3. LIGA

 

 

Broj perioda (poluvremena):2
Trajanje perioda (min):15
Vrijeme perioda:se zaustavlja (čista igra)
Bodova pobjeda / poraz / nerješeno:3 / 0 / 1
Kartoni / kazna2 žuta kartona na utakmici su crveni što povlači automatsku kaznu 1 utakmice neigranja
Akumulirani kartoni / kazna3 akumulirana žuta kartona povlače automatsku kaznu 1 utakmice neigranja

 

TABLICA 3. LIGA - 2019/2020
Više Plas Klub Uku Pob Ner Por Gol Kaz Bod Forma
1KREMPIJEVO330013:5 (8)09PPP
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920212223242526
plasman411                       
bodovi369                       
2SIERRA LEONE32108:3 (5)07NPP
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920212223242526
plasman642                       
bodovi147                       
3RUB320117:3 (14)06PIP
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920212223242526
plasman163                       
bodovi336                       
4OLIVA32019:6 (3)06IPP
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920212223242526
plasman1084                       
bodovi036                       
5CANICULA SUN CITY21107:3 (4)04NP
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920212223242526
plasman625                       
bodovi144                       
6TEHNOFORMAT21104:2 (2)04NP
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920212223242526
plasman6106                       
bodovi114                       
7F.C. UNITED31116:8 (-2)04NPI
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920212223242526
plasman637                       
bodovi144                       
8CORPO MORTO31114:12 (-8)04PNI
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920212223242526
plasman548                       
bodovi344                       
9TRSTENIK31028:8 (0)03PII
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920212223242526
plasman279                       
bodovi333                       
10MIJO I DRUGOVI31028:10 (-2)03PII
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920212223242526
plasman3910                       
bodovi333                       
11HOPS SPLIT21014:9 (-5)03IP
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920212223242526
plasman141311                       
bodovi003                       
12MNK ŠOLTA30121:7 (-6)01INI
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920212223242526
plasman121112                       
bodovi011                       
13MEFST20021:7 (-6)00II
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920212223242526
plasman131313                       
bodovi000                       
14DŠR KMAN30035:12 (-7)00III
Plasman/bodovi po kolima
kolo1234567891011121314151617181920212223242526
plasman111214                       
bodovi000                       
   STATISTIKA LIGE
Odigrano utakmica:19


Broj golova (po utakmici):93 (4.89)
RUB   16 (5.33)
KREMPIJEVO   13 (4.33)
OLIVA   9 (3)
TRSTENIK   8 (2.67)
MIJO I DRUGOVI   8 (2.67)
CANICULA SUN CITY   7 (3.5)
SIERRA LEONE   7 (2.33)
F.C. UNITED   6 (2)
DŠR KMAN   5 (1.67)
HOPS SPLIT   4 (2)
TEHNOFORMAT   4 (2)
CORPO MORTO   4 (1.33)
MNK ŠOLTA   1 (0.33)
MEFST   1 (0.5)


Broj golova P1 / P2:41 / 52


Postigli golova - 6MARIO ZEBIĆ, KREMPIJEVO


Postigli golova - 4DEJAN TOMIĆ, CANICULA SUN CITY
ANTE VILJAC, RUB
ANTE BURIĆ, RUB
SLAVEN BRČIĆ, F.C. UNITED


Postigli golova - 3MATE PRNJAK, TRSTENIK
MARKO DRAŠKOVIĆ, OLIVA
IVAN VRGOČ, CANICULA SUN CITY
LUKA JAVORČIĆ, MIJO I DRUGOVI
ANTE CRNOGORAC, KREMPIJEVO


Postigli golova - 2IVICA RAMADŽA, RUB
IVAN ŠOŠO, HOPS SPLIT
VILI KARDUM, TEHNOFORMAT
MATEO ČALJKUŠIĆ, KREMPIJEVO
JURAJ MARETIĆ, RUB
DANIJEL PERIŠIĆ, SIERRA LEONE
LEO RUŽIĆ, OLIVA
NEDILJKO BABAN, SIERRA LEONE
MIRKO BABIĆ, SIERRA LEONE
LUKA FRANIĆ, TRSTENIK
IVAN MIKAS, OLIVA
FRANE BEGO, DŠR KMAN
KARLO BONKOVIĆ, F.C. UNITED


Postigli golova - 1IVAN POLJAK, MIJO I DRUGOVI
DINO UROŠEVIĆ BEROŠ, RUB
NIKOLA KIREVSKI, TRSTENIK
TOMISLAV ČAGALJ, HOPS SPLIT
BOŽO MAJIĆ, MIJO I DRUGOVI
LINO VUČICA, KREMPIJEVO
FRANE DODOJA, DŠR KMAN
DUJE SESARTIĆ, OLIVA
DARIO MAROVIĆ, OLIVA
ANTE BEKAVAC, DŠR KMAN
TOMISLAV POCRNJA, SIERRA LEONE
LUKA MAROVIĆ, RUB
DUJE SMOLJAN, TRSTENIK
IVAN LEVENTIĆ, TRSTENIK
DRAGO ŠARIĆ, MIJO I DRUGOVI
JOSIP VULIĆ, RUB
RATKO CVITANIĆ, CORPO MORTO
PAVAO BRITVIĆ, RUB
GIANINO BUDIMIR BEKAN, CORPO MORTO
DINO DOMAZET, HOPS SPLIT
JOSIP LATINČIĆ, CORPO MORTO
DINO VESANOVIĆ, MIJO I DRUGOVI
BOŠKO MEŠTROVIĆ, MIJO I DRUGOVI
ANTE ELEZ, DŠR KMAN
FRANO DILBER, TEHNOFORMAT
JURICA ŠALINOVIĆ, CORPO MORTO
FILIP BAŠIĆ, MNK ŠOLTA
MARIN BUBIĆ, TEHNOFORMAT
IVAN BORJAN, MEFST
MIHOVIL UGRIN, KREMPIJEVO


Broj crvenih kartona - udaljavanja:2 (0.11)
OLIVA   1 (0.33)
MNK ŠOLTA   1 (0.33)
Crvenih kartona (udaljavanja) - 1NEVEN LUČEV, OLIVA
STANKO ELEZOVIĆ, MNK ŠOLTA


Broj žutih kartona (po utakmici):33 (1.74)
KREMPIJEVO   4 (1.33)
DŠR KMAN   4 (1.33)
F.C. UNITED   4 (1.33)
MIJO I DRUGOVI   4 (1.33)
SIERRA LEONE   4 (1.33)
CANICULA SUN CITY   3 (1.5)
OLIVA   2 (0.67)
TEHNOFORMAT   2 (1)
MNK ŠOLTA   2 (0.67)
HOPS SPLIT   1 (0.5)
TRSTENIK   1 (0.33)
MEFST   1 (0.5)
RUB   1 (0.33)
Žutih kartona - 2MIHOVIL UGRIN, KREMPIJEVO
DANIJEL PERIŠIĆ, SIERRA LEONE
TOMISLAV ČULIĆ, F.C. UNITED
Žutih kartona - 1IVAN ŠOŠO, HOPS SPLIT
IVAN POLJAK, MIJO I DRUGOVI
LUKA JAVORČIĆ, MIJO I DRUGOVI
ANTE VILJAC, RUB
DRAGAN PERIĆ, MIJO I DRUGOVI
BRANKO KANAZIR, MIJO I DRUGOVI
PETAR KOVAČEVIĆ, TEHNOFORMAT
ROBERT BALIĆ, SIERRA LEONE
DUJE SESARTIĆ, OLIVA
JOSIP MILOŠ, KREMPIJEVO
TOMISLAV MRAVAK, F.C. UNITED
ANTE BEKAVAC, DŠR KMAN
LOVRE MEŠTROVIĆ, MNK ŠOLTA
IVAN SMOLJANOVIĆ, TRSTENIK
LINO VUČICA, KREMPIJEVO
MIRKO BABIĆ, SIERRA LEONE
HRVOJE ĆATIPOVIĆ, DŠR KMAN
ANTE RUŽIĆ, MNK ŠOLTA
FRANO DILBER, TEHNOFORMAT
IVAN GRGIĆ, OLIVA
IVAN MUSTAPIĆ, MEFST
JOSIP BARIČEVIĆ, F.C. UNITED
DUJE MILOŠ, DŠR KMAN
ANTE BURGER, CANICULA SUN CITY
ROBERT LJUBIČIĆ, CANICULA SUN CITY
MARIO MORAČA, CANICULA SUN CITY
ANTE ELEZ, DŠR KMAN
KAZNE NA DATUM 21.10.2019.
(eventualne netočnosti prijavite uredu Udruge)



ZAPISNICI 3. LIGA - 2019/2020
CANICULA SUN CITY          5:1   
OLIVA       2:3      
MNK ŠOLTA        0:4     
DŠR KMAN 2:5   2:4        
HOPS SPLIT            1:7 
F.C. UNITED         2:2    
SIERRA LEONE2:2    4:0        
CORPO MORTO  1:1           
MIJO I DRUGOVI    2:3         
TEHNOFORMAT  2:0           
TRSTENIK           5:0  
MEFST 1:2            
RUB      1:29:0      
KREMPIJEVO   3:1    7:2 3:2   
1. KOLO
21.09.2019.15:25F.C. UNITED2 : 2TEHNOFORMAT
16:20MNK ŠOLTA0 : 4MIJO I DRUGOVI
17:20OLIVA2 : 3CORPO MORTO
19:15HOPS SPLIT1 : 7RUB
20:10SIERRA LEONE2 : 2CANICULA SUN CITY
04.10.2019.17:35TRSTENIK5 : 0MEFST
11.10.2019.21:00KREMPIJEVO3 : 1DŠR KMAN
STATISTIKA 1. KOLA
Odigrano utakmica:7


Broj golova (po utakmici):34 (4.86)
RUB   7
TRSTENIK   5
MIJO I DRUGOVI   4
KREMPIJEVO   3
CORPO MORTO   3
SIERRA LEONE   2
CANICULA SUN CITY   2
OLIVA   2
F.C. UNITED   2
TEHNOFORMAT   2
HOPS SPLIT   1
DŠR KMAN   1


Broj golova P1 / P2:15 / 19


Postigli golova - 3ANTE BURIĆ, RUB


Postigli golova - 2LUKA JAVORČIĆ, MIJO I DRUGOVI
MARIO ZEBIĆ, KREMPIJEVO
MATE PRNJAK, TRSTENIK


Postigli golova - 1ANTE VILJAC, RUB
ANTE CRNOGORAC, KREMPIJEVO
DINO DOMAZET, HOPS SPLIT
JURAJ MARETIĆ, RUB
DANIJEL PERIŠIĆ, SIERRA LEONE
IVAN VRGOČ, CANICULA SUN CITY
MIRKO BABIĆ, SIERRA LEONE
DEJAN TOMIĆ, CANICULA SUN CITY
PAVAO BRITVIĆ, RUB
JOSIP VULIĆ, RUB
FRANE BEGO, DŠR KMAN
JOSIP LATINČIĆ, CORPO MORTO
KARLO BONKOVIĆ, F.C. UNITED
FRANO DILBER, TEHNOFORMAT
NIKOLA KIREVSKI, TRSTENIK
LUKA FRANIĆ, TRSTENIK
IVAN LEVENTIĆ, TRSTENIK
SLAVEN BRČIĆ, F.C. UNITED
MARIN BUBIĆ, TEHNOFORMAT
IVAN MIKAS, OLIVA
GIANINO BUDIMIR BEKAN, CORPO MORTO
RATKO CVITANIĆ, CORPO MORTO
DINO VESANOVIĆ, MIJO I DRUGOVI
BOŠKO MEŠTROVIĆ, MIJO I DRUGOVI
MARKO DRAŠKOVIĆ, OLIVA


Broj crvenih kartona - udaljavanja:2 (0.29)
OLIVA   1 (1)
MNK ŠOLTA   1 (1)
Crvenih kartona (udaljavanja) - 1NEVEN LUČEV, OLIVA
STANKO ELEZOVIĆ, MNK ŠOLTA


Broj žutih kartona (po utakmici):9 (1.29)
F.C. UNITED   2 (2)
SIERRA LEONE   2 (2)
KREMPIJEVO   2 (2)
MNK ŠOLTA   1 (1)
TEHNOFORMAT   1 (1)
DŠR KMAN   1 (1)
Žutih kartona - 1MIHOVIL UGRIN, KREMPIJEVO
DANIJEL PERIŠIĆ, SIERRA LEONE
MIRKO BABIĆ, SIERRA LEONE
LINO VUČICA, KREMPIJEVO
HRVOJE ĆATIPOVIĆ, DŠR KMAN
TOMISLAV ČULIĆ, F.C. UNITED
FRANO DILBER, TEHNOFORMAT
ANTE RUŽIĆ, MNK ŠOLTA
JOSIP BARIČEVIĆ, F.C. UNITED
2. KOLO
ODGOĐENO TEHNOFORMATHOPS SPLIT
28.09.2019.14:05MEFST1 : 2OLIVA
15:05CANICULA SUN CITY5 : 1TRSTENIK
16:00CORPO MORTO1 : 1MNK ŠOLTA
17:00DŠR KMAN2 : 4F.C. UNITED
29.09.2019.14:45RUB1 : 2SIERRA LEONE
15:45KREMPIJEVO7 : 2MIJO I DRUGOVI
STATISTIKA 2. KOLA
Odigrano utakmica:6


Broj golova (po utakmici):29 (4.83)
KREMPIJEVO   7
CANICULA SUN CITY   5
F.C. UNITED   4
DŠR KMAN   2
OLIVA   2
MIJO I DRUGOVI   2
SIERRA LEONE   2
RUB   1
CORPO MORTO   1
MEFST   1
TRSTENIK   1
MNK ŠOLTA   1


Broj golova P1 / P2:12 / 17


Postigli golova - 3SLAVEN BRČIĆ, F.C. UNITED
DEJAN TOMIĆ, CANICULA SUN CITY


Postigli golova - 2MARIO ZEBIĆ, KREMPIJEVO
ANTE CRNOGORAC, KREMPIJEVO
IVAN VRGOČ, CANICULA SUN CITY
MATEO ČALJKUŠIĆ, KREMPIJEVO


Postigli golova - 1JURAJ MARETIĆ, RUB
DRAGO ŠARIĆ, MIJO I DRUGOVI
MIRKO BABIĆ, SIERRA LEONE
LUKA JAVORČIĆ, MIJO I DRUGOVI
NEDILJKO BABAN, SIERRA LEONE
MIHOVIL UGRIN, KREMPIJEVO
ANTE ELEZ, DŠR KMAN
MATE PRNJAK, TRSTENIK
IVAN BORJAN, MEFST
MARKO DRAŠKOVIĆ, OLIVA
FILIP BAŠIĆ, MNK ŠOLTA
JURICA ŠALINOVIĆ, CORPO MORTO
LEO RUŽIĆ, OLIVA
FRANE BEGO, DŠR KMAN
KARLO BONKOVIĆ, F.C. UNITED


Broj crvenih kartona - udaljavanja:0 (0)


Broj žutih kartona (po utakmici):13 (2.17)
CANICULA SUN CITY   3 (3)
MIJO I DRUGOVI   2 (2)
DŠR KMAN   2 (2)
MEFST   1 (1)
KREMPIJEVO   1 (1)
RUB   1 (1)
F.C. UNITED   1 (1)
OLIVA   1 (1)
TRSTENIK   1 (1)
Žutih kartona - 1ANTE VILJAC, RUB
TOMISLAV MRAVAK, F.C. UNITED
DRAGAN PERIĆ, MIJO I DRUGOVI
LUKA JAVORČIĆ, MIJO I DRUGOVI
MIHOVIL UGRIN, KREMPIJEVO
ANTE ELEZ, DŠR KMAN
DUJE MILOŠ, DŠR KMAN
MARIO MORAČA, CANICULA SUN CITY
IVAN MUSTAPIĆ, MEFST
ROBERT LJUBIČIĆ, CANICULA SUN CITY
ANTE BURGER, CANICULA SUN CITY
IVAN SMOLJANOVIĆ, TRSTENIK
IVAN GRGIĆ, OLIVA
3. KOLO
ODGOĐENO CANICULA SUN CITYMEFST
05.10.2019.14:25RUB9 : 0CORPO MORTO
15:20MIJO I DRUGOVI2 : 3HOPS SPLIT
16:20TEHNOFORMAT2 : 0MNK ŠOLTA
18:15KREMPIJEVO3 : 2TRSTENIK
19:10SIERRA LEONE4 : 0F.C. UNITED
20:10DŠR KMAN2 : 5OLIVA
STATISTIKA 3. KOLA
Odigrano utakmica:6


Broj golova (po utakmici):30 (5)
RUB   8
OLIVA   5
SIERRA LEONE   3
KREMPIJEVO   3
HOPS SPLIT   3
MIJO I DRUGOVI   2
DŠR KMAN   2
TEHNOFORMAT   2
TRSTENIK   2


Broj golova P1 / P2:14 / 16


Postigli golova - 3ANTE VILJAC, RUB


Postigli golova - 2IVAN ŠOŠO, HOPS SPLIT
VILI KARDUM, TEHNOFORMAT
MARIO ZEBIĆ, KREMPIJEVO
IVICA RAMADŽA, RUB


Postigli golova - 1FRANE DODOJA, DŠR KMAN
ANTE BEKAVAC, DŠR KMAN
TOMISLAV POCRNJA, SIERRA LEONE
DUJE SESARTIĆ, OLIVA
LEO RUŽIĆ, OLIVA
MARKO DRAŠKOVIĆ, OLIVA
IVAN MIKAS, OLIVA
NEDILJKO BABAN, SIERRA LEONE
DARIO MAROVIĆ, OLIVA
DUJE SMOLJAN, TRSTENIK
TOMISLAV ČAGALJ, HOPS SPLIT
IVAN POLJAK, MIJO I DRUGOVI
BOŽO MAJIĆ, MIJO I DRUGOVI
ANTE BURIĆ, RUB
LINO VUČICA, KREMPIJEVO
DINO UROŠEVIĆ BEROŠ, RUB
LUKA FRANIĆ, TRSTENIK
LUKA MAROVIĆ, RUB
DANIJEL PERIŠIĆ, SIERRA LEONE


Broj crvenih kartona - udaljavanja:0 (0)


Broj žutih kartona (po utakmici):11 (1.83)
SIERRA LEONE   2 (2)
MIJO I DRUGOVI   2 (2)
OLIVA   1 (1)
DŠR KMAN   1 (1)
F.C. UNITED   1 (1)
KREMPIJEVO   1 (1)
MNK ŠOLTA   1 (1)
TEHNOFORMAT   1 (1)
HOPS SPLIT   1 (1)
Žutih kartona - 1DANIJEL PERIŠIĆ, SIERRA LEONE
ROBERT BALIĆ, SIERRA LEONE
DUJE SESARTIĆ, OLIVA
ANTE BEKAVAC, DŠR KMAN
TOMISLAV ČULIĆ, F.C. UNITED
JOSIP MILOŠ, KREMPIJEVO
IVAN POLJAK, MIJO I DRUGOVI
BRANKO KANAZIR, MIJO I DRUGOVI
LOVRE MEŠTROVIĆ, MNK ŠOLTA
PETAR KOVAČEVIĆ, TEHNOFORMAT
IVAN ŠOŠO, HOPS SPLIT
4. KOLO
19.10.2019.14:25DŠR KMANMIJO I DRUGOVI
15:20MEFSTSIERRA LEONE
16:20MNK ŠOLTAOLIVA
17:15TEHNOFORMATKREMPIJEVO
18:15RUBF.C. UNITED
19:10CORPO MORTOTRSTENIK
20:10CANICULA SUN CITYHOPS SPLIT
5. KOLO
  TRSTENIKF.C. UNITED
  OLIVAKREMPIJEVO
  MEFSTRUB
  SIERRA LEONEHOPS SPLIT
  MIJO I DRUGOVICANICULA SUN CITY
  TEHNOFORMATCORPO MORTO
  MNK ŠOLTADŠR KMAN
6. KOLO
  MNK ŠOLTASIERRA LEONE
  CORPO MORTOHOPS SPLIT
  RUBDŠR KMAN
  MIJO I DRUGOVITEHNOFORMAT
  CANICULA SUN CITYKREMPIJEVO
  TRSTENIKOLIVA
  MEFSTF.C. UNITED
7. KOLO
  MIJO I DRUGOVITRSTENIK
  KREMPIJEVOMEFST
  SIERRA LEONEOLIVA
  TEHNOFORMATRUB
  HOPS SPLITMNK ŠOLTA
  CANICULA SUN CITYDŠR KMAN
  F.C. UNITEDCORPO MORTO
8. KOLO
  CANICULA SUN CITYMNK ŠOLTA
  RUBOLIVA
  F.C. UNITEDMIJO I DRUGOVI
  MEFSTCORPO MORTO
  DŠR KMANSIERRA LEONE
  KREMPIJEVOHOPS SPLIT
  TEHNOFORMATTRSTENIK
9. KOLO
  HOPS SPLITDŠR KMAN
  SIERRA LEONETEHNOFORMAT
  MNK ŠOLTAMEFST
  F.C. UNITEDKREMPIJEVO
  CORPO MORTOMIJO I DRUGOVI
  OLIVACANICULA SUN CITY
  TRSTENIKRUB
10. KOLO
  KREMPIJEVORUB
  F.C. UNITEDCANICULA SUN CITY
  TRSTENIKMNK ŠOLTA
  OLIVAMIJO I DRUGOVI
  SIERRA LEONECORPO MORTO
  DŠR KMANTEHNOFORMAT
  HOPS SPLITMEFST
11. KOLO
  TEHNOFORMATMEFST
  DŠR KMANCORPO MORTO
  HOPS SPLITTRSTENIK
  RUBCANICULA SUN CITY
  F.C. UNITEDOLIVA
  MNK ŠOLTAKREMPIJEVO
  MIJO I DRUGOVISIERRA LEONE
12. KOLO
  OLIVAHOPS SPLIT
  MIJO I DRUGOVIRUB
  CANICULA SUN CITYTEHNOFORMAT
  TRSTENIKSIERRA LEONE
  MEFSTDŠR KMAN
  F.C. UNITEDMNK ŠOLTA
  CORPO MORTOKREMPIJEVO
13. KOLO
  SIERRA LEONEKREMPIJEVO
  TRSTENIKDŠR KMAN
  CORPO MORTOCANICULA SUN CITY
  HOPS SPLITF.C. UNITED
  MNK ŠOLTARUB
  MEFSTMIJO I DRUGOVI
  OLIVATEHNOFORMAT
14. KOLO
  TEHNOFORMATF.C. UNITED
  MIJO I DRUGOVIMNK ŠOLTA
  CORPO MORTOOLIVA
  DŠR KMANKREMPIJEVO
  MEFSTTRSTENIK
  RUBHOPS SPLIT
  CANICULA SUN CITYSIERRA LEONE
15. KOLO
  OLIVAMEFST
  TRSTENIKCANICULA SUN CITY
  F.C. UNITEDDŠR KMAN
  MNK ŠOLTACORPO MORTO
  HOPS SPLITTEHNOFORMAT
  SIERRA LEONERUB
  MIJO I DRUGOVIKREMPIJEVO
16. KOLO
  CORPO MORTORUB
  MNK ŠOLTATEHNOFORMAT
  HOPS SPLITMIJO I DRUGOVI
  MEFSTCANICULA SUN CITY
  TRSTENIKKREMPIJEVO
  F.C. UNITEDSIERRA LEONE
  OLIVADŠR KMAN
17. KOLO
  MIJO I DRUGOVIDŠR KMAN
  SIERRA LEONEMEFST
  KREMPIJEVOTEHNOFORMAT
  OLIVAMNK ŠOLTA
  F.C. UNITEDRUB
  TRSTENIKCORPO MORTO
  HOPS SPLITCANICULA SUN CITY
18. KOLO
  F.C. UNITEDTRSTENIK
  KREMPIJEVOOLIVA
  RUBMEFST
  HOPS SPLITSIERRA LEONE
  CANICULA SUN CITYMIJO I DRUGOVI
  CORPO MORTOTEHNOFORMAT
  DŠR KMANMNK ŠOLTA
19. KOLO
  SIERRA LEONEMNK ŠOLTA
  HOPS SPLITCORPO MORTO
  DŠR KMANRUB
  TEHNOFORMATMIJO I DRUGOVI
  KREMPIJEVOCANICULA SUN CITY
  OLIVATRSTENIK
  F.C. UNITEDMEFST
20. KOLO
  TRSTENIKMIJO I DRUGOVI
  MEFSTKREMPIJEVO
  OLIVASIERRA LEONE
  RUBTEHNOFORMAT
  MNK ŠOLTAHOPS SPLIT
  DŠR KMANCANICULA SUN CITY
  CORPO MORTOF.C. UNITED
21. KOLO
  MNK ŠOLTACANICULA SUN CITY
  OLIVARUB
  MIJO I DRUGOVIF.C. UNITED
  CORPO MORTOMEFST
  SIERRA LEONEDŠR KMAN
  HOPS SPLITKREMPIJEVO
  TRSTENIKTEHNOFORMAT
22. KOLO
  DŠR KMANHOPS SPLIT
  TEHNOFORMATSIERRA LEONE
  MEFSTMNK ŠOLTA
  KREMPIJEVOF.C. UNITED
  MIJO I DRUGOVICORPO MORTO
  CANICULA SUN CITYOLIVA
  RUBTRSTENIK
23. KOLO
  RUBKREMPIJEVO
  CANICULA SUN CITYF.C. UNITED
  MNK ŠOLTATRSTENIK
  MIJO I DRUGOVIOLIVA
  CORPO MORTOSIERRA LEONE
  TEHNOFORMATDŠR KMAN
  MEFSTHOPS SPLIT
24. KOLO
  MEFSTTEHNOFORMAT
  CORPO MORTODŠR KMAN
  TRSTENIKHOPS SPLIT
  CANICULA SUN CITYRUB
  OLIVAF.C. UNITED
  KREMPIJEVOMNK ŠOLTA
  SIERRA LEONEMIJO I DRUGOVI
25. KOLO
  HOPS SPLITOLIVA
  RUBMIJO I DRUGOVI
  TEHNOFORMATCANICULA SUN CITY
  SIERRA LEONETRSTENIK
  DŠR KMANMEFST
  MNK ŠOLTAF.C. UNITED
  KREMPIJEVOCORPO MORTO
26. KOLO
  KREMPIJEVOSIERRA LEONE
  DŠR KMANTRSTENIK
  CANICULA SUN CITYCORPO MORTO
  F.C. UNITEDHOPS SPLIT
  RUBMNK ŠOLTA
  MIJO I DRUGOVIMEFST
  TEHNOFORMATOLIVA