LIGA KUP

 

 

Broj perioda (poluvremena):2
Trajanje perioda (min):15
Vrijeme perioda:se zaustavlja (čista igra)
Bodova pobjeda / poraz / nerješeno:0 / 0 / 0
Kartoni / kazna2 žuta kartona na utakmici su crveni što povlači automatsku kaznu 1 utakmice neigranja

 

KAZNE NA DATUM 16.02.2019.
(eventualne netočnosti prijavite uredu Udruge)

JAKOV PERIĆ, GRM I TUNJ DAIKIN PEL- 3 je suspendiran
LUKA PISAC, CANICULA zabrana igranja još 4 utakmice
IVAN RODIĆ, MASLINICA je suspendiran
MARIN JUKIĆ, STROŽANAC je suspendiran
LUKA JURIĆ, STROŽANAC zabrana igranja još 1 utakmicu
ANTE PEŠA, HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE je suspendiran
MARIN MUSINOV, HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE je suspendiran
MARKO TROSKOT, JAKO SPORT GANNICUS je suspendiran
DENIS BOČINA, VOLE GRADELE zabrana igranja još 1 utakmicu
MARKO JAREBICA, SAMO SPINUT je suspendiran
FRANKO ŠIMUNOVIĆ, MILNA je suspendiran
DINO PLAZIBAT, BOL SPLIT - LA LUNA CAFFE zabrana igranja još 1 utakmicu
TIN POCRNJIĆ, F.K. REDI - KUL C.B. VERTIGO pravo nastupa 01.03.2019.
DANIJEL BRZICA, F.K. REDI - KUL C.B. VERTIGO zabrana igranja još 1 utakmicu
IVAN PRANČEVIĆ, AUTOPRAONICA IVAN je suspendiran
JERKO TOMIĆ, PLAKALUŠA zabrana igranja još 1 utakmicu


1. KRUG
16.10.2018.20:15AUTOPRAONICA IVAN4 : 2SAN MARINO
21:15RUB4 : 0TEHNIČAR
18.10.2018.18:25PV JAPIRKO4 : 2VOLE GRADELE
19:25C.B. SEA WOLF8 : 7BILI 9
20:20MASLINICA2 : 1SAMO ZABAVA
21:20MIJO I DRUGOVI2 : 3DWS KIDAN ŽILE
19.10.2018.16:50PLAKALUŠA4 : 2HOPS SPLIT
17:45MAX - MORIS2 : 4HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE
21.11.2018.19:00GRM I TUNJ DAIKIN PEL- 36 : 2MEFST
23.11.2018.18:30SIERRA LEONE4 : 1CAFFE BAR VRIME
17.12.2018.16:30SAMO SPINUT3 : 4PB SPLIT
17:25JAKO SPORT GANNICUS5 : 4ZLATKO CELENT AŠ KRUŽNI TOK
19:20STROŽANAC7 : 5IL VICTUM EN-WE
20:20CANICULA6 : 4BOL SPLIT - LA LUNA CAFFE
18.12.2018.18:25BUGARI1 : 8MILNA
19.12.2018.17:15STAKLO MAAS5 : 0LOS MATHEMATICOS
18:05GRADSKI KOTAR BAČVICE6 : 4UZALUDAN TRUD
STATISTIKA 1. KRUGA
Odigrano utakmica:17


Broj golova (po utakmici):123 (7.24)
MILNA   8
C.B. SEA WOLF   8
STROŽANAC   7
GRM I TUNJ DAIKIN PEL- 3   6
GRADSKI KOTAR BAČVICE   6
CANICULA   6
BILI 9   6
IL VICTUM EN-WE   5
JAKO SPORT GANNICUS   5
STAKLO MAAS   5
SIERRA LEONE   4
RUB   4
PV JAPIRKO   4
PLAKALUŠA   4
UZALUDAN TRUD   4
BOL SPLIT - LA LUNA CAFFE   4
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   4
PB SPLIT   4
AUTOPRAONICA IVAN   4
ZLATKO CELENT AŠ KRUŽNI TOK   4
DWS KIDAN ŽILE   3
HOPS SPLIT   2
SAN MARINO   2
VOLE GRADELE   2
MAX - MORIS   2
SAMO SPINUT   2
MIJO I DRUGOVI   2
MASLINICA   2
CAFFE BAR VRIME   1
MEFST   1
BUGARI   1
SAMO ZABAVA   1


Broj golova P1 / P2:42 / 81


Postigli golova - 3ECIO JURJEVIĆ, IL VICTUM EN-WE
JURICA DAMJANOVIĆ, CANICULA
VALERIJE JURIĆ, C.B. SEA WOLF
MATE OLUJIĆ, STAKLO MAAS
TOMISLAV BULJAN, STROŽANAC
DOMAGOJ LJUBA, C.B. SEA WOLF


Postigli golova - 2LUKA ZELEMBABA, PB SPLIT
MARKO BAČIĆ, GRADSKI KOTAR BAČVI
KREŠIMIR VUKOVIĆ, GRM I TUNJ DAIKIN PE
MARIN JURJEVIĆ, PB SPLIT
FRANO DILBER, AUTOPRAONICA IVAN
MARINO FILIPIĆ, MILNA
BRUNO KARUZA, UZALUDAN TRUD
JURICA ETEROVIĆ, MILNA
JOSIP TOLUŠIĆ, BILI 9
TONI MUŠURA, GRM I TUNJ DAIKIN PE
JURE BARTULIĆ, DWS KIDAN ŽILE
DOMAGOJ ČULE, PV JAPIRKO
FRANKO ŠIMUNOVIĆ, MILNA
MARIN MUSINOV, HERCEGOVAC VISOKO PO
IVAN BEZMALINOVIĆ, ZLATKO CELENT AŠ KR
ANTONIO JURETIĆ, JAKO SPORT GANNICUS
DUJE BAČIĆ, JAKO SPORT GANNICUS
DEJAN TOMIĆ, CANICULA
MIJO JURIČIĆ, STROŽANAC
DANIJEL PERIŠIĆ, SIERRA LEONE
TEO KARDUM, PLAKALUŠA
DINO PLAZIBAT, BOL SPLIT - LA LUNA
ANTE VILJAC, RUB
DINO MARIĆ, STROŽANAC


Postigli golova - 1BOŽO MAJIĆ, MIJO I DRUGOVI
LUKA ŠARAN, BOL SPLIT - LA LUNA
IVAN BATOVANJA, HERCEGOVAC VISOKO PO
JADRAN KIREVSKI, DWS KIDAN ŽILE
VIKTOR JUKIĆ, BOL SPLIT - LA LUNA
LUKA PISAC, CANICULA
DRAGAN PERIĆ, MIJO I DRUGOVI
IVAN VRGOČ, GRADSKI KOTAR BAČVI
FRANE POLIĆ, STAKLO MAAS
JOSIP PERIŠIĆ, STAKLO MAAS
TONI VUKŠIĆ, PLAKALUŠA
TOMISLAV ČAGALJ, HOPS SPLIT
DARKO BARANOVIĆ, HOPS SPLIT
VJEKOSLAV TOMIĆ, PLAKALUŠA
FRANE GRBEŠA, GRADSKI KOTAR BAČVI
PETAR MRKONJIĆ, UZALUDAN TRUD
IVAN MUSTAPIĆ, MEFST
MARKO ČULIĆ, GRM I TUNJ DAIKIN PE
IVAN MIZDRAK, HERCEGOVAC VISOKO PO
IVAN BLAŽEVIĆ, UZALUDAN TRUD
PETAR PETRANIĆ, GRADSKI KOTAR BAČVI
JURE GALE, GRADSKI KOTAR BAČVI
SLAVEN GRAČANIN, GRM I TUNJ DAIKIN PE
ANTONIO MRKOVIĆ, C.B. SEA WOLF
LOVRE TOMIĆ, SAN MARINO
ANTONIO ŠTIMAC, RUB
ANTE BURIĆ, RUB
TONI RADICA, SAN MARINO
JOSIP BORZIĆ, AUTOPRAONICA IVAN
ANTONIO LISICA, MASLINICA
MARKO BLAŽEVIĆ, AUTOPRAONICA IVAN
IVAN ŠUTA, VOLE GRADELE
DUJE MARINOVIĆ, PV JAPIRKO
ANTE RAĐA, ZLATKO CELENT AŠ KR
DEAN BANIĆ, JAKO SPORT GANNICUS
MARINO TEŠIJA, IL VICTUM EN-WE
MARIO NAZLIĆ, IL VICTUM EN-WE
ZVONIMIR GLAVINA, VOLE GRADELE
DOMAGOJ OMRČEN, PV JAPIRKO
DARIO ŠUNJIĆ, MASLINICA
TADI TAMIM, SAMO ZABAVA
IVAN MUJAN, C.B. SEA WOLF
MARTIN GRUBIŠA, BILI 9
JERKO VEŽA, BILI 9
NEDILJKO BABAN, SIERRA LEONE
MARIN BOSNIĆ, CAFFE BAR VRIME
MARIN LOVIĆ, MAX - MORIS
VICE JURIĆ, SIERRA LEONE
MARKO GAŠPAR, ZLATKO CELENT AŠ KR
DINO BUNTIĆ, BILI 9
MARKO JAREBICA, SAMO SPINUT
MARIN BOBAN, SAMO SPINUT
KARLO MIHAIĆ, MILNA
ANTE MILETIĆ, BUGARI
ANTON IVANKOVIĆ, BILI 9
DARKO MARINOVIĆ, MILNA
DUJE SESARTIĆ, MAX - MORIS


Broj crvenih kartona - udaljavanja:0 (0)


Broj žutih kartona (po utakmici):19 (1.12)
BILI 9   3 (3)
C.B. SEA WOLF   2 (2)
SAN MARINO   2 (2)
PB SPLIT   2 (2)
PV JAPIRKO   2 (2)
BOL SPLIT - LA LUNA CAFFE   1 (1)
MEFST   1 (1)
PLAKALUŠA   1 (1)
CANICULA   1 (1)
STROŽANAC   1 (1)
JAKO SPORT GANNICUS   1 (1)
IL VICTUM EN-WE   1 (1)
AUTOPRAONICA IVAN   1 (1)
Žutih kartona - 1ANTE CRNJAC, C.B. SEA WOLF
ANTON IVANKOVIĆ, BILI 9
MARTIN GRUBIŠA, BILI 9
VALERIJE JURIĆ, C.B. SEA WOLF
LUKA PISAC, CANICULA
JOSIP JERKOVIĆ, PLAKALUŠA
NIKLAS MARC ANTON KRAUSE, MEFST
ANTONIO PETROVIĆ, BOL SPLIT - LA LUNA
JERKO VEŽA, BILI 9
LUKA ZELEMBABA, PB SPLIT
DOMAGOJ ČULE, PV JAPIRKO
VLADO RUBELJ, IL VICTUM EN-WE
DINO MARIĆ, STROŽANAC
MARIO ORLOVIĆ, PV JAPIRKO
TONI BAJRIĆ, AUTOPRAONICA IVAN
SINIŠA GUDELJ, PB SPLIT
MARIO BABIN, SAN MARINO
MARIN TAFRA, SAN MARINO
MARKO TROSKOT, JAKO SPORT GANNICUS
2. KRUG
20.12.2018.20:20PLAKALUŠA5 : 9PARNA MASTIONA C.B. FARAON
07.01.2019.16:30STROŽANAC5 : 3PV JAPIRKO
17:25JAKO SPORT GANNICUS3 : 1DŠR KMAN
18:25BOL3 : 5ZLATARIJA DVORNIK
19:20MASLINICA5 : 8PB SPLIT
20:20HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE4 : 1LIVERPOOL
21:15GARAŽA PUJANKE4 : 0GRADSKI KOTAR BAČVICE
08.01.2019.16:30C.B. SEA WOLF5 : 1SIERRA LEONE
09.01.2019.18:05DWS KIDAN ŽILE4 : 3MNK ŠOLTA
10.01.2019.17:25CORPO MORTO2 : 7STAKLO MAAS
18:25F.K. REDI - KUL C.B. VERTIGO12 : 11MILNA
19:20L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE6 : 1GRM I TUNJ DAIKIN PEL- 3
20:20RUB8 : 3AUTOPRAONICA IVAN
21:15PIVARIJ BURGER AND BEER0 : 3TRSTENIK
13.01.2019.19:00MNKENI0 : 3ZRNO SOLI
19:55CANICULA3 : 0RIBARI
STATISTIKA 2. KRUGA
Odigrano utakmica:16


Broj golova (po utakmici):118 (7.38)
F.K. REDI - KUL C.B. VERTIGO   12
MILNA   11
PARNA MASTIONA C.B. FARAON   9
RUB   8
PB SPLIT   8
STAKLO MAAS   7
L.C. M. PYTHON- TOLO TRADE   6
C.B. SEA WOLF   5
MASLINICA   5
PLAKALUŠA   5
STROŽANAC   5
ZLATARIJA DVORNIK   5
GARAŽA PUJANKE   4
HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE   4
PV JAPIRKO   3
AUTOPRAONICA IVAN   3
JAKO SPORT GANNICUS   3
DWS KIDAN ŽILE   3
BOL   3
MNK ŠOLTA   3
CORPO MORTO   2
DŠR KMAN   1
GRM I TUNJ DAIKIN PEL- 3   1
LIVERPOOL   1
SIERRA LEONE   1


Broj golova P1 / P2:42 / 76


Postigli golova - 9ŽELJKO DLAKA, F.K. REDI - KUL C.B.


Postigli golova - 7VEDRAN KURTOVIĆ, MILNA


Postigli golova - 6MATE OLUJIĆ, STAKLO MAAS


Postigli golova - 3SLOBODAN GUDELJ VELAGA, PB SPLIT
IVAN VIDOŠEVIĆ, PARNA MASTIONA C.B.
JOSIP CIKOJEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
JURE KLARIĆ, BOL


Postigli golova - 2STIPE TORLAK, GARAŽA PUJANKE
ANTONIO LISICA, GARAŽA PUJANKE
NIKO KUČER, F.K. REDI - KUL C.B.
IVAN JURJEVIĆ, PB SPLIT
VALERIJE JURIĆ, C.B. SEA WOLF
ANTONIO REPIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
ZVONIMIR TEKLIĆ, JAKO SPORT GANNICUS
JURICA ETEROVIĆ, MILNA
ANTONIO LISICA, MASLINICA
LUKA MAROVIĆ, RUB
ANTONIO ŠTIMAC, RUB
DRAGAN MAMIĆ, PLAKALUŠA
BOŽO PREDOJEVIĆ, STROŽANAC
ANTE TOKIĆ, STROŽANAC
ANTE BURIĆ, RUB
FRANO DILBER, AUTOPRAONICA IVAN
ANTE MATIĆ, PARNA MASTIONA C.B.
IVAN ŠIMUNOVIĆ, PARNA MASTIONA C.B.
JADRAN KIREVSKI, DWS KIDAN ŽILE


Postigli golova - 1ANTE REBIĆ, MNK ŠOLTA
OGNJESLAV SIMIĆ, MNK ŠOLTA
LEO VARIN, MNK ŠOLTA
JURE BARTULIĆ, DWS KIDAN ŽILE
HRVOJE ŠIŠKO, L.C. M. PYTHON- TOLO
TOMISLAV BRALIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
DENIS KUZMANIĆ, L.C. M. PYTHON- TOLO
JOSIP PERIŠIĆ, STAKLO MAAS
TOMISLAV IVANKOVIĆ, PARNA MASTIONA C.B.
MARIJO LAŠTRE, PLAKALUŠA
JOSIP JERKOVIĆ, PLAKALUŠA
MATEO MARCO PAVIČIĆ, PARNA MASTIONA C.B.
TONI VUKŠIĆ, PLAKALUŠA
MARKO ČERINA, CORPO MORTO
BRANKO BOSNIĆ, GRM I TUNJ DAIKIN PE
MARIO BALJKAS, ZLATARIJA DVORNIK
MIRO BARIĆ, CORPO MORTO
ANTE RAMADŽA, L.C. M. PYTHON- TOLO
PETAR BAŠIĆ, SIERRA LEONE
IVAN PRANČEVIĆ, AUTOPRAONICA IVAN
JOSIP VULIĆ, RUB
MARIJO KREŠO, PB SPLIT
TOMISLAV KASALO, PB SPLIT
IVAN RAJČIĆ, MASLINICA
ANTE VILJAC, RUB
JOSIP ZELJKOVIĆ, PV JAPIRKO
HRVOJE ĆATIPOVIĆ, DŠR KMAN
DUJE VLADOVIĆ, JAKO SPORT GANNICUS
LUKA JURIĆ, STROŽANAC
MILAN WALTER SIMPSON, PV JAPIRKO
DUJE MARINOVIĆ, PV JAPIRKO
STJEPAN POVIJAČ, MASLINICA
IVAN RODIĆ, MASLINICA
NIKOLA MORO, HERCEGOVAC VISOKO PO
MARIJAN TUNJIĆ, HERCEGOVAC VISOKO PO
MARKO KOŠTIĆ, HERCEGOVAC VISOKO PO
RENATO BUZOV, HERCEGOVAC VISOKO PO
STIPE VRDOLJAK, LIVERPOOL
IVAN MUJAN, C.B. SEA WOLF
IVAN BRADARIĆ, C.B. SEA WOLF
PETAR MLADINIĆ, MILNA
LUKA ZELEMBABA, PB SPLIT
VJERAN STRNIŠA, F.K. REDI - KUL C.B.
KARLO MIHAIĆ, MILNA
ANTONIO MRKOVIĆ, C.B. SEA WOLF
DINO GRUBIŠIĆ, ZLATARIJA DVORNIK


Broj crvenih kartona - udaljavanja:2 (0.13)
STAKLO MAAS   1 (1)
GRM I TUNJ DAIKIN PEL- 3   1 (1)
Crvenih kartona (udaljavanja) - 1ROBERT DELAŠ, STAKLO MAAS
HRVOJE BARTULIĆ, GRM I TUNJ DAIKIN PE


Broj žutih kartona (po utakmici):24 (1.5)
PB SPLIT   3 (3)
F.K. REDI - KUL C.B. VERTIGO   3 (3)
STROŽANAC   2 (2)
GRADSKI KOTAR BAČVICE   2 (2)
DWS KIDAN ŽILE   2 (2)
ZLATARIJA DVORNIK   1 (1)
MNK ŠOLTA   1 (1)
GRM I TUNJ DAIKIN PEL- 3   1 (1)
BOL   1 (1)
C.B. SEA WOLF   1 (1)
AUTOPRAONICA IVAN   1 (1)
RUB   1 (1)
DŠR KMAN   1 (1)
MILNA   1 (1)
JAKO SPORT GANNICUS   1 (1)
Žutih kartona - 1MARIJO MIOČEVIĆ, ZLATARIJA DVORNIK
JURICA ETEROVIĆ, BOL
ANTONIO MRKOVIĆ, C.B. SEA WOLF
DANIJEL BRZICA, F.K. REDI - KUL C.B.
LUKŠA ROJE, DWS KIDAN ŽILE
FRANE KOJUNDŽIĆ, DWS KIDAN ŽILE
PETAR PETRANIĆ, GRADSKI KOTAR BAČVI
JURE GALE, GRADSKI KOTAR BAČVI
IVAN BARIŠIĆ, GRM I TUNJ DAIKIN PE
DRAŽEN HRNČIĆ, MNK ŠOLTA
TOMISLAV BOROVAC, JAKO SPORT GANNICUS
ZORAN SVILIČIĆ, F.K. REDI - KUL C.B.
FRANO DILBER, AUTOPRAONICA IVAN
ANTE TOKIĆ, STROŽANAC
LUKA JURIĆ, STROŽANAC
HRVOJE ĆATIPOVIĆ, DŠR KMAN
IVO MAŠKOVIĆ, F.K. REDI - KUL C.B.
IVAN PETRIČEVIĆ, RUB
VEDRAN KURTOVIĆ, MILNA
IVAN JURJEVIĆ, PB SPLIT
TOMISLAV KASALO, PB SPLIT
SINIŠA GUDELJ, PB SPLIT
3. KRUG
  STAKLO MAASPARNA MASTIONA C.B. FARAON
  L.C. M. PYTHON- TOLO TRADEGARAŽA PUJANKE
  ZLATARIJA DVORNIKDWS KIDAN ŽILE
  ZRNO SOLICANICULA
  HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJETRSTENIK
  F.K. REDI - KUL C.B. VERTIGOC.B. SEA WOLF
  RUBPB SPLIT
  JAKO SPORT GANNICUSSTROŽANAC
4. KRUG
  

  

  

  

5. KRUG
  

  

6. KRUG