3. LIGA

 

 

Broj perioda (poluvremena):2
Trajanje perioda (min):15
Vrijeme perioda:se zaustavlja (čista igra)
Bodova pobjeda / poraz / nerješeno:3 / 0 / 1
Kartoni / kazna2 žuta kartona na utakmici su crveni što povlači automatsku kaznu 1 utakmice neigranja
Akumulirani kartoni / kazna3 akumulirana žuta kartona povlače automatsku kaznu 1 utakmice neigranja

 

TABLICA 3. LIGA - 2019/2020
Više Plas Klub Uku Pob Ner Por Gol Kaz Bod Forma
 OLIVA0000: (0)00
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920212223242526
plasman                         
bodovi                         
 MNK ŠOLTA0000: (0)00
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920212223242526
plasman                         
bodovi                         
 DŠR KMAN0000: (0)00
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920212223242526
plasman                         
bodovi                         
 HOPS SPLIT0000: (0)00
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920212223242526
plasman                         
bodovi                         
 SUN CITY0000: (0)00
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920212223242526
plasman                         
bodovi                         
 F.C. UNITED0000: (0)00
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920212223242526
plasman                         
bodovi                         
 SIERRA LEONE0000: (0)00
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920212223242526
plasman                         
bodovi                         
 CORPO MORTO0000: (0)00
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920212223242526
plasman                         
bodovi                         
 TRSTENIK0000: (0)00
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920212223242526
plasman                         
bodovi                         
 MIJO I DRUGOVI0000: (0)00
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920212223242526
plasman                         
bodovi                         
 MEFST0000: (0)00
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920212223242526
plasman                         
bodovi                         
 KREMPIJEVO0000: (0)00
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920212223242526
plasman                         
bodovi                         
 RUB0000: (0)00
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920212223242526
plasman                         
bodovi                         
 TEHNOFORMAT0000: (0)00
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920212223242526
plasman                         
bodovi                         
   STATISTIKA LIGE
KAZNE NA DATUM 19.09.2019.
(eventualne netočnosti prijavite uredu Udruge)

ŽELJKO SIROVICA, F.C. UNITED zabrana igranja još 1 utakmicu
DANIJEL MATIJEVIĆ, F.C. UNITED zabrana igranja još 1 utakmicu


ZAPISNICI 3. LIGA - 2019/2020
SUN CITY              
OLIVA              
MNK ŠOLTA              
DŠR KMAN              
HOPS SPLIT              
F.C. UNITED              
SIERRA LEONE              
CORPO MORTO              
MIJO I DRUGOVI              
TEHNOFORMAT              
TRSTENIK              
MEFST              
RUB              
KREMPIJEVO              
1. KOLO
ODGOĐENO TRSTENIKMEFST
21.09.2019.15:25F.C. UNITEDTEHNOFORMAT
16:20MNK ŠOLTAMIJO I DRUGOVI
17:20OLIVACORPO MORTO
18:15KREMPIJEVODŠR KMAN
19:15HOPS SPLITRUB
20:10SIERRA LEONESUN CITY
2. KOLO
28.09.2019.14:25MEFSTOLIVA
15:25DŠR KMANF.C. UNITED
16:20CORPO MORTOMNK ŠOLTA
17:20TEHNOFORMATHOPS SPLIT
18:15RUBSIERRA LEONE
19:15KREMPIJEVOMIJO I DRUGOVI
20:15SUN CITYTRSTENIK
3. KOLO
  RUBCORPO MORTO
  TEHNOFORMATMNK ŠOLTA
  MIJO I DRUGOVIHOPS SPLIT
  SUN CITYMEFST
  KREMPIJEVOTRSTENIK
  SIERRA LEONEF.C. UNITED
  DŠR KMANOLIVA
4. KOLO
  DŠR KMANMIJO I DRUGOVI
  MEFSTSIERRA LEONE
  TEHNOFORMATKREMPIJEVO
  MNK ŠOLTAOLIVA
  RUBF.C. UNITED
  CORPO MORTOTRSTENIK
  SUN CITYHOPS SPLIT
5. KOLO
  TRSTENIKF.C. UNITED
  OLIVAKREMPIJEVO
  MEFSTRUB
  SIERRA LEONEHOPS SPLIT
  MIJO I DRUGOVISUN CITY
  TEHNOFORMATCORPO MORTO
  MNK ŠOLTADŠR KMAN
6. KOLO
  MNK ŠOLTASIERRA LEONE
  CORPO MORTOHOPS SPLIT
  RUBDŠR KMAN
  MIJO I DRUGOVITEHNOFORMAT
  SUN CITYKREMPIJEVO
  TRSTENIKOLIVA
  MEFSTF.C. UNITED
7. KOLO
  MIJO I DRUGOVITRSTENIK
  KREMPIJEVOMEFST
  SIERRA LEONEOLIVA
  TEHNOFORMATRUB
  HOPS SPLITMNK ŠOLTA
  SUN CITYDŠR KMAN
  F.C. UNITEDCORPO MORTO
8. KOLO
  SUN CITYMNK ŠOLTA
  RUBOLIVA
  F.C. UNITEDMIJO I DRUGOVI
  MEFSTCORPO MORTO
  DŠR KMANSIERRA LEONE
  KREMPIJEVOHOPS SPLIT
  TEHNOFORMATTRSTENIK
9. KOLO
  HOPS SPLITDŠR KMAN
  SIERRA LEONETEHNOFORMAT
  MNK ŠOLTAMEFST
  F.C. UNITEDKREMPIJEVO
  CORPO MORTOMIJO I DRUGOVI
  OLIVASUN CITY
  TRSTENIKRUB
10. KOLO
  KREMPIJEVORUB
  F.C. UNITEDSUN CITY
  TRSTENIKMNK ŠOLTA
  OLIVAMIJO I DRUGOVI
  SIERRA LEONECORPO MORTO
  DŠR KMANTEHNOFORMAT
  HOPS SPLITMEFST
11. KOLO
  TEHNOFORMATMEFST
  DŠR KMANCORPO MORTO
  HOPS SPLITTRSTENIK
  RUBSUN CITY
  F.C. UNITEDOLIVA
  MNK ŠOLTAKREMPIJEVO
  MIJO I DRUGOVISIERRA LEONE
12. KOLO
  OLIVAHOPS SPLIT
  MIJO I DRUGOVIRUB
  SUN CITYTEHNOFORMAT
  TRSTENIKSIERRA LEONE
  MEFSTDŠR KMAN
  F.C. UNITEDMNK ŠOLTA
  CORPO MORTOKREMPIJEVO
13. KOLO
  SIERRA LEONEKREMPIJEVO
  TRSTENIKDŠR KMAN
  CORPO MORTOSUN CITY
  HOPS SPLITF.C. UNITED
  MNK ŠOLTARUB
  MEFSTMIJO I DRUGOVI
  OLIVATEHNOFORMAT
14. KOLO
  TEHNOFORMATF.C. UNITED
  MIJO I DRUGOVIMNK ŠOLTA
  CORPO MORTOOLIVA
  DŠR KMANKREMPIJEVO
  MEFSTTRSTENIK
  RUBHOPS SPLIT
  SUN CITYSIERRA LEONE
15. KOLO
  OLIVAMEFST
  TRSTENIKSUN CITY
  F.C. UNITEDDŠR KMAN
  MNK ŠOLTACORPO MORTO
  HOPS SPLITTEHNOFORMAT
  SIERRA LEONERUB
  MIJO I DRUGOVIKREMPIJEVO
16. KOLO
  CORPO MORTORUB
  MNK ŠOLTATEHNOFORMAT
  HOPS SPLITMIJO I DRUGOVI
  MEFSTSUN CITY
  TRSTENIKKREMPIJEVO
  F.C. UNITEDSIERRA LEONE
  OLIVADŠR KMAN
17. KOLO
  MIJO I DRUGOVIDŠR KMAN
  SIERRA LEONEMEFST
  KREMPIJEVOTEHNOFORMAT
  OLIVAMNK ŠOLTA
  F.C. UNITEDRUB
  TRSTENIKCORPO MORTO
  HOPS SPLITSUN CITY
18. KOLO
  F.C. UNITEDTRSTENIK
  KREMPIJEVOOLIVA
  RUBMEFST
  HOPS SPLITSIERRA LEONE
  SUN CITYMIJO I DRUGOVI
  CORPO MORTOTEHNOFORMAT
  DŠR KMANMNK ŠOLTA
19. KOLO
  SIERRA LEONEMNK ŠOLTA
  HOPS SPLITCORPO MORTO
  DŠR KMANRUB
  TEHNOFORMATMIJO I DRUGOVI
  KREMPIJEVOSUN CITY
  OLIVATRSTENIK
  F.C. UNITEDMEFST
20. KOLO
  TRSTENIKMIJO I DRUGOVI
  MEFSTKREMPIJEVO
  OLIVASIERRA LEONE
  RUBTEHNOFORMAT
  MNK ŠOLTAHOPS SPLIT
  DŠR KMANSUN CITY
  CORPO MORTOF.C. UNITED
21. KOLO
  MNK ŠOLTASUN CITY
  OLIVARUB
  MIJO I DRUGOVIF.C. UNITED
  CORPO MORTOMEFST
  SIERRA LEONEDŠR KMAN
  HOPS SPLITKREMPIJEVO
  TRSTENIKTEHNOFORMAT
22. KOLO
  DŠR KMANHOPS SPLIT
  TEHNOFORMATSIERRA LEONE
  MEFSTMNK ŠOLTA
  KREMPIJEVOF.C. UNITED
  MIJO I DRUGOVICORPO MORTO
  SUN CITYOLIVA
  RUBTRSTENIK
23. KOLO
  RUBKREMPIJEVO
  SUN CITYF.C. UNITED
  MNK ŠOLTATRSTENIK
  MIJO I DRUGOVIOLIVA
  CORPO MORTOSIERRA LEONE
  TEHNOFORMATDŠR KMAN
  MEFSTHOPS SPLIT
24. KOLO
  MEFSTTEHNOFORMAT
  CORPO MORTODŠR KMAN
  TRSTENIKHOPS SPLIT
  SUN CITYRUB
  OLIVAF.C. UNITED
  KREMPIJEVOMNK ŠOLTA
  SIERRA LEONEMIJO I DRUGOVI
25. KOLO
  HOPS SPLITOLIVA
  RUBMIJO I DRUGOVI
  TEHNOFORMATSUN CITY
  SIERRA LEONETRSTENIK
  DŠR KMANMEFST
  MNK ŠOLTAF.C. UNITED
  KREMPIJEVOCORPO MORTO
26. KOLO
  KREMPIJEVOSIERRA LEONE
  DŠR KMANTRSTENIK
  SUN CITYCORPO MORTO
  F.C. UNITEDHOPS SPLIT
  RUBMNK ŠOLTA
  MIJO I DRUGOVIMEFST
  TEHNOFORMATOLIVA