3VOLE GRADELE- C.B. BELVEDERE
STATISTIKA 16. KOLA
Odigrano utakmica:6


Broj golova (po utakmici):38 (6.33)
ZLATARIJA DVORNIK   8
C.B. SEA WOLF   5
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   3
DWS KIDAN ŽILE   3
VOLE GRADELE- C.B. BELVEDERE   3
ZRNO SOLI   3
GARAŽA PUJANKE   3
STAKLO MAAS   3
ŠTRAPALA C.B. LATINO   2
ZLATKO CELENT   2
MILNA   2
UDRUGA STUDENATA BIK   1


Broj golova P1 / P2:9 / 29


Postigli golova - 3KARLO JUKIĆ, VOLE GRADELE- C.B. B
JOSIP CIKOJEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK


Postigli golova - 2MARKO KATAVIĆ, HERCEGOVAC VISOKO PO
JOSIP PERIŠIĆ, STAKLO MAAS
PETAR DURAN, ZLATKO CELENT
STIPE ORDULJ, DWS KIDAN ŽILE
ANTONIO BLAŽEVIĆ, C.B. SEA WOLF
IVAN RATKOVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK


Postigli golova - 1DINO PEŠA, HERCEGOVAC VISOKO PO
MIROSLAV NINČEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
ŠIME JURČIĆ, DWS KIDAN ŽILE
LOVRE TOMIĆ, ŠTRAPALA C.B. LATIN
MARKO VRANKOVIĆ, ŠTRAPALA C.B. LATIN
IVAN VIDOŠEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
KREŠIMIR BOŽINOVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
JOŠKO JAKŠIĆ, MILNA
KARLO KOVAČIĆ, ZRNO SOLI
DUJE JAVORČIĆ, GARAŽA PUJANKE
MARIN VUČEMILOVIĆ-GRGIĆ, GARAŽA PUJANKE
MATIJA STIPINOVIĆ, GARAŽA PUJANKE
IVAN BERAĆ, ZRNO SOLI
DUJE FILIPOVIĆ, C.B. SEA WOLF
MATEO PALADIN, STAKLO MAAS
ANTE IVANKOVIĆ, ZRNO SOLI
IVAN LABETIĆ, MILNA
STIPE DOLIĆ, C.B. SEA WOLF
ANTONIO MRKOVIĆ, C.B. SEA WOLF
STIPE ČAČIĆ, UDRUGA STUDENATA BIK


Broj crvenih kartona - udaljavanja:3 (0.5)
VOLE GRADELE- C.B. BELVEDERE   1 (1)
ZRNO SOLI   1 (1)
GARAŽA PUJANKE   1 (1)
Crvenih kartona (udaljavanja) - 1IVAN MALENICA, VOLE GRADELE- C.B. B
ANDRO RADOSTIĆ, ZRNO SOLI
MATEO PERIČIĆ, GARAŽA PUJANKE


Broj žutih kartona (po utakmici):9 (1.5)
MILNA   2 (2)
GARAŽA PUJANKE   2 (2)
STAKLO MAAS   2 (2)
ZRNO SOLI   2 (2)
ZLATARIJA DVORNIK   1 (1)
Žutih kartona - 1MATE ROIĆ, MILNA
KARLO SIROVICA, MILNA
MIROSLAV NINČEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
ANTE ŠUŠNJARA, STAKLO MAAS
LUKA JURIĆ, STAKLO MAAS
MATIJA STIPINOVIĆ, GARAŽA PUJANKE
IVAN BERAĆ, ZRNO SOLI
MARINO TEŠIJA, ZRNO SOLI
TINO CVITANUŠIĆ, GARAŽA PUJANKE
17. KOLO
08.04.2024.16:20DWS KIDAN ŽILE3 : 5C.B. SEA WOLF
17:15UDRUGA STUDENATA BIK0 : 0ZRNO SOLI
18:15VOLE GRADELE- C.B. BELVEDERE1 : 4STAKLO MAAS
19:10ŠTRAPALA C.B. LATINO8 : 4GARAŽA PUJANKE
12.04.2024.21:00HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE4 : 10L.C.M.PYTHON-TRAGURIUM COMMERCE
14.04.2024.00:00MILNA3 : 0F.K. REDI - KUL
STATISTIKA 17. KOLA
Odigrano utakmica:6


Broj golova (po utakmici):38 (6.33)
L.C.M.PYTHON-TRAGURIUM COMMERCE   10
ŠTRAPALA C.B. LATINO   8
GARAŽA PUJANKE   4
STAKLO MAAS   4
C.B. SEA WOLF   4
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   4
DWS KIDAN ŽILE   3
VOLE GRADELE- C.B. BELVEDERE   1


Broj golova P1 / P2:14 / 24


Postigli golova - 3ANTE MORO, ŠTRAPALA C.B. LATIN
IVAN MORO, ŠTRAPALA C.B. LATIN
ANTE KOVAČEVIĆ, C.B. SEA WOLF
ANTONIO REPIĆ, L.C.M.PYTHON-TRAGURI


Postigli golova - 2TONI LEGČEVIĆ, L.C.M.PYTHON-TRAGURI
MARIN VUČEMILOVIĆ-GRGIĆ, GARAŽA PUJANKE
MARIN MUSINOV, HERCEGOVAC VISOKO PO
MARIN KARABATIĆ, L.C.M.PYTHON-TRAGURI
TONI KIREVSKI, ŠTRAPALA C.B. LATIN
PJERO ŠKARIĆ, STAKLO MAAS


Postigli golova - 1ANTONIO BLAŽEVIĆ, C.B. SEA WOLF
PETAR ZEBIĆ, DWS KIDAN ŽILE
ANTE RAMADŽA, L.C.M.PYTHON-TRAGURI
ANTE PEŠA, HERCEGOVAC VISOKO PO
MARKO KATAVIĆ, HERCEGOVAC VISOKO PO
MATEO POLJARIĆ, L.C.M.PYTHON-TRAGURI
ROKO MARIN STOJKIĆ, L.C.M.PYTHON-TRAGURI
JADRAN KIREVSKI, DWS KIDAN ŽILE
ANTE SILIĆ, DWS KIDAN ŽILE
MLADEN BURILOVIĆ-SRDAR, STAKLO MAAS
JOSIP BARBIR, GARAŽA PUJANKE
ANTE TOPIĆ, STAKLO MAAS
DUJE JAVORČIĆ, GARAŽA PUJANKE
KARLO JUKIĆ, VOLE GRADELE- C.B. B


Broj crvenih kartona - udaljavanja:1 (0.17)
ZRNO SOLI   1 (1)
Crvenih kartona (udaljavanja) - 1MARINO TEŠIJA, ZRNO SOLI


Broj žutih kartona (po utakmici):9 (1.5)
C.B. SEA WOLF   3 (3)
VOLE GRADELE- C.B. BELVEDERE   2 (2)
ZRNO SOLI   2 (2)
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   1 (1)
ŠTRAPALA C.B. LATINO   1 (1)
Žutih kartona - 1MARIN BAKOTA, VOLE GRADELE- C.B. B
IVAN GALIĆ, ŠTRAPALA C.B. LATIN
ANTE PEŠA, HERCEGOVAC VISOKO PO
ZVONIMIR GLAVINA, VOLE GRADELE- C.B. B
KARLO KOVAČIĆ, ZRNO SOLI
ANTE CRNJAC, C.B. SEA WOLF
IVAN MUJAN, C.B. SEA WOLF
MARIO NAZLIĆ, ZRNO SOLI
MARIN BABIĆ, C.B. SEA WOLF
18. KOLO
22.04.2024.16:20F.K. REDI - KUL1 : 6ŠTRAPALA C.B. LATINO
17:15L.C.M.PYTHON-TRAGURIUM COMMERCE7 : 1VOLE GRADELE- C.B. BELVEDERE
18:15ZLATKO CELENT4 : 5UDRUGA STUDENATA BIK
19:10ZRNO SOLI2 : 1MILNA
20:10ZLATARIJA DVORNIK5 : 2DWS KIDAN ŽILE
21:05C.B. SEA WOLF4 : 3HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE
STATISTIKA 18. KOLA
Odigrano utakmica:6


Broj golova (po utakmici):41 (6.83)
L.C.M.PYTHON-TRAGURIUM COMMERCE   7
ŠTRAPALA C.B. LATINO   6
ZLATARIJA DVORNIK   5
UDRUGA STUDENATA BIK   5
ZLATKO CELENT   4
C.B. SEA WOLF   4
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   3
DWS KIDAN ŽILE   2
ZRNO SOLI   2
F.K. REDI - KUL   1
MILNA   1
VOLE GRADELE- C.B. BELVEDERE   1


Broj golova P1 / P2:18 / 23


Postigli golova - 4ANTE KOVAČEVIĆ, C.B. SEA WOLF
MILE MUJAN, ŠTRAPALA C.B. LATIN


Postigli golova - 3TONI LEGČEVIĆ, L.C.M.PYTHON-TRAGURI


Postigli golova - 2DUJE DOLJANIN, ZLATARIJA DVORNIK
STIPE ČAČIĆ, UDRUGA STUDENATA BIK
MATEO POLJARIĆ, L.C.M.PYTHON-TRAGURI
PETAR DURAN, ZLATKO CELENT
MARKO VRANKOVIĆ, ŠTRAPALA C.B. LATIN


Postigli golova - 1JOSIP CIKOJEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
ANTE KOVAČEVIĆ, DWS KIDAN ŽILE
KREŠIMIR BOŽINOVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
MIROSLAV GRGIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
MARKO MLADIN, DWS KIDAN ŽILE
KARLO KOVAČIĆ, ZRNO SOLI
MARKO KOŠTIĆ, HERCEGOVAC VISOKO PO
NIKOLA MORO, HERCEGOVAC VISOKO PO
MARKO KATAVIĆ, HERCEGOVAC VISOKO PO
BLAGO BUBALO, UDRUGA STUDENATA BIK
BEPO STOJANOV, UDRUGA STUDENATA BIK
ZVONIMIR GLAVINA, VOLE GRADELE- C.B. B
DENIS KUZMANIĆ, L.C.M.PYTHON-TRAGURI
MIJO MIŠERDA, L.C.M.PYTHON-TRAGURI
MARIN MANDUŠIĆ, ZLATKO CELENT
ANTE RAĐA, ZLATKO CELENT
VICKO RADIĆ, MILNA
DAVID KOLIĆ, UDRUGA STUDENATA BIK
FERDO ČURKOVIĆ, F.K. REDI - KUL
IVAN BERAĆ, ZRNO SOLI


Broj crvenih kartona - udaljavanja:1 (0.17)
MILNA   1 (1)
Crvenih kartona (udaljavanja) - 1PETAR MLADINIĆ, MILNA


Broj žutih kartona (po utakmici):13 (2.17)
F.K. REDI - KUL   2 (2)
DWS KIDAN ŽILE   2 (2)
ZLATARIJA DVORNIK   1 (1)
C.B. SEA WOLF   1 (1)
ZRNO SOLI   1 (1)
MILNA   1 (1)
ŠTRAPALA C.B. LATINO   1 (1)
VOLE GRADELE- C.B. BELVEDERE   1 (1)
UDRUGA STUDENATA BIK   1 (1)
Žutih kartona - 1DUJE KOLJANIN, ZRNO SOLI
LUKŠA ROJE, DWS KIDAN ŽILE
JADRAN KIREVSKI, DWS KIDAN ŽILE
IVAN RATKOVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
ANTONIO ZLATAR, MILNA
MARKO BREKALO, F.K. REDI - KUL
IVICA ZLATAR, F.K. REDI - KUL
ANTE MORO, ŠTRAPALA C.B. LATIN
IVAN ŠUTA, VOLE GRADELE- C.B. B
BEPO STOJANOV, UDRUGA STUDENATA BIK
IVAN MUJAN, C.B. SEA WOLF
19. KOLO
06.05.2024.16:30STAKLO MAAS4 : 1HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE
17:25GARAŽA PUJANKE3 : 2MILNA
18:25L.C.M.PYTHON-TRAGURIUM COMMERCE3 : 1DWS KIDAN ŽILE
19:20F.K. REDI - KUL0 : 6UDRUGA STUDENATA BIK
20:20C.B. SEA WOLF3 : 2ZLATARIJA DVORNIK
21:15ZRNO SOLI1 : 5ZLATKO CELENT
STATISTIKA 19. KOLA
Odigrano utakmica:6


Broj golova (po utakmici):28 (4.67)
UDRUGA STUDENATA BIK   6
ZLATKO CELENT   5
STAKLO MAAS   3
L.C.M.PYTHON-TRAGURIUM COMMERCE   3
C.B. SEA WOLF   3
GARAŽA PUJANKE   2
ZLATARIJA DVORNIK   2
ZRNO SOLI   1
DWS KIDAN ŽILE   1
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   1
MILNA   1


Broj golova P1 / P2:15 / 13


Postigli golova - 3DAVID KOLIĆ, UDRUGA STUDENATA BIK


Postigli golova - 2IVANO VUKAS, STAKLO MAAS
ANTE KOVAČEVIĆ, C.B. SEA WOLF
ANTE RAĐA, ZLATKO CELENT
ANTONIO REPIĆ, L.C.M.PYTHON-TRAGURI


Postigli golova - 1DUJE KOCEIĆ, ZLATKO CELENT
IVAN TUSTONJIĆ, ZLATKO CELENT
ANTE ĆULUM, C.B. SEA WOLF
JOSIP CIKOJEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
DUJE DOLJANIN, ZLATARIJA DVORNIK
MARIO NAZLIĆ, ZRNO SOLI
JOSIP GOVORKO, ZLATKO CELENT
STIPE ČAČIĆ, UDRUGA STUDENATA BIK
MARIN VUČEMILOVIĆ-GRGIĆ, GARAŽA PUJANKE
MATIJA STIPINOVIĆ, GARAŽA PUJANKE
MARIN MUSINOV, HERCEGOVAC VISOKO PO
LUKA TERZIĆ, MILNA
MARIN KARABATIĆ, L.C.M.PYTHON-TRAGURI
MATEJ STUDE, STAKLO MAAS
BLAGO BUBALO, UDRUGA STUDENATA BIK
STIPE ORDULJ, DWS KIDAN ŽILE
ANTE ZUBČIĆ, UDRUGA STUDENATA BIK


Broj crvenih kartona - udaljavanja:1 (0.17)
ZRNO SOLI   1 (1)
Crvenih kartona (udaljavanja) - 1ROKO ELEZOVIĆ, ZRNO SOLI


Broj žutih kartona (po utakmici):8 (1.33)
MILNA   4 (4)
ZLATKO CELENT   1 (1)
DWS KIDAN ŽILE   1 (1)
Žutih kartona - 1ANTE KOVAČEVIĆ, DWS KIDAN ŽILE
ZDRAVKO TURIĆ, ZLATKO CELENT
IVAN LABETIĆ, MILNA
KARLO ŠIMUNOVIĆ, MILNA
ROKO MATULIĆ, MILNA
FRANKO ŠIMUNOVIĆ, MILNA
20. KOLO
20.05.2024.16:30MILNAZLATKO CELENT
17:25HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJEZLATARIJA DVORNIK
18:25STAKLO MAASL.C.M.PYTHON-TRAGURIUM COMMERCE
19:20ŠTRAPALA C.B. LATINOZRNO SOLI
20:20GARAŽA PUJANKEF.K. REDI - KUL
21:15VOLE GRADELE- C.B. BELVEDEREC.B. SEA WOLF