PB SPLIT – KONOBA ZENTA

3 : 5

Kvalitetna i sadržajna utakmica. Rezultatski lagana pobjeda ekipe KONOBA ZENTA, ali bilo je trenutaka kada je ekipa PB SPLIT opasno prijetila. Prvi pogodak pao je dosta rano u trećoj minuti utakmice nakon velike pogreške obrane ekipe PB SPLIT, igrač Cipci dovodi svoju ekipu u vodstvo. U istoj minuti PB SPLIT ima kazneni udarac sa 7 metara i priliku za izjednačenje, ali vratar KONOBE ZENTA Joško Rogić odlično čita udarac igrača Gudelj Velage. Nakon toga, obrana PB SPLITA je opet izigrana i Uroš Cipci postiže i drugi pogodak. Do kraja poluvremena utakmica se dosta otvorila i vratari su najviše zaslužni što se na odmor otišlo sa rezultatom 0 : 2.

U drugom poluvremenu tempo igre ekipe PB SPLIT pada, a to koristi kvalitetna ekipa KONOBE ZENTA i podiže vodstvo na 0 : 3. Protivničkoj ekipi nije ništa preostalo nego krenuti u totalnu ofenzivu koristeći vratara u fazi napada. To je rezultiralo golijadom u kojoj pitanje pobjede, danas bolje ekipe KONOBA ZENTA, nije ni u jednom trenutku došlo u pitanje. Zasluženi prolaz ekipe KONOBA ZENTA u sljedeće kolo.