CB TRI GRACIE – LOS MATHEMATICOS    4 : 4

Derbi kola ponudio je odličnu utakmicu, prepunu uzbuđenja. U prvom dijelu utakmice, bolja predstava ekipe Los matematicos koja je okrunjena prednošću od 3 : 1.

Ulazak u drugo poluvrijeme identičan prvom, što rezultira povećanjem prednosti na 1 : 4. Kad je sve izgledalo kao gotova stvar i riješena utakmica, dolazi do ozljede vratara ekipe C.B. Tri gracie kojeg zamjenjuje jedan od igrača. To se pokazalo presudnim trenutkom jer koristeći vratara u fazi napada ekipa C.B. Tri gracie u potpunosti se vraća u igru.

U 28. minuti poravnavaju rezultat, te se u zadnje dvije minute igralo na pobjedu na obje strane i propustilo se nekoliko lijepih prilika od kojih bi istaknuli i najveću, kazneni udarac sa 10 m u zadnjoj minuti kojeg ekipa C.B. Tri gracie ne koristi.