DWS KIDAN ŽILE     –     L.C.  M. PYTHON TOLO TRADE

2 : 3

Bio je to derbi 10. kola Favbet 1. lige, početak utakmice čvrst, borben, vidjelo se da će ekipa KIDAN ŽILE pokušati sa obrambenom formacijom iz brzih kontri pokušati dobiti utakmicu. Uslijedile su dvije brze kontre mladog, odličnog pojačanja, Roka Vrdoljaka, ali šanse su propuštene. To koristi protivnička ekipa i jakim udarcem igrača Ede Radmila dolazi u prednost 0:1.

Ekipa KIDAN  ŽILE u fazi napada uvodi golmana igrača, pokušavajući doći do poravnanja. L.C. M.PYTHON TOLO TRADE su u svemu tome ipak bolji i konkretniji pa 5 minuta prije kraja postižu i drugi pogodak za 0:2 . Izgledalo je da neće biti promjene, ali minutu i pol prije kraja uporni „žilavci“ smanjuju na 1:2.

Ipak nada za preokret im je kratko trajala, nije prošlo ni 20 sek. a rezultat je 1:3. Dvije sekunde prije kraja KIDAN ŽILE smanjuju na 2:3 i tako završava odlična utakmica u kojoj je zasluženo pobijedila trenutno nešto bolja ekipa.