LIGA KUP VETERANI

 

 

Broj perioda (poluvremena):2
Trajanje perioda (min):12
Vrijeme perioda:se zaustavlja (čista igra)
Bodova pobjeda / poraz / nerješeno:0 / 0 / 0
Kartoni / kazna2 žuta kartona na utakmici su crveni što povlači automatsku kaznu 1 utakmice neigranja

 

KAZNE NA DATUM 17.01.2020.
(eventualne netočnosti prijavite uredu Udruge)

JOZO PULJIZ, DOBRI - KONOBA PIMPINELLA zabrana igranja još 1 utakmicu


1. KRUG
11.10.2019.16:45POLIKLINIKA MATULIĆ3 : 4ČISTOĆA
18:30ISSA2 : 1BASIC RASVJETA
19:20PUSD3 : 4100LAR CB ELEPHANT
20:10KLJACI2 : 4ADRIATIC OSIGURANJE
21.11.2019.18:25CROATIA BLIZNA4 : 1ETIRI ASP
16.12.2019.18:25DeNi - TOHATSU MOTORI KLINIKA SUĆIDAR3 : 1FIRULE 1967
STATISTIKA 1. KRUGA
Odigrano utakmica:6


Broj golova (po utakmici):19 (3.17)
CROATIA BLIZNA   4
DeNi - TOHATSU MOTORI KLINIKA SUĆIDAR   3
ISSA   2
POLIKLINIKA MATULIĆ   2
ČISTOĆA   2
FIRULE 1967   1
KLJACI   1
PUSD   1
BASIC RASVJETA   1
100LAR CB ELEPHANT   1
ADRIATIC OSIGURANJE   1


Broj golova P1 / P2:10 / 9


Postigli golova - 2MARKO MILAT, CROATIA BLIZNA


Postigli golova - 1IGOR LOVRIĆ, ADRIATIC OSIGURANJE
SLAVEN SIVČEVIĆ, 100LAR CB ELEPHANT
GORAN BIOČIĆ, KLJACI
MARKO JUKIĆ, DeNi - TOHATSU MOTOR
ŽELJKO ELEZ, FIRULE 1967
ANTUN ŠVERKO, DeNi - TOHATSU MOTOR
IVAN BULAT, DeNi - TOHATSU MOTOR
IVAN STRIČEVIĆ, PUSD
JURE PALADA, CROATIA BLIZNA
DALIBOR STRIZE, POLIKLINIKA MATULIĆ
DARKO MALENICA, POLIKLINIKA MATULIĆ
FRANE BARAĆ, ČISTOĆA
TVRTKO KAROGLAN, ISSA
STANKO ELEZOVIĆ, ISSA
DARIJO KARADŽA, ČISTOĆA
MILIVOJ FRADELIĆ, BASIC RASVJETA
SVETIN STOJAN, CROATIA BLIZNA


Broj crvenih kartona - udaljavanja:0 (0)


Broj žutih kartona (po utakmici):4 (0.67)
100LAR CB ELEPHANT   1 (1)
PUSD   1 (1)
BASIC RASVJETA   1 (1)
POLIKLINIKA MATULIĆ   1 (1)
Žutih kartona - 1MIRO ŠIMIĆ, 100LAR CB ELEPHANT
LUJO MATIĆ, PUSD
SAŠA FRADELIĆ, BASIC RASVJETA
DANIEL GRABAR, POLIKLINIKA MATULIĆ
2. KRUG
  STAARI VUCIBALUN
19.11.2019.16:30ISSA1 : 2KONOBA ZENTA
19:20GOGO I TONI3 : 0SV. DOMINIK RADUNICA
11.12.2019.18:05SINTAKSA4 : 3ANTONICA
07.01.2020.16:30ADRIATIC OSIGURANJE6 : 1DeNi - TOHATSU MOTORI KLINIKA SUĆIDAR
19:20VET. L.C. MONTY PYTHON TOLO TRADE4 : 2ARTEM
08.01.2020.17:00COSMOS2 : 4PROMET SPLIT
17:55LAGANINI2 : 4D PROJEKT
18:55ViK2 : 0PB SPLIT VETERANI
19:50VAGABUNDO4 : 1HEP PROIZVODNJA
11.01.2020.12:30PROFIL NA KVADRAT3 : 2100LAR CB ELEPHANT
27.01.2020.20:20KONTRAOSANDESETE - MALA KAVANA
28.01.2020.16:30GRENKEELEKTRODALMACIJA
17:25DOBRI - KONOBA PIMPINELLAČISTOĆA
18:25PODSTRANACROATIA BLIZNA
21:15ŠIMIĆ DOMSPORT2LIFE
STATISTIKA 2. KRUGA
Odigrano utakmica:10


Broj golova (po utakmici):38 (3.8)
ADRIATIC OSIGURANJE   5
D PROJEKT   4
VAGABUNDO   4
SINTAKSA   3
ANTONICA   3
GOGO I TONI   3
PROFIL NA KVADRAT   3
100LAR CB ELEPHANT   2
ViK   2
LAGANINI   2
ARTEM   2
PROMET SPLIT   1
VET. L.C. MONTY PYTHON TOLO TRADE   1
HEP PROIZVODNJA   1
COSMOS   1
DeNi - TOHATSU MOTORI KLINIKA SUĆIDAR   1


Broj golova P1 / P2:17 / 21


Postigli golova - 2JURE ALJINOVIĆ, ADRIATIC OSIGURANJE
MIJO PERIĆ, ADRIATIC OSIGURANJE
DINO TOMAŠ, PROFIL NA KVADRAT
ANTE PAVIĆ, SINTAKSA
DAMIR BARBIR, D PROJEKT
JOŠKO PARAĆ, ANTONICA


Postigli golova - 1MIRKO ANIČIĆ, 100LAR CB ELEPHANT
DAMIR VUKASOVIĆ, 100LAR CB ELEPHANT
VEDRAN BENZON, PROFIL NA KVADRAT
DRAŽEN KATAVIĆ, ANTONICA
LEO PERIĆ, SINTAKSA
DAMIR ANTONINI, ViK
IVAN VUKASOVIĆ, VAGABUNDO
MARKO JUKIĆ, DeNi - TOHATSU MOTOR
IGOR LOVRIĆ, ADRIATIC OSIGURANJE
HRVOJE JURIČEV - MARTINČEV, ViK
JOSIP RAMLJAK, VAGABUNDO
SINIŠA GUDELJ, GOGO I TONI
BOŠKO VRCAN, D PROJEKT
SLOBODAN GUDELJ VELAGA, GOGO I TONI
IVICA OSIBOV, GOGO I TONI
TOMISLAV BRALIĆ, VET. L.C. MONTY PYTH
MARIO MORAČA, ARTEM
ANDRO JUTRONIĆ, LAGANINI
IVAN ŠKARICA, LAGANINI
ROBERTO PARAĆ, VAGABUNDO
IGOR ANDRIJIĆ, ARTEM
IVICA GRBEŠA, VAGABUNDO
GORAN VUJEVIĆ, COSMOS
HRVOJE ĐIKIĆ, D PROJEKT
IVAN KATIĆ, PROMET SPLIT
DAMIR MIKULIĆ, HEP PROIZVODNJA


Broj crvenih kartona - udaljavanja:0 (0)


Broj žutih kartona (po utakmici):5 (0.5)
KONOBA ZENTA   2 (2)
DeNi - TOHATSU MOTORI KLINIKA SUĆIDAR   1 (1)
LAGANINI   1 (1)
VET. L.C. MONTY PYTHON TOLO TRADE   1 (1)
Žutih kartona - 1PERO JADRIĆ, DeNi - TOHATSU MOTOR
ANTE MATIJEVIĆ, LAGANINI
JURE LJUBIČIĆ, KONOBA ZENTA
IVAN LJUBAS, KONOBA ZENTA
JOSIP JURIĆ, VET. L.C. MONTY PYTH
3. KRUG
  ViKSINTAKSA
  KONTRA
OSANDESETE - MALA KAVANA
ADRIATIC OSIGURANJE
  VAGABUNDOPROFIL NA KVADRAT
  ŠIMIĆ DOM
SPORT2LIFE
PODSTRANA
CROATIA BLIZNA
  GRENKE
ELEKTRODALMACIJA
PROMET SPLIT
  KONOBA ZENTAD PROJEKT
  DOBRI - KONOBA PIMPINELLA
ČISTOĆA
GOGO I TONI
  STAARI VUCIBALUN
VET. L.C. MONTY PYTHON TOLO TRADE
4. KRUG
  

  

  

  

5. KRUG
  

  

6. KRUG