Shvaćajući važnost stručnosti medicinskog osoblja, okupili smo respektabilan tim liječnika specijalista koji se, prateći svjetske trendove i novine, stalno usavršavaju te tako doprinose sve jačoj poziciji naše Poliklinike na tržištu medicinskih usluga.
Desetljeće rada je iza nas i, kako na početku tako i sada, zadovoljan pacijent je najveća nagrada za naš trud i novi poticaj za još većim napretkom.

mob: +385 95 6060 777, +385 99 543 5730

Saznajte više »

II. liga

GANNICUS – CONTY   4 : 3

U iznimno fer i korektnoj utakmici bolja je bila ekipa Gannicus i zasluženo osvojila tri boda. Prvo poluvrijeme ekipa Gannicus je vrlo dobro kontrolirala igru i zasluženo došla do vodstva. U drugom poluvremenu nastavili su sa dobrom igrom, te otišli na tri gola prednosti.  Međutim, kada su mislili da je utakmica već riješena, Conty sa igračem-vratarom postiže dva pogotka i opasno prijeti za izjednačenje. Ipak na kraju prevagnula je bolja igra Gannicusa za zasluženu pobjedu.

LIGA KUP - VETERANI

DOLCE IVA  - PUSD  0 : 3

Utakmica Liga kupa u kojoj je od početka dominirala ekipa PUSD. DOLCE IVA se branila cijelu utakmicu i dok su fizički mogli parirati protivniku držali su neriješen rezultat. Padom snaga u drugom poluvremenu gube koncentraciju , što PUSD koristi na pravi način, postižu tri pogotka i zasluženo prolaze u slijedeće kolo.

BOŽIĆNO-NOVOGODIŠNJI BLAGDANI

Zbog Božićno-novogodišnjih blagdana u periodu od 23.12.2017. - 8.1.2018. nema natjecanja te neće raditi ured Udruge. Za sve informacije možete nas kontaktirati na mobitel 091/4537-590.

Čestit i blagoslovljen Božić te sretnu i uspješnu Novu 2018. godinu žele Vam Upravni odbor i djelatnici UMN Split!!!

I. liga veterana

MICKEY MOUSE FAST FOOD LOZO – CROATIA BLIZNA  3 : 3

U stvarno fer i korektnoj utakmici, u kojoj je ukupno bilo svega tri prekršaja, dva potpuno različita perioda igre. Prvi dio bolje su odigrali igrači Croatia Blizne i vodili sa 3 : 0, do 17. minute utakmice. Tada su već vjerojatno upisali bodove i mislili da je utakmica gotova, ali upornošću i zalaganjem Mickey Mouse fast food Lozo serijom od tri gola dolazi do zasluženog izjednačenja. Vrlo lijepa utakmica za gledanje i na kraju najpoštenija podjela bodova.

IV. liga

HOPS SPLIT – YONG BOYS  4 : 8

Derbi kola pripao je danas boljoj ekipi Yong boys. Mladi momci bili su brži i konkretniji iako su imali još puno šansi.  Raspoloženi su danas bili vodeći strijelci lige Stipe Jakšić i Toni Matulić koji su postigli po tri gola. Ovom pobjedom Yong boysi stigli su bodovno Hops, koji je do danas bio vodeća ekipa na tablici. Rezultati na ostalim utakmicama stvorili su sada interesantnu situaciju na tablici. Čak prve četiri ekipe imaju 22 boda, dok peta ima samo bod manje. Biti će zanimljivo u nastavku pratiti tijek događanja i međusobne susrete ovih ekipa.