Shvaćajući važnost stručnosti medicinskog osoblja, okupili smo respektabilan tim liječnika specijalista koji se, prateći svjetske trendove i novine, stalno usavršavaju te tako doprinose sve jačoj poziciji naše Poliklinike na tržištu medicinskih usluga.
Desetljeće rada je iza nas i, kako na početku tako i sada, zadovoljan pacijent je najveća nagrada za naš trud i novi poticaj za još većim napretkom.

mob: +385 95 6060 777, +385 99 543 5730

Saznajte više »

II. liga

F.K. REDI-KUL C.B. VERTIGO  - G.K. BAČVICE  5 : 4

Odlična i potpuno neizvjesna utakmica do samog kraja u kojoj je ekipa G.K. Bačvice, iako je na utakmici bilo samo 5 igrača, konstantno stizala vodstvo protivničke ekipe. U posljednje dvije minute utakmice su igrali i s igračem više, ali je ekipa F.K. Redi kul ipak sačuvala prednost i došla do zaslužene pobjede.

I. liga veterana

ADRIATIC OSIGURANJE – SINTAKSA SUN CITY RENT A CAR   2 : 3

Vrlo dobra utakmica sa puno trke i prilika za postizanje pogotka. Vratari su bili dosta raspoloženi, a naročito vratar Adriatic osiguranja, Joško Rogić koji je u prvom poluvremenu obranio 4-5 teških udaraca.

Na kraju se očekivala podjela bodova, međutim jedna brza kontra ekipe Sintaksa San city rent a car donosi im zasluženu pobjedu.

III. LIGA VETERANA

BRONX – VIK  3 : 1

Derbi kola potpuno je zasluženo pripao ekipi Bronx. U odličnoj utakmici prepunoj trke i dobrih akcija uz pomoć dva maestralno izvedena slobodna udarca Krešimira Ćubelića došla do nova tri boda i približila se plasmanu u drugu ligu.

II. liga

MASLINICA – PARNA MASTIONA  2 : 4

Dosta dobra utakmica s puno trke i šansi za postizanje pogotka. Vratari su bili na visini zadatka, te su odlično branili svoja vrata.

Utakmica se riješila u zadnjih pet minuta, a najzaslužniji za to je igrač Parne mastione  Mladen Rožić koji je s par driblinga izbacio cijelu obranu, te dodao suigraču da poentira.

LIGA "VETERANI 45"

SVETI DUJE - MIKROFON  2 : 2

Utakmica 16 kola lige veterana 45 između SVETOG DUJE  i  MIKROFONA 45 se odigrala bez pobjednika 2 : 2 uz obilježje da su obje ekipe zabile auto-gol. Prvi dio utakmice je pripao vodećoj ekipi lige MIKROFON 45, a drugi dio ekipi SVETI DUJE. Pri kraju utakmice ekipa SVETI DUJE je izvršila dobar presing na protivnika i prisilila obranu da prilikom ispucavanja od svog gola pogode protivničkog napadača od kojeg se odbija lopta i ulazi u gol, te na taj način sebi uskratili pobjedu ali su i dalje zadržali vodstvo na tablici.

AB PRINT -  STOBREČ    4 : 4

Iako je uglavnom ekipa AB PRINT vršila pritisak i napad na gol STOBREČA koja se dobro oduprla uz pomoć izvanrednih obrana Ivana Vujinovića pa čak i uspješno kontrirala u dva navrat s pogodcima.

Ekipa AB PRINT je propustila priliku za pobjedom, a time i zaposjedanje prvog mjesta na tablici jer nisu uspjeli realizirat niti jedan gol iz tri akumulirana prekršaje pri samom kraju utakmice.