VIJESTI

NASTAVAK NATJECANJA

Poštovani,

zbog produljenja mjera od strane Nacionalnog stožera civilne zaštite do 31.1.2021. nismo u mogućnosti organizirati naša natjecanja.

O terminu nastavka natjecanja biti ćete pravovremeno obaviješteni.

Zahvaljujemo na razumijevanju te Vas srdačno pozdravljamo,

Predsjednik UMNSt:

Josip Radić

ČESTITKA

Sretan, miran i radostan Božić želimo svim našim članovima i suradnicima.

Želimo da Vam Nova godina donese zdravlje, uspjeh i zadovoljstvo, te da svi zajedno optimistično kročimo u nove izazove i pobjede pred nama.

Upravni odbor  i djelatnici UMNSt

FAVBET I. liga veterana

KONTRA – CROATIA BLIZNA  2 : 1

Autogolom igrača ekipe Kontra Srđana Kovača ekipa Croatia Blizna dolazi u rano vodstvo. Krajem prvog poluvremena ekipa Kontra izjednačava rezultat pogotkom Frane Dilbera, a početkom drugog poluvremena preko Hrvoja Ante Jukića potpuno preokreće rezultat i dolazi do zaslužene pobjede.

FAVBET 1. liga

C.B. SEA WOLF – HERCEGOVAC VISOKO POTKROVLJE  1 : 2

Odlična utakmica u kojoj su obje ekipe prikazale jako dobru igru i u samom startu  sezone najavile borbu za visoku poziciju.

Ekipa Hercegovca je u vodstvo došla početkom drugog poluvremena prekrasnim pogotkom glavom Maria Orlovića. Ubrzo Hercegovac pogotkom Dina Peše dolazi do prednosti od dva pogotka koju je protivnička ekipa uspjela smanjiti do konačnih 1 : 2.

5. liga

PROMIL – LOS MATHEMATICOS  2 : 4

Zanimljiva i dinamična utakmica "novaka" u 5. ligi i dugogodišnje ekipe. Igralo se dosta otvoreno na obje strane sa mnogo izrađenih prilika. Na koncu je presudilo iskustvo igranja u ovom rangu ekipe Los mathematicos, te širina u rosteru. Čestitke ekipama na prikazanoj igri.