LIGA KUP

 

 

Broj perioda (poluvremena):2
Trajanje perioda (min):15
Vrijeme perioda:se zaustavlja (čista igra)
Bodova pobjeda / poraz / nerješeno:0 / 0 / 0
Kartoni / kazna2 žuta kartona na utakmici su crveni što povlači automatsku kaznu 1 utakmice neigranja

 

KAZNE NA DATUM 17.01.2018.
(eventualne netočnosti prijavite uredu Udruge)

ANTE ZOKIĆ, MAX - MORIS pravo nastupa 01.03.2018.
BERNARD BEKAVAC, DŠR KMAN je suspendiran
JOŠKO KOKAN, DŠR KMAN zabrana igranja još 1 utakmicu
DUJE MILOŠ, DŠR KMAN pravo nastupa 08.08.2018.
IVICA ŠIMIĆ, DŠR KMAN je suspendiran
JOSIP BILIĆ, CONTY pravo nastupa 10.02.2018.
GORAN SUNARA, VOLE GRADELE je suspendiran
MARKO MILIN, SIERRA LEONE zabrana igranja još 1 utakmicu
JURE DELIĆ, D.D.K. LOKVE zabrana igranja još 1 utakmicu
IVAN ZANINOVIĆ, GRADSKI KOTAR BAČVICE pravo nastupa 29.01.2018.
JOSIP JERKOVIĆ, PLAKALUŠA zabrana igranja još 1 utakmicu
ANTE VILJAC, RUB zabrana igranja još 1 utakmicu
JURAJ MARETIĆ, RUB je suspendiran


1. KRUG
30.10.2017.16:30RIBARI4 : 3KLINIKA SUĆIDAR
17:25ZLATKO CELENT AŠ KRUŽNI TOK3 : 7LIVERPOOL
18:25HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE4 : 5PB SPLIT
19:20STROŽANAC7 : 3IL VICTUM
20:20APIOS KIDAN ŽILE4 : 7L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE
20.11.2017.21:05GARAŽA PUJANKE4 : 3ŠPIGULA
21.11.2017.17:25MALA KAVANA4 : 1MIJO I DRUGOVI
18:25PV JAPIRKO4 : 0YOUNG BOYS
22.11.2017.17:00GRADSKI KOTAR BAČVICE2 : 6MNK HRVATSKI DRAGOVOLJAC
17:55JEL NEĆEŠ3 : 2DŠR KMAN
18:55LOS MATHEMATICOS3 : 4GANNICUS
19:50LE MERIDIEN LAV4 : 5RUB
23.11.2017.16:45SAMO SPINUT7 : 1BOBIS
17:40SAMO ZABAVA5 : 8VOLE GRADELE
18:40BOL8 : 1MNK ŠOLTA
19:35MEFST6 : 4CORPO MORTO
24.11.2017.18:30TRSTENIK2 : 1CONTY
STATISTIKA 1. KRUGA
Odigrano utakmica:17


Broj golova (po utakmici):132 (7.76)
VOLE GRADELE   8
BOL   8
STROŽANAC   7
L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE   7
SAMO SPINUT   7
LIVERPOOL   7
MNK HRVATSKI DRAGOVOLJAC   6
RUB   5
PB SPLIT   5
MEFST   5
SAMO ZABAVA   5
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   4
APIOS KIDAN ŽILE   4
MALA KAVANA   4
GANNICUS   4
PV JAPIRKO   4
RIBARI   4
CORPO MORTO   4
GARAŽA PUJANKE   4
IL VICTUM   3
KLINIKA SUĆIDAR   3
LE MERIDIEN LAV   3
ZLATKO CELENT AŠ KRUŽNI TOK   3
LOS MATHEMATICOS   3
JEL NEĆEŠ   3
TRSTENIK   2
ŠPIGULA   2
DŠR KMAN   2
GRADSKI KOTAR BAČVICE   2
BOBIS   1
MIJO I DRUGOVI   1
CONTY   1
MNK ŠOLTA   1


Broj golova P1 / P2:55 / 77


Postigli golova - 6LUKA JURIĆ, STROŽANAC


Postigli golova - 5STIPE VRDOLJAK, LIVERPOOL


Postigli golova - 3IVAN RADAN, L.C. M. PYTHON- TOLO
BOŠKO BOTICA, BOL


Postigli golova - 2IVAN PETRIČEVIĆ, RUB
DUJE GRANČIĆ, LE MERIDIEN LAV
ANTONIO REPIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
TINO CVITANUŠIĆ, GARAŽA PUJANKE
MIRKO NIKOLIĆ, MALA KAVANA
JOSIP BEPO LABETIĆ, LOS MATHEMATICOS
STIPE OMRČEN, GANNICUS
JADRAN KIREVSKI, IL VICTUM
ANTE RAMADŽA, L.C. M. PYTHON- TOLO
KREŠIMIR PALADA, MNK HRVATSKI DRAGOVO
BERNARD PAVLOVIĆ, MNK HRVATSKI DRAGOVO
HRVOJE NIŽIĆ, SAMO SPINUT
LUKA DODIG, SAMO SPINUT
IVAN BAZINA, JEL NEĆEŠ
JULIAN ALEXANDER KAUFMAN, MEFST
PETAR PETRANIĆ, GRADSKI KOTAR BAČVI
JURAJ MARETIĆ, RUB
LUKA MARTINIĆ, VOLE GRADELE
ALEN GALIĆ, VOLE GRADELE
ZVONIMIR GLAVINA, VOLE GRADELE
JOŠKO JELAVIĆ, PB SPLIT
DINO PEŠA, HERCEGOVAC VISOKO PO
ZORAN VRKIĆ, SAMO ZABAVA
MARKO ČERINA, CORPO MORTO


Postigli golova - 1MARIN BOBAN, SAMO SPINUT
IGOR STEFANOVIĆ, SAMO SPINUT
DAVOR JEZIDŽIĆ, BOBIS
SRĐAN GVOZDEN, PB SPLIT
TINO VRCELJ, SAMO SPINUT
BRANIMIR KLARIĆ, BOL
MARKO DUBOVAC, PB SPLIT
TOMISLAV MIKULIĆ, BOL
JURE KLARIĆ, BOL
DAVOR MATULIĆ, BOL
MATEJ BODLOVIĆ, BOL
DUJE ŠALOV, MNK HRVATSKI DRAGOVO
LEO VARIN, MNK ŠOLTA
NIKOLA TOMIĆ, PB SPLIT
MATIJA BRALIĆ, KLINIKA SUĆIDAR
DAMIR ZNAOR, RIBARI
VINKO BOJIĆ, KLINIKA SUĆIDAR
KARLO KARDUM, RIBARI
JOSIP ZELJKOVIĆ, PV JAPIRKO
DARIO CVITANIĆ, MALA KAVANA
DRAGAN PERIĆ, MIJO I DRUGOVI
MARIJAN TOPALUŠIĆ, MALA KAVANA
NENO GRUBIŠIĆ, RIBARI
MARIN JUKIĆ, RIBARI
DUJE MARINOVIĆ, PV JAPIRKO
JOSIP MORO, MNK HRVATSKI DRAGOVO
ROKO SIMIĆ, JEL NEĆEŠ
ANTE MUNIVRANA, PV JAPIRKO
ANTE MIJIĆ, IL VICTUM
IVAN ŠARIĆ, KLINIKA SUĆIDAR
HRVOJE ŠIŠKO, STROŽANAC
VIKTOR IVAN GORETA, HERCEGOVAC VISOKO PO
IVAN ŠIMUNOVIĆ, APIOS KIDAN ŽILE
ANTONIO GRUBELIĆ, ZLATKO CELENT AŠ KR
ANTE RAĐA, ZLATKO CELENT AŠ KR
IVAN ŠUTA, VOLE GRADELE
ANTE PIPLICA, LIVERPOOL
JOŠKO BEBIĆ, LIVERPOOL
DUJE SMOLJAN, TRSTENIK
MARIO BOKAN, CONTY
DOMAGOJ ODAK, ZLATKO CELENT AŠ KR
IGOR ANDRIJIĆ, SAMO ZABAVA
IVAN BORJAN, MEFST
BRAKE LARS, MEFST
MIRO BARIĆ, CORPO MORTO
ANTONIO DOMIĆ, CORPO MORTO
JURE ZEKAN, GANNICUS
MARKO TROSKOT, GANNICUS
MARIO KROLO, LOS MATHEMATICOS
IVAN LEVENTIĆ, TRSTENIK
STIPE ČULE, ŠPIGULA
LUKA BARTULIĆ, APIOS KIDAN ŽILE
MISLAV MIŠIĆ, APIOS KIDAN ŽILE
VEDRAN OMRČEN, SAMO ZABAVA
JURE BARTULIĆ, APIOS KIDAN ŽILE
MISLAV ILIĆ, MEFST
ANTE PEŠA, HERCEGOVAC VISOKO PO
BOŽO BAŠIĆ, DŠR KMAN
JOSIP VULIĆ, RUB
STIPE DEVIĆ, LE MERIDIEN LAV
DUJE JELASKA, GARAŽA PUJANKE
STIPE TORLAK, GARAŽA PUJANKE
IVAN BABAN, ŠPIGULA
FILIP LJUBIČIĆ, SAMO ZABAVA
DUJE GRBAVAC, VOLE GRADELE
ANTE TEKLIĆ, PV JAPIRKO
FRANE DODOJA, DŠR KMAN


Broj crvenih kartona - udaljavanja:1 (0.06)
KLINIKA SUĆIDAR   1 (1)
Crvenih kartona (udaljavanja) - 1PAUN PAUNOVIĆ, KLINIKA SUĆIDAR


Broj žutih kartona (po utakmici):31 (1.82)
GRADSKI KOTAR BAČVICE   3 (3)
LE MERIDIEN LAV   3 (3)
JEL NEĆEŠ   3 (3)
BOBIS   2 (2)
KLINIKA SUĆIDAR   2 (2)
RUB   2 (2)
SAMO SPINUT   2 (2)
GARAŽA PUJANKE   2 (2)
STROŽANAC   1 (1)
RIBARI   1 (1)
MALA KAVANA   1 (1)
MIJO I DRUGOVI   1 (1)
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   1 (1)
MNK HRVATSKI DRAGOVOLJAC   1 (1)
PB SPLIT   1 (1)
L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE   1 (1)
DŠR KMAN   1 (1)
ZLATKO CELENT AŠ KRUŽNI TOK   1 (1)
SAMO ZABAVA   1 (1)
APIOS KIDAN ŽILE   1 (1)
Žutih kartona - 1KREŠIMIR PALADA, MNK HRVATSKI DRAGOVO
MILAN DRUŽIJANIĆ, GRADSKI KOTAR BAČVI
BORIS RADANOVIĆ, BOBIS
LEO RUŽIĆ, BOBIS
MARIN BOBAN, SAMO SPINUT
IGOR STEFANOVIĆ, SAMO SPINUT
IVAN KNEŽEVIĆ, GRADSKI KOTAR BAČVI
PETAR PETRANIĆ, GRADSKI KOTAR BAČVI
JURICA MATULIĆ, MALA KAVANA
BOŠKO MEŠTROVIĆ, MIJO I DRUGOVI
DAMIR ZNAOR, RIBARI
VINKO BOJIĆ, KLINIKA SUĆIDAR
DINO MARIĆ, STROŽANAC
SAŠA FRADELIĆ, KLINIKA SUĆIDAR
ANTE BEKAVAC, DŠR KMAN
ROKO SIMIĆ, JEL NEĆEŠ
LEO PATEKAR, GARAŽA PUJANKE
ANTE DUVNJAK, LE MERIDIEN LAV
DUJE JELASKA, GARAŽA PUJANKE
ANTONIO GRUBELIĆ, ZLATKO CELENT AŠ KR
HRVOJE JURAS, HERCEGOVAC VISOKO PO
FILIP LJUBIČIĆ, SAMO ZABAVA
NIKŠA KALINIĆ, LE MERIDIEN LAV
DUJE GRANČIĆ, LE MERIDIEN LAV
ANDRO RADONIĆ, JEL NEĆEŠ
NIKOLA ĆORIĆ, JEL NEĆEŠ
TOMISLAV BRALIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
DRAGAN DAMJANOVIĆ, APIOS KIDAN ŽILE
JURAJ MARETIĆ, RUB
JOSIP VULIĆ, RUB
IVAN JURJEVIĆ, PB SPLIT
2. KRUG
21.12.2017.16:30MAX - MORIS8 : 5PV JAPIRKO
20:20GANNICUS8 : 1LIVERPOOL
08.01.2018.16:30MNK HRVATSKI DRAGOVOLJAC2 : 6STROŽANAC
17:25MALA KAVANA1 : 2SIERRA LEONE
18:25PARNA MASTIONA7 : 6VOLE GRADELE
19:20C.B. ALBATROS8 : 9STAKLO MAAS
20:20RUB3 : 4L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE
09.01.2018.20:20F.K. REDI - KUL C.B. VERTIGO0 : 5GARAŽA PUJANKE
15.01.2018.16:30PB SPLIT9 : 6MASLINICA
17:25ZRNO SOLI6 : 2SPLITSKA BANKA - MLADI
18:25BOL4 : 3SAMO SPINUT
17.01.2018.16:30PLAKALUŠAGRM I TUNJ DAIKIN PEL- 3
18.01.2018.16:00TEHNIČARTRSTENIK
16:55LAVANDIN ZA UMIVANJEMEFST
19:50RIBARID.D.K. LOKVE
20:45JEL NEĆEŠUZALUDAN TRUD
STATISTIKA 2. KRUGA
Odigrano utakmica:11


Broj golova (po utakmici):104 (9.45)
STAKLO MAAS   9
PB SPLIT   9
MAX - MORIS   8
C.B. ALBATROS   8
GANNICUS   8
PARNA MASTIONA   7
VOLE GRADELE   6
MASLINICA   6
ZRNO SOLI   6
STROŽANAC   6
GARAŽA PUJANKE   5
PV JAPIRKO   5
BOL   4
RUB   3
SAMO SPINUT   3
L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE   3
SIERRA LEONE   2
MNK HRVATSKI DRAGOVOLJAC   2
SPLITSKA BANKA - MLADI   2
LIVERPOOL   1
MALA KAVANA   1


Broj golova P1 / P2:29 / 75


Postigli golova - 5TONI MATIJEVIĆ, STAKLO MAAS
SLOBODAN GUDELJ VELAGA, PB SPLIT
MLADEN ROŽIĆ, PARNA MASTIONA


Postigli golova - 4MISLAV KUSTURA, C.B. ALBATROS


Postigli golova - 3ZVONIMIR GLAVINA, VOLE GRADELE
ANTE DRAGOŠEVIĆ, STROŽANAC


Postigli golova - 2TONI RENDIĆ, PV JAPIRKO
BOŠKO BOTICA, BOL
ANTONIO REPIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
TONI KOKAN, GANNICUS
MATE OLUJIĆ, STAKLO MAAS
ANTE MARČIĆ, STAKLO MAAS
MARIN VUČEMILOVIĆ-GRGIĆ, GARAŽA PUJANKE
DUJE BAČIĆ, GANNICUS
ANTONIO JURETIĆ, GANNICUS
LUKA MARTINIĆ, VOLE GRADELE
MARIJO PENTIĆ, MAX - MORIS
MARIJAN MILAS, ZRNO SOLI
IGOR STEFANOVIĆ, SAMO SPINUT
BOŠKO JAKŠIĆ, MASLINICA
IVAN ERCEGOVIĆ, MAX - MORIS
ANTE BOKŠIĆ, MASLINICA
BRANKO PITEŠA, MAX - MORIS
MARIN CRNOGORAC, ZRNO SOLI


Postigli golova - 1LEO PATEKAR, GARAŽA PUJANKE
MARKO MALEŠ, GARAŽA PUJANKE
LUKA JURIĆ, STROŽANAC
STANKO MIKULIĆ, BOL
TOMISLAV POCRNJA, SIERRA LEONE
PETAR BAŠIĆ, SIERRA LEONE
MARKO VRANKOVIĆ, GARAŽA PUJANKE
ANTE BURIĆ, RUB
MARIJAN TOPALUŠIĆ, MALA KAVANA
IVAN VLAŠIĆ, MNK HRVATSKI DRAGOVO
MILAN MALENICA, STROŽANAC
ANTE VILJAC, RUB
ANTONIO ŠTIMAC, RUB
MARIN STRIKIĆ, STROŽANAC
JOSIP MORO, MNK HRVATSKI DRAGOVO
LUKA KOTROMANOVIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
MATEJ BODLOVIĆ, BOL
MARKO JAREBICA, SAMO SPINUT
MILAN ŠIMIĆ, PARNA MASTIONA
IVAN RODIĆ, MASLINICA
TONI ĆELIĆ, MASLINICA
MARIN JURJEVIĆ, PB SPLIT
SRĐAN GVOZDEN, PB SPLIT
MARIN ROGULJIĆ, ZRNO SOLI
IVAN BARAN, PB SPLIT
MARKO DUBOVAC, PB SPLIT
JAKŠA NEJAŠMIĆ, MAX - MORIS
DOMAGOJ ČULE, PV JAPIRKO
MARIN JURIĆ, PV JAPIRKO
LUKA MARTIĆ, PV JAPIRKO
IVAN BAČIĆ, ZRNO SOLI
ŽELJKO GRBEŠA, SPLITSKA BANKA - MLA
MARKO BOŠNJAK, PARNA MASTIONA
JAKOV VRANJIĆ, VOLE GRADELE
STIPE OMRČEN, GANNICUS
BRUNO KALAŠ, GANNICUS
DUJE SESARTIĆ, MAX - MORIS
DUJE KUSTURA, C.B. ALBATROS
MIJO PERIĆ, SPLITSKA BANKA - MLA
IVAN MARTIĆ, C.B. ALBATROS
IVAN BERAĆ, C.B. ALBATROS
ĐEMAL NASUP, C.B. ALBATROS
LUKA CIKOJEVIĆ, LIVERPOOL


Broj crvenih kartona - udaljavanja:3 (0.27)
RUB   2 (2)
VOLE GRADELE   1 (1)
Crvenih kartona (udaljavanja) - 1JURAJ MARETIĆ, RUB
GORAN SUNARA, VOLE GRADELE
ANTE VILJAC, RUB


Broj žutih kartona (po utakmici):19 (1.73)
C.B. ALBATROS   4 (4)
VOLE GRADELE   2 (2)
STAKLO MAAS   2 (2)
RUB   2 (2)
MALA KAVANA   1 (1)
L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE   1 (1)
LIVERPOOL   1 (1)
PARNA MASTIONA   1 (1)
PV JAPIRKO   1 (1)
MASLINICA   1 (1)
MAX - MORIS   1 (1)
Žutih kartona - 1MARIJO BUDIMIR, LIVERPOOL
JAKOV VRANJIĆ, VOLE GRADELE
ZVONIMIR GLAVINA, VOLE GRADELE
PETAR VELIČKOVIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
JOSIP VULIĆ, RUB
EMANUEL RALICA, MALA KAVANA
ANTONIO ŠTIMAC, RUB
MLADEN ROŽIĆ, PARNA MASTIONA
MISLAV KUSTURA, C.B. ALBATROS
MARIN SUNARA, STAKLO MAAS
TONI ĆELIĆ, MASLINICA
HRVOJE GILJANOVIĆ, PV JAPIRKO
IVAN ERCEGOVIĆ, MAX - MORIS
JOŠKO ROGIĆ, STAKLO MAAS
JOSIP BILANDŽIĆ, C.B. ALBATROS
IVAN MARTIĆ, C.B. ALBATROS
MARIN BABIĆ, C.B. ALBATROS
3. KRUG
  RIBARI
D.D.K. LOKVE
SIERRA LEONE
  BOLSTROŽANAC
  L.C. M. PYTHON- TOLO TRADEJEL NEĆEŠ
UZALUDAN TRUD
  TEHNIČAR
TRSTENIK
GARAŽA PUJANKE
  PLAKALUŠA
GRM I TUNJ DAIKIN PEL- 3
GANNICUS
  PARNA MASTIONALAVANDIN ZA UMIVANJE
MEFST
  ZRNO SOLISTAKLO MAAS
  MAX - MORISPB SPLIT
4. KRUG
  

  

  

  

5. KRUG
  

  

6. KRUG