GARAŽA PUJANKE – ZLATARIJA DVORNIK  3 : 5

Izuzetno dinamična i kvalitetna predstava dvije renomirane ekipe. Prvo poluvrijeme bolje otvara Zlatarija Dvornik koja nameće vrlo visoki tempo igre u kojem Garaža nije uspjela parirati, te već u 4. minuti utakmice gost dolazi u vodstvo. U 12. minuti gost povećava vodstvo na dva razlike, da bi u posljednjim trenutcima domaćin sam sebi ubacio loptu u mrežu ,te gost odlazi sa velikom zalihom golova na odmor.

Drugo poluvrijeme opet bolje otvara gost koji u 24. minuti utakmice ima prednost od četiri pogotka. Vrlo brzo, tj. u istoj minuti susreta Garaža uspijeva postići pogodak. Samo minutu kasnije domaćin smanjuje razliku od dva pogotka. Očiti pad snage gostiju, domaćin kapitalizira trećim pogotkom u 38. minuti susreta te se vraća u utakmicu. U posljednje dvije minute susretaGaraža pokušava ostvariti rezultatski egal uvođenjem igrača – vratara, ali sve ostaje na pokušajima. Zlatarija  doslovno u zadnjoj minuti susreta, nakon uspješne obrane, postiže pogodak za konačnih 3 : 5.

Vrlo dobra prezentacija malonogometne igre obje ekipe, ali Zlatarija Dvornik je bila malo bolja , te zasluženo pobijedila i svoj konto obogatila za tri boda.