VIJESTI

II. liga veterana

100LAR C.B. ELEPHANT  - KONTRA  1 : 1

U utakmici 12. kola gledali smo zanimljivu i izjednačenu utakmicu. Gostujuća ekipa rano je povela i prednost držala sve do početka drugog poluvremena, kada domaćin postiže pogodak i promašuje nekoliko dobrih prilika. Međutim, ekipa Kontre vraća se u vodstvo, te spretnije i sretnije odnosi pobjedu 1 : 2.

FAVBET I. liga veterana

CROATIA BLIZNA  -  ARTEM  3 : 3

Derbi utakmica kola je opravdala očekivanja. Vodeća ekipa lige i favorit susreta Croatia Blizna je bolje ušla u utakmicu i nizala šanse ali su poveli gosti te se rezultatom 0 : 1 otišlo na poluvrijeme. U drugom dijelu utakmica postaje još zanimljivija te se obe ekipe izmjenjuju u vodstvu i ne uspijevaju prelomiti utakmicu u svoju korist. Na kraju je završilo najpoštenije podjelom bodova uz čestitke ekipama na borbenoj i nadasve kvalitetnoj utakmici.

ŠIMIĆ DOM  - VETERANI L.C. MONTY PYTHON  2 : 1

Vrlo zanimljiva utakmica prepuna duela i nastojanja obiju ekipa da dođu do sva tri boda. Ista je  odlučena  u posljednjim trenutcima lijepim pogotkom Ivana Glavine, koji svojoj ekipi donosi zaslužena tri boda.

IV. liga

UZALUDAN TRUD  - BOCA SENIORS  2 : 3

Jako zanimljiva i rezultatski neizvjesna utakmica do posljednjeg sučeva zvižduka. Ekipa Uzaludan trud je cijelu utakmicu igrala bez zamjene, te do posljednje minute odolijevala napadima Boce seniors i držala jedan bod. Mešutim,  prekrasnim pogotkom Morin Bošković donosi svojoj ekipi zasluženu pobjedu.

III. liga

SIERA LEONE – CORPO MORTO  3 : 2

Utakmica bez jakog tempa, u prvom poluvremenu gotovo bez šansi za gol. Jedinu pravu priliku koristi Siera Leone i dolazi u vodstvo 1 : 0.

Drugo poluvrijeme, najbolji igrač susreta Tomislav Pocrnja dovodi svoju ekipu u vodstvo 3 : 0. Tada se budi i protivnička ekipa, ali kazno za veliki preokret. Na kraju realan rezultat 3 : 2.

FAVBET 1. liga

STROŽANAC – ZLATKO CELENT AŠ KRUŽNI TOK  4 : 5

Odlična utakmica, koja je bila puna rezultatskih preokreta. Nakon početnog vodstva Strožanca ekipa Zlatko Celent AŠ Kružni tok potpuno okreće utakmicu, te dolazi do dva pogotka prednosti.

Pred sam kraj susreta s tri brza pogotka Strožanac ponovno dolazi u vodstvo. Minutu ipo prije kraja, voditelj ekipe Zlatko Celent AŠ Kružni tok Ivan Ribičić ulazi u igru na poziciju igrača-vratara i postiže dva pogotka, te rješava ovu zanimljivu utakmicu i donosi tri boda svojoj ekipi.