LIGA KUP

 

 

Broj perioda (poluvremena):2
Trajanje perioda (min):15
Vrijeme perioda:se zaustavlja (čista igra)
Bodova pobjeda / poraz / nerješeno:0 / 0 / 0
Kartoni / kazna2 žuta kartona na utakmici su crveni što povlači automatsku kaznu 1 utakmice neigranja

 

KAZNE NA DATUM 17.01.2020.
(eventualne netočnosti prijavite uredu Udruge)

IVICA ZLATAR, BOL zabrana igranja još 1 utakmicu
IVAN RODIĆ, MASLINICA pravo nastupa 18.02.2020.
IVAN RAJČIĆ, MASLINICA zabrana igranja još 1 utakmicu
DALIBOR STRIZE, PARNA MASTIONA zabrana igranja još 1 utakmicu
NIKOLA SUTON, HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE pravo nastupa 12.04.2020.
FRANE POLIĆ, STAKLO MAAS zabrana igranja još 2 utakmice
DENIS BEGOVIĆ, MNK ŠOLTA je suspendiran
PETAR MLADINIĆ, MILNA pravo nastupa 18.01.2020.
DARIO CVITANIĆ, MIJO I DRUGOVI je suspendiran
MARIN JURIĆ, PV JAPIRKO zabrana igranja još 1 utakmicu


1. KRUG
07.10.2019.16:30PB SPLIT7 : 5PARNA MASTIONA
17:25BARAKANA BELLAGIO1 : 9STAKLO MAAS
18:25CANICULA SUN CITY10 : 9SIERRA LEONE
19:20F.K. REDI - KUL PHUKET BAR5 : 3C.B. BRAVO RIVER PLATE
20:20PV JAPIRKO4 : 5TRSTENIK
10.10.2019.16:30GRM I TUNJ4 : 0MASLINICA
17:25VOLE GRADELE- BAKRA I KONOBA LUČAC7 : 1SAMO ZABAVA
18:25UZALUDAN TRUD1 : 2ZRNO SOLI
18.11.2019.18:25L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE4 : 3BOL
19.11.2019.18:25CORPO MORTO1 : 4CONTY
21.11.2019.16:30SAMO SPINUT4 : 0VICKA
17:25MNK ŠOLTA3 : 1MUTAVI
STATISTIKA 1. KRUGA
Odigrano utakmica:12


Broj golova (po utakmici):68 (5.67)
STAKLO MAAS   9
VOLE GRADELE- BAKRA I KONOBA LUČAC   7
PB SPLIT   6
PARNA MASTIONA   5
GRM I TUNJ   4
SAMO SPINUT   4
F.K. REDI - KUL PHUKET BAR   4
CONTY   4
MNK ŠOLTA   3
L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE   3
BOL   3
C.B. BRAVO RIVER PLATE   3
TRSTENIK   2
PV JAPIRKO   2
ZRNO SOLI   2
SIERRA LEONE   1
CANICULA SUN CITY   1
UZALUDAN TRUD   1
BARAKANA BELLAGIO   1
MUTAVI   1
CORPO MORTO   1
SAMO ZABAVA   1


Broj golova P1 / P2:29 / 39


Postigli golova - 4JOŠKO JELAVIĆ, PB SPLIT


Postigli golova - 3JOSIP PERIŠIĆ, STAKLO MAAS
ZVONIMIR GLAVINA, VOLE GRADELE- BAKRA
FILIP BIUK, STAKLO MAAS
MARIN JUKIĆ, CONTY


Postigli golova - 2JOSIP BOBAN, SAMO SPINUT
ANTE PRGOMET, PARNA MASTIONA
TOMISLAV BRALIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
MARKO ČULIĆ, GRM I TUNJ
STJEPAN KREŠIĆ, PARNA MASTIONA
TONI MATIJEVIĆ, STAKLO MAAS


Postigli golova - 1LUKA VRLIĆ, MNK ŠOLTA
ANTE REBIĆ, MNK ŠOLTA
FILIP BAŠIĆ, MNK ŠOLTA
STIPE ĆURKOVIĆ, MUTAVI
ŽELJKO DLAKA, F.K. REDI - KUL PHUK
TIN POCRNJIĆ, F.K. REDI - KUL PHUK
MATIJA PETAR SIMUNIĆ, F.K. REDI - KUL PHUK
GIANINO BUDIMIR BEKAN, CORPO MORTO
TONI VOLAREVIĆ, CANICULA SUN CITY
NEDILJKO BABAN, SIERRA LEONE
NEDJELJKO LOZIĆ, C.B. BRAVO RIVER PLA
IVAN CRNOJA, UZALUDAN TRUD
BOŠKO BOTICA, BOL
JURE GLASOVIĆ, ZRNO SOLI
LUKA PAVKOVIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
IVICA ZLATAR, BOL
MARINO TEŠIJA, ZRNO SOLI
NENO GRUBIŠIĆ, BOL
VICE KALEBIĆ, CONTY
MARKO GAVRANIĆ, SAMO SPINUT
PIERO BUTOROVIĆ, GRM I TUNJ
BOŽE VUJEVIĆ, GRM I TUNJ
SLOBODAN GUDELJ VELAGA, PB SPLIT
IVAN BABAJA, PARNA MASTIONA
ALEN ANTONIO SUNARA, STAKLO MAAS
FILIP BOŽIĆ, BARAKANA BELLAGIO
MIRKO MILAKOVIĆ, PV JAPIRKO
TONI RENDIĆ, PV JAPIRKO
DUJE SMOLJAN, TRSTENIK
MIRKO JURJEVIĆ, PB SPLIT
MARKO MANDARIĆ, VOLE GRADELE- BAKRA
MATE PRNJAK, TRSTENIK
ZVONIMIR BUŠIĆ, C.B. BRAVO RIVER PLA
NIKO KUČER, F.K. REDI - KUL PHUK
MARKO JAREBICA, SAMO SPINUT
MIHOVIL TADIĆ, VOLE GRADELE- BAKRA
NIKOLA MIKULIĆ, SAMO ZABAVA
LUKA MARTINIĆ, VOLE GRADELE- BAKRA
JAKOV VRANJIĆ, VOLE GRADELE- BAKRA
MARIN BOŠNJAK, C.B. BRAVO RIVER PLA


Broj crvenih kartona - udaljavanja:1 (0.08)
PB SPLIT   1 (1)
Crvenih kartona (udaljavanja) - 1KREŠIMIR VOJNOVIĆ, PB SPLIT


Broj žutih kartona (po utakmici):16 (1.33)
L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE   3 (3)
PARNA MASTIONA   2 (2)
BOL   1 (1)
UZALUDAN TRUD   1 (1)
CANICULA SUN CITY   1 (1)
ZRNO SOLI   1 (1)
MNK ŠOLTA   1 (1)
F.K. REDI - KUL PHUKET BAR   1 (1)
GRM I TUNJ   1 (1)
MASLINICA   1 (1)
PB SPLIT   1 (1)
SAMO ZABAVA   1 (1)
TRSTENIK   1 (1)
Žutih kartona - 1ANTONIO REPIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
TOMISLAV BRALIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
MATEJ BODLOVIĆ, BOL
LUKA PAVKOVIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
PETAR MRKONJIĆ, UZALUDAN TRUD
JURICA DAMJANOVIĆ, CANICULA SUN CITY
ANDRO RADOSTIĆ, ZRNO SOLI
MATEO MIKELIĆ, MNK ŠOLTA
MATIJA PETAR SIMUNIĆ, F.K. REDI - KUL PHUK
DARIO ŠUNJIĆ, MASLINICA
VJERAN BUBALO, GRM I TUNJ
IVAN JURJEVIĆ, PB SPLIT
NIKO ĐAKOVIĆ, PARNA MASTIONA
VEDRAN OMRČEN, SAMO ZABAVA
STJEPAN KREŠIĆ, PARNA MASTIONA
DUJE SMOLJAN, TRSTENIK
2. KRUG
SLOBODAN ZLATKO CELENT AŠ KRUŽNI TOK
18.11.2019.20:20F.K. REDI - KUL PHUKET BAR3 : 5C.B. TRI GRACIE GANNICUS
16.12.2019.16:30TRSTENIK2 : 4STAKLO MAAS
17:25DWS KIDAN ŽILE6 : 1G TOČKA
19.12.2019.19:20LIVERPOOL6 : 1SAMO SPINUT
20:20SPORTSKI CENTAR KORNER5 : 3VOLE GRADELE- BAKRA I KONOBA LUČAC
07.01.2020.17:25MNK ŠOLTA4 : 3CONTY
18:25MEFST1 : 2ZRNO SOLI
09.01.2020.18:25LOS MATHEMATICOS1 : 12L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE
20:20HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE8 : 6MIJO I DRUGOVI
10.01.2020.21:00C.B. SEA WOLF7 : 3BATERIJELO BANDINJOSI
27.01.2020.17:25PB SPLITRUB
18:25MILNACANICULA SUN CITY
19:20STROŽANACGRM I TUNJ
21:15ZLATARIJA DVORNIKGARAŽA PUJANKE
28.01.2020.19:20JVP SPLITFIESTA CAFE
STATISTIKA 2. KRUGA
Odigrano utakmica:10


Broj golova (po utakmici):77 (7.7)
L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE   11
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   8
C.B. SEA WOLF   7
LIVERPOOL   6
MIJO I DRUGOVI   6
DWS KIDAN ŽILE   6
SPORTSKI CENTAR KORNER   5
C.B. TRI GRACIE GANNICUS   5
STAKLO MAAS   4
F.K. REDI - KUL PHUKET BAR   3
BATERIJELO BANDINJOSI   3
VOLE GRADELE- BAKRA I KONOBA LUČAC   3
TRSTENIK   2
ZRNO SOLI   2
MEFST   1
G TOČKA   1
LOS MATHEMATICOS   1
MNK ŠOLTA   1
CONTY   1
SAMO SPINUT   1


Broj golova P1 / P2:31 / 46


Postigli golova - 4LUKA PAVKOVIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
MARIN ROGULJIĆ, C.B. SEA WOLF
DUJE RIBIČIĆ, STAKLO MAAS


Postigli golova - 3ANTONIO REPIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
FRANE JURJEVIĆ, SPORTSKI CENTAR KORN
JURE ĆAVAR, L.C. M. PYTHON- TOLO
NIKOLA MORO, HERCEGOVAC VISOKO PO


Postigli golova - 2RENATO BUZOV, HERCEGOVAC VISOKO PO
STIPE VRDOLJAK, LIVERPOOL
ANTE BREKALO, F.K. REDI - KUL PHUK
ZVONIMIR TEKLIĆ, C.B. TRI GRACIE GANN
BOŽO MAJIĆ, MIJO I DRUGOVI
IVICA VRDOLJAK, LIVERPOOL
MATKO VRDOLJAK, LIVERPOOL
ANTONIO MRKOVIĆ, C.B. SEA WOLF
MARINO TEŠIJA, ZRNO SOLI
ANTE KOVAČEVIĆ, BATERIJELO BANDINJOS


Postigli golova - 1FRANE KOJUNDŽIĆ, DWS KIDAN ŽILE
DRAGAN PERIĆ, MIJO I DRUGOVI
MARIJO ŠKOKIĆ, G TOČKA
KARLO MATIĆ, MIJO I DRUGOVI
JURE BARTULIĆ, DWS KIDAN ŽILE
DINO VESANOVIĆ, MIJO I DRUGOVI
MLADEN BURILOVIĆ-SRDAR, DWS KIDAN ŽILE
ANTE MORO, DWS KIDAN ŽILE
IVAN BORJAN, MEFST
ANTE ZANKI, HERCEGOVAC VISOKO PO
MARKO MLADIN, DWS KIDAN ŽILE
LUKA BARTULIĆ, DWS KIDAN ŽILE
ANDREJ RADIĆ, LOS MATHEMATICOS
DARKO BIKIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
MISLAV LAŽETA, CONTY
MARIN BAKOTA, VOLE GRADELE- BAKRA
DAVOR ŠKOKIĆ, SPORTSKI CENTAR KORN
ROBERT JANČIĆ, BATERIJELO BANDINJOS
HRVOJE ŠIŠKO, VOLE GRADELE- BAKRA
ANTE MATAS, VOLE GRADELE- BAKRA
MARIN LOVIĆ, TRSTENIK
MATE PRNJAK, TRSTENIK
MARKO LOZANČIĆ, SPORTSKI CENTAR KORN
ŽELJKO FRANIĆ, C.B. SEA WOLF
HRVOJE NIŽIĆ, SAMO SPINUT
IVAN MIJANOVIĆ, MNK ŠOLTA
BRANKO KANAZIR, MIJO I DRUGOVI
IVAN BATOVANJA, HERCEGOVAC VISOKO PO
GORAN SMOLJO, F.K. REDI - KUL PHUK
MARIO PINTAR, C.B. TRI GRACIE GANN
MARKO TROSKOT, C.B. TRI GRACIE GANN
DUJE BAČIĆ, C.B. TRI GRACIE GANN
IGOR ŠULJIĆ, HERCEGOVAC VISOKO PO


Broj crvenih kartona - udaljavanja:2 (0.2)
MIJO I DRUGOVI   1 (1)
BATERIJELO BANDINJOSI   1 (1)
Crvenih kartona (udaljavanja) - 1DARIO CVITANIĆ, MIJO I DRUGOVI
LUKA IVANKOVIĆ, BATERIJELO BANDINJOS


Broj žutih kartona (po utakmici):20 (2)
TRSTENIK   4 (4)
BATERIJELO BANDINJOSI   3 (3)
F.K. REDI - KUL PHUKET BAR   2 (2)
VOLE GRADELE- BAKRA I KONOBA LUČAC   2 (2)
STAKLO MAAS   2 (2)
CONTY   2 (2)
MIJO I DRUGOVI   1 (1)
C.B. TRI GRACIE GANNICUS   1 (1)
C.B. SEA WOLF   1 (1)
Žutih kartona - 1DEAN BANIĆ, C.B. TRI GRACIE GANN
ROKO PRNJAK, BATERIJELO BANDINJOS
ANTE KOVAČEVIĆ, BATERIJELO BANDINJOS
GORAN SMOLJO, F.K. REDI - KUL PHUK
ŽELJKO DLAKA, F.K. REDI - KUL PHUK
DARIO CVITANIĆ, MIJO I DRUGOVI
MISLAV LAŽETA, CONTY
JURE MIŠERDA, CONTY
JOSIP PERIŠIĆ, STAKLO MAAS
FRANCO MANDIĆ, BATERIJELO BANDINJOS
DUJE SMOLJAN, TRSTENIK
HRVOJE KOŠUTNIK, TRSTENIK
TONI IVANIŠEVIĆ, STAKLO MAAS
MATE PRNJAK, TRSTENIK
MARIN LOVIĆ, TRSTENIK
IVAN MARTIĆ, C.B. SEA WOLF
MATE ČAJO, VOLE GRADELE- BAKRA
ZVONIMIR GLAVINA, VOLE GRADELE- BAKRA
3. KRUG
  DWS KIDAN ŽILEZLATARIJA DVORNIK
GARAŽA PUJANKE
  ZRNO SOLIMILNA
CANICULA SUN CITY
  HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJEL.C. M. PYTHON- TOLO TRADE
  C.B. TRI GRACIE GANNICUSMNK ŠOLTA
  ZLATKO CELENT AŠ KRUŽNI TOKLIVERPOOL
  JVP SPLIT
FIESTA CAFE
C.B. SEA WOLF
  PB SPLIT
RUB
SPORTSKI CENTAR KORNER
  STAKLO MAASSTROŽANAC
GRM I TUNJ
4. KRUG
  

  

  

  

5. KRUG
  

  

6. KRUG